Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

PvZ

 

Две игри, разделено на пет части. Сори за двойния пост, но си струваше да ъп-на темата... Интересно, yellow е минал toss?

Link to comment
Share on other sites

Този със зергите или не може да играе, или протосите пак са ги направили мега изроди.

Верно протоса доминираше но този със зергите е Warcraft играч а другия си е про StarCraft плейър :rolleyes: А пък и коментаторите нали викаха нещо от сорта че са имали само по няколко часа да разучат играта те незнаеха каде се намират на втората карта защото тоя със зергите ако знаеше за проходите където ги запушват скалите можеше от рано да му го натресе на Протосите :pirate

Link to comment
Share on other sites

Този със зергите или не може да играе, или протосите пак са ги направили мега изроди.

Това е. Гледай другите 2 батъл репорта, ще видиш, че зергите са доста силни както и другите. Всичко е в играча.

Link to comment
Share on other sites

От първите два официални батъл репорта само в един имаше зерги и тогава пак паднаха. Да не би да има и други, които съм пропуснал?

Link to comment
Share on other sites

Да де, един е със зерг, но падна защото е келеш иначе през цялото време почти имаше надмощие.

Link to comment
Share on other sites

Това все пак още е бета, нормално е да не е толкова добре балансирана.

Кефи ме как е възможно да обърнеш играта дори и другият да е имал надмощие в началото.

Link to comment
Share on other sites

Този със зергите или не може да играе, или протосите пак са ги направили мега изроди.

 

Просто беше мега нагъл и се осра

 

Това все пак още е бета, нормално е да не е толкова добре балансирана.

Кефи ме как е възможно да обърнеш играта дори и другият да е имал надмощие в началото.

 

Какво надмощие - зерга се експандваше няколко пъти, нямаше работници и протоса му се наля и поизби и малкото които имаше, после дойде със стабилна армия... отделно че протоса много добре правеше микроконтрол

Link to comment
Share on other sites

Какво надмощие - зерга се експандваше няколко пъти, нямаше работници и протоса му се наля и поизби и малкото които имаше, после дойде със стабилна армия... отделно че протоса много добре правеше микроконтрол

Говорех за батъл репорта...

Link to comment
Share on other sites

Този със зергите или не може да играе, или протосите пак са ги направили мега изроди.
"пак"?! Че те кога са били? Пропуснал съм го това...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Лудница.

Takeshi-Hokuto said: meh they should make this game for Xbox 360 because PC owners pirate most of their games so then they would make more money. but probably wont sell as well as Halo wars because it has better gameplay

хахахааххахахахаха

 

 

HD: http://www.eurogamer.net/videos/starcraft-...eport-3?size=hd

Link to comment
Share on other sites

Не искам да ставам мрънкало, но зергите пак паднаха. Почти тотално обезсърчен съм вече - нищо унищожително не виждам в тях. Уж силата им е в масовото производство, но в досегашните репорти врагът доминира не само по-сила, но и по бройка. Как става това???

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера причината, но ми се струва, че и в това видео зерга не е много добър играч или просто не е запознат с расата... Толкова грешки направи - първо съсипа добра аката - тази с хлебарките срещу сталкърите, според мен можеше да я спечели, защото повечето сталкъри бяха на червено, но предпочете да избяга и по пътя му избиха повечето хлебарки и след това си изхаби безсмислено кралиците. Да не говорим за безсмислените хараси в базата на протоса...

Link to comment
Share on other sites

Какво говориш... той направо загуби спечелена игра. Да не говорим колко слабо защитени бяха базите на протоса, а тоя дебил почти никакъв демидж не направи. Като гледах как се развива играта и по едно време си мислех... ебати смотаният протос къде го намериха, но като свърши играта си мислех... а тоя зерг откъде го изкопаха, сигурно с конкурс са го търсели :)

Link to comment
Share on other sites

Бетата трябва да започне тия дни™, пресата трябваше до 19ти да си предата battle.net акаунтите. Стискаме палци, но първо ще започне в САЩ и Корея :(

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че трябва да започне днес (22 юни). На този ден са поканили журналистите - най-вероятно за пускането на бетата.

Link to comment
Share on other sites

Не искам да ставам мрънкало, но зергите пак паднаха. Почти тотално обезсърчен съм вече - нищо унищожително не виждам в тях. Уж силата им е в масовото производство, но в досегашните репорти врагът доминира не само по-сила, но и по бройка. Как става това???

 

Ми как - това което се видя е че зерга така и не направи достатъчно работници като начало - не знам успя ли да го чуеш но протоса "смучеше" с 2 пъти повече ресурси от зерга. Отделно че зерга пак като лакомия в началото тръгна да се експандва а тоса го тормозеше и му поизби малко дрони. Защо една игра зерга не сложи 2рия хач до първия ами веднага на експанд се засилва?

 

basten, имаше си фотонки между пробите при това добре сложени така че да трябва да мине покрай пробите преди да се докопа до фотонката а зерга играеше основно с меле юнити...

Link to comment
Share on other sites

Дядо, екзистенциална стратегия на зерга е да търси повече бази от противника си. Един протос със една база винаги е по-напред от зерг с една база. 

 

И е нормално протоса да бие, когато зерга не може да събира ресурси от повече бази.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...