Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

Няма смисъл и пари да дават на деволперите .

Ще наемат едни дечица да напишат на ковърите на 1цата само едно могъщо II от долу и тва е .

После ще се продава като топъл хляб на пазара .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

zergrush.jpg

 

:D

 

Сериозно, ето новите зерги:

 

26.jpg

 

Overlord

- Works like the original and now has an attack.

 

Queen

- The queen is a vastly different unit. She has the powerful ability to control Zerg base defense. The queen can create special structures and extend creep. It has the ability to create toxic creep. And it can make buildings regenerate faster.

 

Roach

- The roach is a very fast moving unit that recovers health quickly.

 

Infestor

- The infestor replaces the defiler. It can cast dark swarm.

 

Corrupter

- The corruptor attacks air units. Instead of destroying them, it "corrupts" them. It can cause a large group of units to fight each other, quickly turning the tide of the battle.

 

Swarm Guardian

- The swarm gaurdian is much like the original guardian, but it can now also create broodlings

 

Gameplay video (srsly, watch this): http://www.wegame.com/watch/StarCraft_2_Zerg_Gameplay/

 

Unveiling (CGI movie):

http://www.wegame.com/watch/StarCraft_2_Zerg_Unveiling/

 

Screenshots:

 

http://www.blizzplanet.com/news/2179/

Link to comment
Share on other sites

Прекрасно! Това показва че се работи усилено по играта. Дано като излезе да можем да я пускаме на макс, че да видим цялата й красота.

Link to comment
Share on other sites

Ти си ненормалник, сигурно ще можеш. Аз ще трябва да стана жиголо, за да си купя видеокарта, за да я играя :).

Link to comment
Share on other sites

Е стига де че с каква видеокарта ще може да се играе... аз верно в момента съм с една "умряла" NVidia 6600 LE ама нямам никакво намерение да взимам 8800 само за да си направя кефа 1 път на 2 седмици...

Link to comment
Share on other sites

Четох, че се чудели дали да добавят в играта и DX 10 only ефекти. Представи си тогава за какво чудо става дума. Игрите на Близард са били винаги добре оптимизирани, но все пак... предполагам от 8600 нагоре, а за max detail сигурно някоя от 8800.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък задължително ще си взема 8800 и то съвсем скоро, но не е Старкрафт причината. Освен това ще повдигна на 3гб рама и вече системата ми не би трябвало да се затруднява от нищо. Поне аз не се сещам какво би могло да я притесни...

 

А ти с 6600 забрави да играеш Старкрафт 2 "както трябва". На старата ми система първия геймплей филм накъсваше - смятай за какво иде реч...

Link to comment
Share on other sites

Четох преди малко че ще използва DirectX9 Shader Model 2.0. Което значи че и на 7600, 8600 ще се подкара перфектно, стига да с-мата да е подкрепена с C2Duo и 2гиги рам.

Зергите изглеждат уникално, дано и усещането при игра с тях е такова... :punk

Link to comment
Share on other sites

За ДЕкс10 ще се иска само 8 серия , а иначе ще върви на макс на която и да е от ДХ10 подържащите карти .

Това го имаше като отговор на някой от въпросите .

Стига сте хвалили 8800 че за нищо не става като погледнете цената , за такава цена ще си вземете нещо поне три пъти по-добро .

п.п. Да не спорим по темата за видео ами влезнете в сайта на нвидиа и сами си пресметнете кое ще е изгодно .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък задължително ще си взема 8800 и то съвсем скоро, но не е Старкрафт причината. Освен това ще повдигна на 3гб рама и вече системата ми не би трябвало да се затруднява от нищо. Поне аз не се сещам какво би могло да я притесни...

 

А ти с 6600 забрави да играеш Старкрафт 2 "както трябва". На старата ми система първия геймплей филм накъсваше - смятай за какво иде реч...

 

Аз мисла и аз да зимам 8800GT 512MB Само трябва да намеря на някой да продам мойта 8800GTS 320МБ, обаче едва ли ще има навити :(

Link to comment
Share on other sites

С голямата си наглост да излизам от топици ще кажа , за какво си продавате картите и искате да вземете нещо за което парите не си струват ?

Новата карта 9600 в сли е по-бърза от 8800 и излиза сравнително евтино !

Ама вие да не видите нещо мощно на пазара ... само то ви е в главата след това .

п.п. Игрите си вървят на максимум и на много слаби карти в сравнение с прехваления от вас модел горе в поста ми .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Е да ама друго си е да знаеш че картата която си купил е най-голямата брадва ако ще заради нея да са ти отрязали главата направо от кръста :) Иначе излезе ли SC2 може пък да се прежаля за друг upgrade - тъй и тъй съм си заплюл един четириядрен пентиум, дотогава може да падне пък, а сменя ли процесора, с него заминават и видеото и дъното... Все пак SC е култова игра, ако толкова се налага ще се прави по-сериозен upgrade (поне ще имам повод, само дето както е тръгнало ако 1 път на 2 седмици намеря 1 час за да си поиграя ще е добре)...

Link to comment
Share on other sites

С голямата си наглост да излизам от топици ще кажа , за какво си продавате картите и искате да вземете нещо за което парите не си струват ?

Новата карта 9600 в сли е по-бърза от 8800 и излиза сравнително евтино !

Ама вие да не видите нещо мощно на пазара ... само то ви е в главата след това .

п.п. Игрите си вървят на максимум и на много слаби карти в сравнение с прехваления от вас модел горе в поста ми .

:laughing:

Значи вместо да взема една 8800 би било по-добре да взема 2 9600 с едно ново дъно?

Нека да видим:

9600 - 170$ ( http://mostbg.com/most/Item.aspx?itemid=37750 тази тук е даже 200$ без ддс)

някакво евтино СЛИ дънце: 95$ (без ДДС, 114$ с ДДС) http://mostbg.com/most/Item.aspx?itemid=35260

 

Груба сметка: $454 = ~ 600лв. И това при цена на картата от 170$ с ДДС.

 

ASUS EN8800GT/G/HTDP/512MB - $360 с ДДС. Това прави ~ 468лв.

 

И сега какво? Плащам за евтино дъно, две по-слаби карти, които ще трябва да сменям след 5 месеца и на всичкото от горе давам (в най-добрия за мен случай) 132лв повече? Не мерси.

 

Може да разгледаш и тези цени: http://www.jarcomputers.com/l_bg/?m=10&amp...&shipping=0 и тогава пак да твърдиш, че 9600 е по-добра сделка за парите, които даваш.

Link to comment
Share on other sites

Е да ама ако си имаш вече дъно поддържащо SLI и имаш и една 9600 тогава всичко дето ще трябва да дадеш е $170 а не $360... друга тема е че аз нямам пък и 2рия ми PCIe слот е зает с RAID контролера... а и както съм привърженик на ASUS и дъната които взимам са все с поддръжка на CrossFire а не SLI значи аз поне ATI ще взимам... в тоя ред на мисли верно ли че новото ATI изкъртило 8800-та?

Link to comment
Share on other sites

170$ е в цивилизования свят. Тук е минимум 300лв (~$233). Предполагам, че 8800GT 256MB пак е по-добра от тази, така че защо направо да не си вземеш в сли две такива? Не е на далавера да купуваш 2 по-слаби, за да компенсираш една. Просто след няколко месеца ще си в същото положение. Количество не е същото като качество.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с 6600LE нали знаеш - на мен ми трябва колкото да показва буквички на 1600х1200, но мисълта ми е че ако имаш вече нещо що-годе добро и поддържащо сли може да се спасиш за известно време... За мен над $100 са си много за видеокарта особено като не ползвам нищо 3D но ако SC2 ще изисква такава може и да се навия... все пак е култова игра това :)

 

Който не е видял картинката днес в "смешните" ето я тука пак - да се обърне внимание на последното :)

 

00033608om4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Всеки с нуждите си, но определено изпускаш и други култови игри така :-). А ако искаш да играеш на 30" монитор, не ми се мисли каква карта ще ти трябва, за да я пуцаш на високите резолюции.

Не знам, аз тази година ще взема едно 8800ГТ 512МБ и малко рамец и това е. Каквото тръгне - тръгне. След това взимам един Xbox 360 и вече няма да се притеснявам дали ще ми тръгне игрицата. На ПЦ пак ще имам достатъчно за екшъни и стратегии, всичко друго отива за конзолата (която е маалко по-скъпа от сносна видео карта, но няма да и правиш ъпгдейд 5-6 години, а ако вземеш ПС3 - фрий блурей плейър).

Така де, зависи какво имаш в момента и какво целиш, но така директно да заявиш че 9600 в СЛИ размазва 8800 за цената и при всички положения - смешно е.

 

П.П. Баси, как мразя да се будя по това време. Няма нищо за ядене...

Link to comment
Share on other sites

Всеки с нуждите си, но определено изпускаш и други култови игри така :-). А ако искаш да играеш на 30" монитор, не ми се мисли каква карта ще ти трябва, за да я пуцаш на високите резолюции.

 

Когаааааааа? Аз не мога да се наспя и познай покрай писането тука какво друго правя? А пиша докато чакам поредния db-update script да се натутка...

 

 

 

Така де, зависи какво имаш в момента и какво целиш, но така директно да заявиш че 9600 в СЛИ размазва 8800 за цената и при всички положения - смешно е.

 

Това аз не съм го твърдял, аз само посочих че логиката ти с цената няма да излезе съвсем вярно ако вече си горд собственик на 9600 и подходящото дъно :)

 

 

П.П. Баси, как мразя да се будя по това време. Няма нищо за ядене...

 

Хахахаха това беше най-свежото нещо което съм чул днес (или по-точно видял написано тая нощ)

 

 

 

ПС: Само на мен ли ми се струва или тука направо на чат канал го обърнахме покрай тия видеокарти...

Link to comment
Share on other sites

А, нямах предвид, че ти си го твърдял това за картите. Говорех по принцип (и в частност за lil_stenly).

Чат-чат, поне има активност. Все пак е малко или много по темата, като излезне играта ще има хиляди въпроси "А на моята карта ще тръгне ли?" (естествено дори няма да споменат каква им е картата...), така че видео картите рано или късно ще влезнат в дискусията :-).

 

Ти поне има какво да чакаш. Аз дори няма какво да ъпдейтна. Добре, че има CSI за гледане и кола за пиене.

Link to comment
Share on other sites

С голямата си наглост да излизам от топици ще кажа , за какво си продавате картите и искате да вземете нещо за което парите не си струват ?

Новата карта 9600 в сли е по-бърза от 8800 и излиза сравнително евтино !

Ама вие да не видите нещо мощно на пазара ... само то ви е в главата след това .

п.п. Игрите си вървят на максимум и на много слаби карти в сравнение с прехваления от вас модел горе в поста ми .

:laughing:

 

.....Айде стига дрънка глупости бе! Първия глупав ремарк го прескочих ама ти не се и спираш! Земи си ако искаш едно Voodoo Banshee ако въобще имаш активни спомени от тия карти и не ни давай акъл на нас какво да си купуваме! Добре че си ти да обявиш кое колко пари струва. И дали 8800 струва или не струва цената си. И не - новите игри НЕ СИ вървят на максимум на много слаби карти - тия ги разправяй на съучениците си.

Link to comment
Share on other sites

В сайта на нвидиа си го казват , че за хората със сли си е по-добре 2 карти от 9600 от колкото една 8800 и да , ако нямаш сли избора е 8800 , но аз до сега не съм видял проблеми с дх10 игрите на 8600 за която била боклук ... еми 8800 е супер видео ама не е незаменима .

Игри като Обвилион , Биошок , Да Уитчер , УТ , Доом и още нови заглавия си вървят на макс и на моята 8600 без да се усеща насичане ама не ги играя на 30 инчови чудовища .

Не знам защо винаги насаждате на хората да си взимат най-мощното като може приблизително същия ефект да го издокарат с нещо евтино според тяхната конфигурация и пак да са доволни .

Еми старкрафта не ми се вярва да иска нещо добро над 8 серия видео за да и видиш красотите на тая игра .

п.с. Дрънкам си глупости ама като излезне играта ще се види как ще върви и за какво да се харча като може да я играя със шаранииките и така .

Цитат от производителя !

It is said that the performance of two GeForce 9600GT using SLI technology is much better than GeForce 8800GT and 8800GTS 512MB graphics cards.

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

И аз мога да code-на, нещо което съм начаткал на английски. Влизате в глупав спор.

Важното е, че играта изглежда безбожно яко, че ще има 77-78 пача за баланс и че скоро няма да е играем. :)

Link to comment
Share on other sites

Прав си за играта , луда е и искам да излезне по-бързо ама близард няма да ми доставят това удоволствие и ще я влачат до последно .

А , дори и да излезне ще има критични бъгове (сигурен съм в това колкото и да е балансират) и ще трябва да се чака излизането поне на няколко пача за да се изпита чувството от старата игра .

До написаното в код таговете , не е написано от мен и го има в форума на нвидиа или може да проверите интервюто за картата по някой сайтове ... както го има написано в сайта на джар ама спора наистина е глупав от едно страна .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Първото нещо, което искам да кажа - не мислете, ли че баш Близард ще направят балансираната и хубава игра? Какво ми говорите за пачове, при положение, че тази компания ще изпипа всичко на макс. Те затова и ще отложат официалния рилийз поне 1-2 пъти.

Ако изобщо има компания, която няма да се интересува от ефекта върху геймърите (мнението им) и ще барне всичко, то това е Blizzard Ent.

 

А като гледам накъде е тръгнал спора - аз ли съм единствения, който си се надява да тръгне на добри детайли на сегашната ми карта :lol: Че ъпгрейд няма как да се прави. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Това пък изказване тотално доказва, че нищо не ти е ясно по въпроса с Близард. Ти кога видя игра на Близард да няма поне 15 пача ??? Последния пач за първия Стар Крафт излезна съвсем скоро. Да казвам ли колко пача ми се е наложило да инсталирам докато съм играл Уърлд оф Уаркрафт ?? И Близард викаш не ги интересува мнението на геймърите ?? Сигурно затова има месеци на бета тестинг. Близард ще оптимизират играта максимално, което са правили винаги и не виждам причина да не го направят този път. Играта ще изглежда добре на по-слаби карти. И под добре имам предвид по-добре от останалите стратегии излезнали до момента, но за да видиш всичко що е барнато като графика, ще ти трябва повече от добра видеокарта. Това са били принципите на Близард през годините и не виждам причина да им изменят сега. Особено пък за тази игра.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...