Jump to content
BulForum.com

Star Wars™: The Old Republic™


kotora

Recommended Posts

  • Replies 507
  • Created
  • Last Reply

Как да го кажа - сега заради всичките онези райдърчета дето обичат да циклят един и същ бос за гиър и дето са оревали форумите направиха така, че тиъра от настоящите райдове са с повече НР от гиъра от PvP. С прости изчисления се стига до извода, че колкото и експертайз да събереш - тукашния ресилиънс - отново цикльора на босчета, ще те убие малко по-бързо, ако се срешнете в нукой warzone.

 

Много се надявам това да го оправят, защото скоро аз не виждам възможност да се съберем 8 човека, да не говорим, че времето да събереш PvP гиъра изобщо не може да се сравни с времето, което е необходимо на PvEърите да се нагрухат, а и защо по дяволите трябва да цикля Оперейшъни, за да играя PvP...

 

Да бяха направили само един гиър и да не му мислим, а сега ние, които си играем само PvP сме леко прецакани.

 

Викаш , няма уцелване тоя твоя късмет :) В WoW PvE гиъра не ставаше за PvP и като те барне някой цикльор и те прави луд :) Тука обратното :D

Link to comment
Share on other sites

Определено е така, пусти късмет. Аз веднъж ще реша да играя PvP по-сериозно и те отново ще ме карат да бия босове. Поне не мога да се оплача, PvP-то си е доста приятно. Трудно вече ме трепят, да не кажа че някой класове - без помощ от друг играч - не може да ме бутнат. Вчерашен пример - наш Мирчо явно му доставяше голямо удоволствие да ме гони, при положение, че аз не го закачам. Първо - от една и съща гилдия сме, второ по-зле облечен е, трето уж приятел... а той мекерето - гони ме само мен и ме бави. 2 пъти ме уби с още едно келеме заедно, веднъж така ме изнерви, че си го отнесе доста бързо.

 

Абе Весо какво да ти кажа - няма уважение към старите кучета... Поне знам, че Миро не трябва да ходи с мен никъде, защото в момента е hated с Пагане и няма да бъде хийлнат ИЗОБЩО!

Link to comment
Share on other sites

Олеле :D Изтървал съм баси драмата :rofl:

 

Аз с жедая съм 23-ти и определено е фън по wz. Седя си аз зад една групичка преяли (сити) и в момента, в който моите хора ги нападнат - подхващам докторчето :]

Link to comment
Share on other sites

...

Няма как да ти цитирам изказванията от мъмбъл - "да се наливаме винаги първо на хилъра", "защо го биеш оня, като другия го лекува" и т.н. Ти и още един сорк бяхте основните мишени. И защо си винаги най-отпред? И дори чакаш на платформата за нашата гол линия, от където се минава за центъра? Трябва от сенките да направиш вашите безсмъртни, а не най-отпред пред всички. Да не мислиш, че съм те търсил специално. Просто ти винаги беше между гол линията и центъра. Е - 2-3 пъти те подгоних, че беше на малко кръв. Ми ти правиш по 300+К хийл - че то така нямат убиване другите, ако не те спрем. Като се гонехте с Chaos пак ли така го hate-на?

Link to comment
Share on other sites

Аз отивам отпред, защото пулвам хората Миро. Откакто почнаха да ме канят в премейдите и така свикнахме - аз и Карамел сме така разположени, че да можем на всяка 1 минута да пулваме този с топката. Повечето пъти става така, че Мае отскача към мен или Карамел, който е по-близко и после другия го пулва и отбелязваме точката.

 

Та това е единствената причина да съм по-напред. Пробвах снощи няколко пъти да съм назад - там пък онези нещастници IA Operative с тия чикии ме чоплят и само ме занимават, да тичам наляво и надясно.

 

Но ти ще страдаш, обещах ти. Аз помня! Healer hater!!!!!

Link to comment
Share on other sites

...

Ами това не е ли работа на ДПС сорсърите? Да дърпат и/или да им подадат там топката и спринт към гол линията?

И я да видим помниш ли защо се бъзиках миналата седмица, че ще направя ранк traitor и ще те сложим там? Май беше, щото след като казах, че ще правя PvP и ти се закани, че ще ме трепеш където ме видиш. Пък сега, излиза, че съм виновен, че не съм ви оставил да спечелите още по-лесно. :unsure: :blink:

За страдането лесна работа - аз не се афектирам от умирането, а от глупостите. Та, ако искаш да страдам, примерно трябва да сме в един отбор и като тръгна да ти подам топката да избягаш и да не я хванеш, щото по-те кефи да се скочиш на главите на 4-ма да те разпорят или да седиш в меле с 5 души и вместо да подадеш да се мъчиш да ги биеш. А любимото ми е да бягаш към собствената си "врата" - това ми е номер 1 в класацията с тъпотии.

Link to comment
Share on other sites

...и като тръгна да ти подам топката да избягаш и да не я хванеш, щото по-те кефи да се скочиш на главите на 4-ма да те разпорят или да седиш в меле с 5 души и вместо да подадеш да се мъчиш да ги биеш. А любимото ми е да бягаш към собствената си "врата" - това ми е номер 1 в класацията с тъпотии.
На тоя тип играчи им викам Фернандо Торес...
Link to comment
Share on other sites

Аз съм имал няколко такива случки - да вземат топката и да отидат в нашата част. Даже един скачаше няколко пъти на линията. Показах го на Кики, защото още като тръгна с устрем към нашата линия и му писах, че сме в другата посока, ама...

 

Иначе можеш да ме сложиш където си искаш. Освен мен - още 2 - 3 SI хийлъри дърпат човека с топката. Аз поне имам наблюдение, все пак 2 месеца ще станат само PvP да играем с Кики. Дори и тя се изненада, че този скил ми е на CD. Аз и за това не можах и да си отговоря на въпроса защо ти не искаше да играеш с апострофа PvP - много добре щеше да е, ама ти си знаеш най-добре, а и не ми се захваща пак темата.

 

А колкото до снощи - още в началото те видях, а и вече 2 или 3 пъти сме се засичали с теб, даже с Андреас и Кики - аз никога не нападам човек от гилдията, подминавам ви. Лошото е, че явно на вас ви светвам като едно червено петно и всеки решава да ме мине поне веднъж. 1 vs 1 обаче не знам как ще се справите, защото вчера ти имаше доста помощ от страна на онзи кретен IA-то. Но както и да е - ти ще се мъчиш да ме трепеш, аз ще ти бягам и така ще си я караме.

 

Успехи!

Link to comment
Share on other sites

Любчо, стига бе човек.

Т'ва е само игра. Приятелските чувства можем да си ги показваме, като се събираме на по бира. Нормално е, като попаднете в различни отбори да иска да те трепе човека отсреща. Наивно е да не биеш човека, защото сте от една гилдия.

Link to comment
Share on other sites

Нищо против, щом му харесва да ме бие, аз не съм му казал да не ме бие или каквото там реши. Аз не го правя, но това си е лично мой избор, както си е лично мой избор къде ще стигат хилинг спеловете ми и къде няма - не е ли така?

 

Определено си е игра и аз си я играя. Миро вчера във въпросния WZ ми се наливаше нон - стоп, веднъж си го изплющях, даже и медал за соло кил и килинг блоу си взех от него, но пак той реши, че трябва да ме напада ;)

 

Ако си мислите, че съм си късал тениските снощи от яд - и двамата много се лъжете. Ако смятате, че се сърдя - то тогава ММО игрите щяха да са последното нещо, което щях да имам на РС-то си, да не говорим, че в PvP трябва да си gamemaster, за да очакваш да си безсмъртен - е аз не съм и ми е много ясно, че в повечето случаи аз ще си умирам, но след това ще си се респауна на определеното за това място.

 

Днес, ако пак сме противници, аз отново няма да го имам като фикс идея да го гоня и да го трепя, просто всеки си разбира по различен начин играта, което си е напълно нормално.

Link to comment
Share on other sites

Аз определено ще тролвам, ако успея да докопам killing blow на някой от вас. Което е слабо вероятно де, но все пак :D

Link to comment
Share on other sites

То не, че можем някъде да се срещнем, ама все пак - може пътищата ни да се кръстосат ;)

 

Пази се от един Лобстар BH, голям ганкър е.

Link to comment
Share on other sites

Е, мен ми е пределно ясно, че почвайки толкова по-късно от всички ще ям бой като пернишко дете след счупен прозорец...

Link to comment
Share on other sites

То не, че можем някъде да се срещнем, ама все пак - може пътищата ни да се кръстосат ;)

 

Пази се от един Лобстар BH, голям ганкър е.

Малеееееееее. Вече съм и голям ганкър. Представям си да беше се случило повече от веднъж - тогава какво щях да съм?

Бахти драмата дето стана за един WZ.

 

Пешо как ти се виждат клас куестовете от страната на Републиката?

Link to comment
Share on other sites

Мирославе ти си мислиш, че е драма - аз просто казах, че няма да те хийлвам поради тези и тези причини. Вие двамата почнахте да ми се карате как и защо така съм решил и защо се вживявам. А това за мен не е вживяване, а както в играта - взимам light или dark решение. Добре, че от Bioware не са параноици като Вас, че иначе и писмя щях да получавам аджеба защо така съм решил да правя или защо не съм.

 

А и още нещо ;) мерси, че най-накрая вече си прие истинското име на алта, време беше да спреш да отричаш, че си Лобстар. Ако и сега пак тръгнеш да се извърташ като змиорка, то тогава наистина трябва да спреш за малко да играеш, защото определено много се вживяваш, а и това не е само мое мнение. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз за това писах в множествено число, защото и двамата сте на един акъл по този въпрос. Но няма проблеми, като ми свърши 6 месечния период, може да ми платите играта и да ми кажете как да се държа като Вас - големи батковци.

Link to comment
Share on other sites

Докъто сте на вълна PVP да ви питам нещо.Значи снощи поиграх извратеното ръгби, къде бихме къде ни биха (особено мен) и много смях падна като цяло, защото ако четях резултатите отзад напред винаги бях на първо място :)

Това обаче не е толкова важно за момента. Ходих до IF за да разгледам вендорите за PVP, и разбира се нищо още не мога да си купя, но ми стана ясно че не знам как да печеля тези марки срещу които се продават предметите там.

След всяко PVP качвам нещо на принципа на honor points (WOW) и вдигам рангове (сега съм 11). Забелязах че накрая ми изписва някакви медали, но къде отиват какво дават никаква идея нямам. Онези неща които мога да си купя с марките (на които им викам honor) не ми трябват изобщо.

Та така.... каква е врътката, освен че много бой трябва да изям. :)

Link to comment
Share on other sites

След всяка игра взимаш валор - (хонор) точки. С тях вдигаш рангове, като стигнеш 60-ти ставаш Батълмастър и можеш да взимаш батълмастърски гиър. Този гиър в момента е най-високия PvP гиър в играта.

 

Това е списъка с титлите, които се взимат на всеки 10 ранга:

 

Skirmisher – Valor Rank 10

Duelist – Valor Rank 20

Gladiator – Valor Rank 30

Centurion – Valor Rank 40

Champion – Valor Rank 50

Battlemaster – Valor Rank 60

War Hero – Valor Rank 70

Conqueror – Valor Rank 80

Warlord – Valor Rank 90

Elite Warlord – Valor Rank 100

 

Медалите във всяка игра се взимат за заслуги, а те са:

 

Medic – 2.5k healing from a single heal

Demolisher – 2.5k damage from a single attack

Trauma Surgeon – 5k healing from a single heal

Annihilator - 5K damage from a single attack

Quick Draw – Getting a killing blow on one player

Combatant – Dealing 75k damage

Destroyer - Dealing 300K damage

Healer - Healing 75K

Savior - Healing 300K

Defender – Earning 1k Defender Points

Warden - Earning 3k Defender Points

Assassin – Killing a player in a one-on-one fight

Shield – 5k Protection

Protector - 50K Protection

Guardian – 2k Protection since last death

Paladin – 10k Protection since last death

Commando – Killing 10 enemy players

Soldier – Killing 25 enemy players

 

В зависимост от това какъв го играеш в един WZ - можеш да събереш различен брой медали. Максимума ми е 9 медала, а като хилър - това си е доста трудно.

 

Идеята е следната - има 2 дейли куеста, които се взимат от Combat Training зоната. Като ги направиш двата дейли куеста получаваш две торби. В тях има - да ги наречем значки, които служат като валута за купуване на PvP гиър от твоите клас PvP вендори, намиращи се отново в Combat Training зоната. Мирослав може да ти ги покаже, когато се появи онлайн или ако съм вътре - може и аз да ти ги покажа, докато чакам за някой WZ.

 

Ще трябва да играеш поне 2 седмици за да събереш някакъв приличен сет, било то и Centurion. През това време ще ядеш много бой, дано не се отказваш лесно ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...