Jump to content
BulForum.com

DJ's, Producers, Musicians:


vinyl_master

Recommended Posts

delux-e.ath.cx

Тегля, докато не си си спрял компютъра :D

 

Важното е на ТЕБ да ти харесва! Например, аз не получих нито един единствен глас на конкурса sonic-bang.. ама честно казано изобщо не ми пука за това, тъй като ми беше забавно докато ги създавах, пък и се харесаха точно на един човек на когото много държа, което за мен си беше достатъчно. :punk

 

и смятам да продължа да го правя докато ми доставя удоволствие, пък и вече направих първата сериозна инвестиция в тази област :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 264
  • Created
  • Last Reply

Първи ренд на последния ремикс захванат :). Ако може технически да изкажите мнение ще съм благодарен..въпреки че има бая неща за оправяне...даже нее зглобен самия край на песента както и след темата..но това е отделен вапрос..технически ме интересува как ви се струва :)..

the sunclub - fiesta (tribetronic force expanded tribal redub demo edit).mp3

Link to comment
Share on other sites

бре... много extended си го направил :) изсъхнаха ми шушоните тука :D

 

в техническо отношение - добре е. става :)

Link to comment
Share on other sites

Така е то, това е почерка ми :)..не целя радио ефир..и като го гледам крайния продукт ще е близо 9 минути :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Днес най-сетне беше осъществен съвместния ми проект с Кайсиева Градина :)

 

Резултат е парчето "Бира" с текст на Кайсиева Градина и музика от мен :) Разпространява се под Creative Commons лиценз чрез лейбъла ми Wool Blanket Records :)

 

Стилът е social rap. :)

 

enjoy :P

 

http://wbr.geodar.com/h3/Kaisieva%20Gradina%20-%20Bira.flac

Link to comment
Share on other sites

мп3-ката е стар revision :) мерси че ме подсети да я изтрия :)

 

не разбрах какво имаше предвид с това "малтретирал"?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wool Blanket Records presents (Вълнено Одеало рекърдс представя) :P

 

Първия сингъл на h:3 ...

 

... и електронната трилогия за несподелената любов, болката, желанието, страстта и нежността пречупени през съзнанието на един служител в компютърна фирма за техническа поддръжка и асемблиране с особени интереси и хоби :)

cover_small.jpg

Bedroom Musician in Love

 

1. xbcpur

2. Love Thing

3. Requiem

 

total play time: 14 min. & 35 sec.

 

DOWNLOAD

 

License: Creative Commons Share Music

 

P.S. Музиката трябва да е свободна (пък и така или иначе се краде :)) правя я за себе си.. не очакам да се хареса на никой и не търся признание. Просто 3 подбрани парчета от няколкото започнати проекта в последно време. Enjoy :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:devil

 

Представям dark ambient в стил selected ambient works vol.2 на aphex twin :) разбира се има още мноооого хляб да изям докато започна да си позволявам сравнения :) Да не говорим че пуснах зелена брада докато успея да оправя mastering-а... при тези дарк амбиент парчета винаги е голям зор заради резонанса във филтрите на синтезатора :P Благодаря на Mr_Vain че тества парчето на Радиотехниките и установи високочестотните пукания :rolleyes: които коригирах в последствие.

 

Ето ви remastered версията:

 

h:3 - Luminal

 

©Wool Blanket Records

Licence: Creative Commons Share Music

Link to comment
Share on other sites

Ъъъъъ...

 

idm ремикс на Tubular Bells?... Само началото е, дано да го довърша като хората.

 

http://www.keepmyfile.com/download/0e867b1045376

 

Много ми харесва как е станало като го довършиш го цъкни да слушаме :music

Link to comment
Share on other sites

За тая половин минута дето чух обещава да стане нещо интересно в краен вариант. Само гледай много да не преексплоатираш темичката със звънчетата....примерно...като почнат да омръзват, да ги спреш и да остане онова отдолу дето вече си включил....а след някое време пак може да започнат... :punk

Link to comment
Share on other sites

Хубаво, имало живот. кюри дай си бегом да го завършиш, също така иам едно запитване към теб, ако още клониш кам чил оута, като напълно оригинална продукция, пиши ми пм, искам да поговорим за туй онуй :)

Бтв в момента рендвам последното оригинално което захванах, рендавм вече 20 и ..минути, също така мисля до 2-3 дена ще излезне още един трак от кухнята, седнах си на гъза здрао :)

Link to comment
Share on other sites

На ти един чилаут, Винилчо! :lol:

 

http://www.keepmyfile.com/download/d8793f1066198

 

То не е баш парче или нещо такова, просто едно луупче, като lounge music... Пак за 30 минути работа. Но това ми харесва повече, има шанс дори да го завърша! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
добра програма скоято да има кййборд с много семпли

Примерноо... Native Instruments Absynth 3 .. може да работи като standalone и като VSTi

Link to comment
Share on other sites

logo_sm.gif

 

presents :D

 

wbr003: H:3 - "Red Blur"

 

01. Down in the Bonehoard

02. SKP

03. Love Thing (House Remix)

04. Luminal (Processed)

06. Ice Flores

07. Agent Orange

08. Luminal

09. d.001

 

Download

 

Няколко стари парчета за които си викам.. "хм.. за'кво да залежават.." :) както и 2-3 нови проекта :P enjoy :P

 

---

 

wbr002: TeeRexX - "Modulator Stories"

 

01. Cats Cradle

02. Failed Experiment

03. Singing Winds

04. Homeless

05. The Tunnel

 

Download

 

Зверски яко сингълче на колегата TeeRexX.. трябва да направим някакъв колаборейшън скоро ;)

 

© 2006 Wool Blanket Records

 

This music is free to share under a Creative Commons Music Sharing License.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
"Radio Ocean" се казва поредния чил аут от мен, надявам се да ви допадне по някакъв начин :)

 

:music

Допада и още как!:) Много релаксиращо е, айде кога ще издаваш албума?:П

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Чух 3та песен, харесами звука, но като застанеш пред клавиатурата било миди или твърд синт, като захванеш някой пад както този, специално този, натискай само белите или само черните клавиши, иначе става малко неставащо :)

Link to comment
Share on other sites

натискай само белите или само черните клавиши, иначе става малко неставащо :)

Може и така да пише някъде ... само че аз обичам да експериментирам :) Wool blanket records няма ограничения и не се подчинява на никакви закони :D :punk :rolleyes:

 

Мерси че отдели няколко минутки от живота си за да чуеш творението :love :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

А бозичка обичате ли? :D

Sea_Memory [5:10]

 

А кой е първи в класацияата на сайта за автори тази седмица, а? B)

А чие парче е второ в класацията за авторска музика, а? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...