Jump to content
BulForum.com

M-Network


Recommended Posts

Аз до преди месец бях без договор и плащах по 25лв в студентски.Предложиха ми за 9.90 на месец 50мб,а аз бях на 25.Като след 12 вечерта и събота, и неделя  става на 75мб. За сега е екстра. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 584
  • Created
  • Last Reply

Грешката е моя. Сега погледнах какво съм платил при подаване на заявката ми в офиса на Боб. Било е таксата за първия месец, плюс някаква активационна такса. 16.62лв. общо. Да, това: http://www.mtel.bg/promocionalna-oferta-s-interaktivna-tv-50mpbsе. И си пише че е за 2 години!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

По принцип текущите промоции може да ги разберете на 080020400 - телефона е безплатен за цялата страна, това е и за съпорт. Няма сми да звъните на *88. Имаше някакви промоции с 50% отстъпка за целия срок на договора, но не помня детайли. Също така, от личен опит - в Плд изключително рядко се чупи нещо.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

От как съм им абонат, за втори път забелязвам че им се дъни DNS сървъра. Наистина, не е за много, минути, час най-много. Но е неприятно. Не че не мога да си задам друг DNS, но е някак си срамно за такъв доставчик...

Link to comment
Share on other sites

Мхм, номерата на Близу... И по-интересното е, че не е в цялата им мрежа това. На мястото, където аз ползвам МТел, това го няма и никога не го е имало като проблем.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Някой който е на оптиката на МТЕЛ може ли да опита да отвори сайта: monitor.net.ru . При мен не се отваря, но на същия компютър на друг доставчик нямам проблем. Не че не се обадих на поддръжката, но казаха че са предали проблема "по-нагоре" и да чакам....

Link to comment
Share on other sites

Това са стари неща. На другия доставчик си отварям форума актуално. Проблем със сайта няма.

 

П.П. Ама ти на МТЕЛ ли си? На оптиката?

 

П.П. Аха разбрах, мерси.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Има ли някой от форума, който може да сподели впечатления за ТВ услугата за Пловдив за тези квартали, където има оптика. Примерно какво е качеството на телевизията, дали е както при Кулбокс - на абонатите да се дава 1 към 1 сигналът от източника? За разлика от другите теми тук не се пише много-много за ТВ :)

Link to comment
Share on other sites

Телевизията като услуга iptv има още много какво да се желае , като качество на каналите са на последно място, дори виваком нямат канали с такова лошо качество като мтел. Мазалото е пълно. Ползвам ги от юли месец , имат малко подобрение но в сравнение с който и да е друг оператор ( изключвам булсатКОН )са последни  :grin: . HD каналите им толкова пикселизират, че понякога се чудя какво точно гледам.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Аз малко се обърках за качеството на телевизията. Последните мнения в темата казват, че качеството е зле. Питах в Пловдив в два различни техни магазина и на двете места ми казаха, че тяхната телевизия е по-добра от тази на Близу. В съседните теми чета мнения, че телевизията на Близу била ОК. За съжаление не се предлага възможност за тест и няма как да се разбере какво точно се купува без да се ангажираш с договор поне за 12 месеца. Опитвам се да разбера тяхната телевизия как е в сравнение с тази на Близу и тази на Кулбокс. Основният критерий е качеството, броят на програмите не толкова. При положение че кабелите им са по-добри, не се ли предполага, че и телевизията ще е на ниво? Та от трите изброени може ли да се каже как се подреждат от към качество на телевизията в Пловдив - първо, второ и трето място?

Link to comment
Share on other sites

Ти какво очакваш да ти кажат, като имат определен таргет за това и онова? Няма да ти кажат, че им е зле телевизията.

И пак да повторим - IPTV на МТел е леш! Компресирани канали, мазало пълно.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на мтелска iptv, при това не на оптика, hd каналите са ок, поне тези, които гледам(документалните). За останалите канали мога да кажа, че има и такива с бая лошо качество. Но ако всички са скапани и сте на оптика, имате проблем или по трасето, или при ont или при приемника.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на мтелска iptv, при това не на оптика, hd каналите са ок, поне тези, които гледам(документалните). За останалите канали мога да кажа, че има и такива с бая лошо качество. Но ако всички са скапани и сте на оптика, имате проблем или по трасето, или при ont или при приемника.

 

На колко инча гледаш?

Link to comment
Share on other sites

Ха на бас! :D Знаеш ли колко много фактори играят роля в качеството на картината при iptv? Или това за компресията на каналите го чу от учинайката на стринката на балдъзата на семкаджията? Да не говорим, че ако си пуснеш правилно описание на проблема, може да ти дойдат на гости, ако си на оптика, да се замери сигнала, да се провери мултиринга, bont, ont... И прочие, и прочие, чак до скапаните usb кабели, които вървят със stb-тата...

 

Red. 40". Баджанака е на 50 и кусур, пак към мтел, пак без проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Явно сте за очила или качествена картина не сте гледали. Казвам го с най-добри чувства и нищо лично към теб, както знаеш.

IPTV на МТел е леш и така си тръгва. Ако проблемът е по трасето, той ще се отрази на нета. Телевизията е мазало, може да се види дори в офисите на 32 инчов Тошиба, където има и Близу с CAM модул. Разцъкай 5 канала на едната и другата телевизия и ще разбереш. Не е от трасе или друго - каналите са намачкани, незнайно защо, но е така.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...