Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

The mighty Protoss will once again destroy the zerg infestation!!!

 

ADUN TORIDAS!

 

Zeratul, Tassadar, Matriarch Raszagal, Artanis and all our troops shall rule again!!!

 

Our lives for Aiur!

 

 

:punk :beerchug :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

I heed thy call... Your thoughts?

For the light of Khala! Prepare to be psiowned!

 

Дано да не махнат висшите темплари. Със системата за cast-ване на Warcraft3, която със сигурност ще бъде приложена в SC2 ще настанат тежки дни за зергите :)

Link to comment
Share on other sites

Да бе, протоси без псионик сторм - как иначе ще печелят битките си ;)

Но нека не гадаем - когато му дойде времето ще обсъждаме надълго и нашироко.

Хората обещават играта да е балансирана, дано да се справят с тази тежка задача.

 

 

Long live The Queen of Blades!! :D

Link to comment
Share on other sites

Ако изгледате филма 400+ мб ще ви стане ясно какво ново имат Протосите, част от новите юнити на хората и малко от зергите.

 

Да кажем че вече "завардването" на ключови места по картата не важи

Link to comment
Share on other sites

Както казва дикторът още в началото - това, което виждате може да няма нищо общо с фактическия оригинал - тепърва предстои балансиране на играта, което като ги знам Близард, ще ни откара до Коледа най-малко

Link to comment
Share on other sites

Мен повече ме притеснява, че леко насича на демо машината, но да се надяваме... Пък и кво толкоз, тя заслужава и нов комп да си купа по случая... :P

Link to comment
Share on other sites

Мен повече ме притеснява, че леко насича на демо машината, но да се надяваме... Пък и кво толкоз, тя заслужава и нов комп да си купа по случая... :P

бе по-скоро не е оптимизирана още. близард са най-големите щото не карат хората да си сменят компютрите ;) на мен сцбв ми вървеше перфектно на п2-233, 32 мб рам, 4мб вга (и със 7 компа играчи пак така :) )

Link to comment
Share on other sites

Както казва дикторът още в началото - това, което виждате може да няма нищо общо с фактическия оригинал - тепърва предстои балансиране на играта, което като ги знам Близард, ще ни откара до Коледа най-малко

 

Стискай палци да е тая година, че няма да е сефте да балансират и оптимизират до другата Коледа :) Но пък честно казано аз предпочитам така.

Link to comment
Share on other sites

I heed thy call... Your thoughts?

For the light of Khala! Prepare to be psiowned!

 

Дано да не махнат висшите темплари. Със системата за cast-ване на Warcraft3, която със сигурност ще бъде приложена в SC2 ще настанат тежки дни за зергите :)

 

Каква е системата за cast-ване в Warcraft 3 (не е ли същата като в SC1?) и защо реши, че със сигурност ще я използват?

Link to comment
Share on other sites

Защото е много по-удобна. В Старкрафт трябва да избираш всеки кастър поотделно, докато в Уоркрафт избираш една група от примерно 4 кастъра и като пуснеш дадена магия 4 пъти, примерно Healing Ward, 4те доктора я пускат по един път, без да се налага да избираш всеки поотделно.

Link to comment
Share on other sites

When is the game coming out?

 

At this point, it's too early to provide an initial estimate on the release date. As with all Blizzard games, we will take as much time as needed to ensure the game is as fun, balanced, and polished as possible.

 

Всички знаем на какъв дилей са способни близард, не се радвайте толкова.

Щом не могат да кажат ориентировъчно...ще падне чакане

Link to comment
Share on other sites

When is the game coming out?

 

At this point, it's too early to provide an initial estimate on the release date. As with all Blizzard games, we will take as much time as needed to ensure the game is as fun, balanced, and polished as possible.

 

Всички знаем на какъв дилей са способни близард, не се радвайте толкова.

Щом не могат да кажат ориентировъчно...ще падне чакане

мани...да не бях гледал gameplay демото че ся ми е гадно като знам колко време може да отнеме...играта ще е уникална :lol: :P :)

Link to comment
Share on other sites

opredeleno film4eto e unikalno :) poslednata bitka e nai tupoto v cqloto film4e, no ostanaloto koeto vidqh naistina e strahotno

 

dano vurvi na po-starite ma6ini na low

като гледам :cry .... доста ще иска с тези детайлни битки ;)

Link to comment
Share on other sites

Стискай палци да е тая година, че няма да е сефте да балансират и оптимизират до другата Коледа :) Но пък честно казано аз предпочитам така.

 

Килерински смятам имаш опит с чакане на Близард продукти. Минимум 8 месеца им давам. И ще ни сипват с черпака до последно.

Link to comment
Share on other sites

Килерински смятам имаш опит с чакане на Близард продукти. Минимум 8 месеца им давам. И ще ни сипват с черпака до последно.

 

Чакал съм и пак ще чакам :) Даже вече чакам :) Но предпочитам да чакам, щото досега винаги чакането си е струвало. Всичко което са направили Близард досега съм го играл и тая като излезне и нея ще играя :) Номер едно гейм компания евър = Blizzard !!

Link to comment
Share on other sites

Аз като се замисля само Уоу не съм играл. Което е и добре. Уоу-а трябва да я забранят със закон.

Link to comment
Share on other sites

Аз като се замисля само Уоу не съм играл. Което е и добре. Уоу-а трябва да я забранят със закон.

 

Като играеш тогава говори какво трябва да се забрани и какво не :)

Link to comment
Share on other sites

Аз като се замисля само Уоу не съм играл. Което е и добре. Уоу-а трябва да я забранят със закон.

 

Може ли да ми кажеш защо???? :blink: :blink: :blink: :angry:

Link to comment
Share on other sites

Може ли да ми кажеш защо???? :blink: :blink: :blink: :angry:

Щото е имало смъртни случаи :). Не че казвам, че трябва да е забранят де.

Иначе чух, че в Китай имало закон който казва че не можеш да играеш почвече от 4-5 часа (непомня точно) на ден. Смъртните случай са се получили точно, защото някои хора са се пристрастили и са прекарали прекалено много време с играта.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...