Jump to content
BulForum.com

DJ's, Producers, Musicians:


vinyl_master

Recommended Posts

  • Replies 264
  • Created
  • Last Reply
vinyl_master, преди да влезе beat-а дори и мен ме кефи:П

Браво бе...ами то най-хубавото става на 59-тата секунда. :D

 

@Dido`87, видях, че си се регнал в музикалния форум - там съм ти дал линк да си изтеглиш "онова" дето почва на 23-тата секунда... :P ...не е точно bell, а от групата на keys.

 

Аз междувременно си изтрих ремикса, понеже vinyl_master каза, че ще ме открехне как се качва в play.evrocom.net, ама зачезна тази вечер, а сам не можах да се сетя къде да го кача....така, че ако някой иска да ми чуе "мазаницата" - ето новия линк. За съжаление пак там....и пак така - чуква се на бутона "Free" долу вдясно, чака се 20 секунди и се написват в празното поле цифрите и буквите, дето са до него - чак тогава те пуска гадината да теглиш... :music

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Така... да питам. Откъде мога да си дръпна Fruity Loops 5, но не демото, защото при него не мога да си сейвам каквото съм направил... или поне някакво решение на този проблем.

Повече ми се иска и цялата програма де... вероятно ще има още такива недостатъци.

Link to comment
Share on other sites

Така... да питам. Откъде мога да си дръпна Fruity Loops 5, но не демото, защото при него не мога да си сейвам каквото съм направил... или поне някакво решение на този проблем.

Повече ми се иска и цялата програма де... вероятно ще има още такива недостатъци.

То има и 6-та версия, но щом търсиш 5-тата ще ти пратя линка на РМ. :)

Link to comment
Share on other sites

То има и 6-та версия, но щом търсиш 5-тата ще ти пратя линка на РМ. :)

 

Мерси много. :)

 

Сега ми трябва нещо като tutorial-че, защото 2 дена се мъча да направя нещо, обаче съм стигнал до никъде! Има толкова неща, които и идея си нямам как се правят... та ми трябва да прочета нещо за помощ. Търсих в нета, но не намерих каквото ми трябва... ще бъда много благодарен, ако някой помогне. :)

 

EDIT:Намерих си. Ако на някой му трябва, упътването е на този адрес.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Нов конкурс за ремикс на песен. За повече информация тук

Някой път сайта е аут, незнам защо ама мине се време и го няма, линка не е згрешен :)

Успех :)

Link to comment
Share on other sites

tova i eto .tova sym sytvoril poslednata sedmica. dano na nqkoi mu haresat.

Значи имам само 2 забележки:

 

1. Балансът не е наред - на преден план излиза това, което си добавил, а оригиналът стои доста отзад. В случая това е неизбежно, понеже нямаш отделени гласовете в оригинала и ако ги усилиш до нормално ниво, ще се чува и оригиналния аранжимент. Иначе знаеш, че за DJ-те се продават специални дискове (плочи) само с вокалите, за да могат да си правят свободни ремикси.

 

2. Ремикс не се прави само като се избере един друм лууп и се синхронизира с оригинала... ;)

 

Иначе си ги синхронизирал добре. :punk

Link to comment
Share on other sites

Значи имам само 2 забележки:

 

1. Балансът не е наред - на преден план излиза това, което си добавил, а оригиналът стои доста отзад. В случая това е неизбежно, понеже нямаш отделени гласовете в оригинала и ако ги усилиш до нормално ниво, ще се чува и оригиналния аранжимент. Иначе знаеш, че за DJ-те се продават специални дискове (плочи) само с вокалите, за да могат да си правят свободни ремикси.

 

2. Ремикс не се прави само като се избере един друм лууп и се синхронизира с оригинала... ;)

 

Иначе си ги синхронизирал добре. :punk

mersi za zabelejkite. no kato za na4inae6 e dobre nali. a i vse pak gi pravq samo s komputyr. nqmam vyzmojnost da si pozvolq kakvato i da bilo po skypa tehnika.

EDIT: kaji mi ot kyde moga da si namerq takiva CD-ta i ako ima6 ti nqkakvi 6te moje li da izmislim nqkakyv na4in da polu4a ne6to.

Link to comment
Share on other sites

Освен ако е няма официално издадена акапелата има още един начин да се добреш до нея и то е ако те поканят да напрайш ремикс продуцентите на даденото парче :)... в макси синглите по принцип с побират тъй наречените "tools" било то формата на "bonus beats" "acappella parts" "synth parts", в зависимост от какво се състой парчето, и това е общо взето.

Link to comment
Share on other sites

... ako ima6 ti nqkakvi 6te moje li da izmislim nqkakyv na4in da polu4a ne6to.

Мотаеха се някакви рап акапели - 50-те цента и т.н. Мога да ти ги пратя на поща....или да потърся някъде линк да ти дам направо да теглиш... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Мотаеха се някакви рап акапели - 50-те цента и т.н. Мога да ти ги пратя на поща....или да потърся някъде линк да ти дам направо да теглиш... :rolleyes:

ako ima6 spodeli s nas. dai link ako ne tise dava link. 6te te razbera

Link to comment
Share on other sites

d-phrag.. чак се учудвам че те виждам на страниците на обикновен форум :bgrin:

anyway.. мисля че си забравил да цъкнеш едно линкче.. имам едно миксче вкъщи което е от тия които са ДА-А-А! :)

d-phrag_-_special_set_for_theessential.hu_2005.09.08.mp3

Не мога да си намеря линка.. ама тия дни като го изнамеря ще го драсна във форума, да могат всички да му се насладят на това нещо :)

Мен лично много ме кефи..

Link to comment
Share on other sites

da ot vreme na vreme 4ovek se pootpuska izpiva polovin butilka s ne6to i neznam kakva muha mu vliza v glavata i pi6e gluposti. daje se 4udq kak tolkova svyrzano sum go napisal. no 6tom si me razbral mersi za pesni4kite 6te gi razgledam i ako se polu4i ne6to 6te go spodelq tuk

 

i az namerih ne6to ako na nqkoi mu e polezno crazy frog sound tuk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Айде да подкрепим един член на нашия форум :). Става въпрос за vinyl_master :). Взе участие в един конкурс. Всеки който има желание:

 

remix.cult.bg - Tribetronic Force - Milenita - Tunela (Tribetronic Force Short Club Feel)

 

Пожелавам му успех в начинанието и в бъдещите му изяви ;).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...