Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

Яко!!!Оле сеа като се сетя кви изисквания ще има направо ми се плаче.Дано да има геймплейа на оригинала.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

оле нямам търпение да излезне тая игра СК 1 беше една от първите ми игри :punk :punk :punk

 

[EDIT] само да е малко по трудна щото изнасаях на 1-цата 4 компютъра с 2 флоти от онези кораби на протосите ,които имаха малки корабчета

Link to comment
Share on other sites

Хм, така като гледа, това заглавие ще е доста противоречиво. Аз самият съм със смесени чувства. Според мен, най-важното за една игра, която се стреми да се хареса на масите е геймплейя. До сега не съм обръщал толкова внимание на графиката, но като гледам тази на Старкрафт 2, в мен се зараждат много противоречиви чувства. От една страна е много красиво всичко, но от друга, като че ли е леко прекалена шаренията. И тия танкове в сийдж мод са като някакви цветя в саксии, винаги съм си представял, че танка трябва да е респектиращ, а не смешен... Но все пак е прекалено рано да се говори за тези неща, предполагам, че ще има още много промени преди да се появи на пазара...

Link to comment
Share on other sites

Четох FAQ. Питат много интересни въпроси... И хората честно си отговориха, че това е само за зарибявка на геймъра... Те още нямат прототип на хидрите.. :)

Link to comment
Share on other sites

Will StarCraft II be available on Mac simultaneously with PC?

 

As with all of Blizzard's recent releases, StarCraft II will ship on both PC and Mac simultaneously.

 

Готини хора :D

Link to comment
Share on other sites

Не съм фен на Старкрафт, но скрийншотовете са добри. Иначе сигурно пак ще се вдига 5 години шум и за тази игра. Дано след нея някой изкара нещо по-добро, че като си спомням маниаците от преди няколко години...по-фанатизирани от консервативни христяни!

Link to comment
Share on other sites

хммм изглежда доста заинтируващо.Абе гледам тука бая коментари има че е много шарена да помислим логично сетете се за нова игра стратегия или нещо от сорта която да не е шарена(не очаквате в тоя случай близард да искарат няква едва ли не дървена черно бяла игра :D )....Според мен си е добре и я чакам с нетърпение...и малко офф само - Някой знае ли каде из нета има фрее книгите старкрафт че от бая вр не съм е чел и съм зе затъжил пък не помня от кой я взех последния път като я четох :laughing: Ако някой знае да драсне на ЛС плс :D :P

Link to comment
Share on other sites

От тия клипчета не видях нищо концептуално ново...просто по-добра графика и леко променени единици. Дано действителността да е друга :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Хм, така като гледа, това заглавие ще е доста противоречиво. Аз самият съм със смесени чувства. Според мен, най-важното за една игра, която се стреми да се хареса на масите е геймплейя. До сега не съм обръщал толкова внимание на графиката, но като гледам тази на Старкрафт 2, в мен се зараждат много противоречиви чувства. От една страна е много красиво всичко, но от друга, като че ли е леко прекалена шаренията. И тия танкове в сийдж мод са като някакви цветя в саксии, винаги съм си представял, че танка трябва да е респектиращ, а не смешен... Но все пак е прекалено рано да се говори за тези неща, предполагам, че ще има още много промени преди да се появи на пазара...

Сигурно използват същите графични дизайнери като във World Of Warcraft :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

От тия клипчета не видях нищо концептуално ново...просто по-добра графика и леко променени единици. Дано действителността да е друга :unsure:

И аз тва гледам, ама едва ли Близард ще се изложат толкова. При WarCraft-овете имаше доста разлика...

 

Още едно клипче :): http://ve3d.ign.com/articles/790/790193p1.html

Link to comment
Share on other sites

Сигурно използват същите графични дизайнери като във World Of Warcraft :D :D :D

Лично мен това много ме съмнява. До колкото знам за всяка игра си има разработчици и т.н. Иначе замисли се мозъците им ан какво ще станат. Всичките им игри са толкова мащабни, че ако ползват едни и същи хора, то те ще трябва да сменят екипи през 1 година. А и WoW откъм графика е доста посредствена.

Link to comment
Share on other sites

@JDFU

Идеята е да е същото.. Иначе ще си загубят аудиторията.. Аз лично не бих играл играта ако няма хидра, или зеалот, или марийнка... Замисли се!

Link to comment
Share on other sites

От тия клипчета не видях нищо концептуално ново...просто по-добра графика и леко променени единици. Дано действителността да е друга :unsure:

Starcraft II Play Movie #1/3

http://www.youtube.com/watch?v=SMWSySLzRwg

 

Starcraft II Play Movie #2/3

http://www.youtube.com/watch?v=DoAE6E-6Dho

 

Starcraft II Play Movie #3/3

http://www.youtube.com/watch?v=KMsm8M6eNu0

 

Ето ти клипчета, които показват промени.

Link to comment
Share on other sites

Starcraft II Play Movie #1/3

http://www.youtube.com/watch?v=SMWSySLzRwg

 

Starcraft II Play Movie #2/3

http://www.youtube.com/watch?v=DoAE6E-6Dho

 

Starcraft II Play Movie #3/3

http://www.youtube.com/watch?v=KMsm8M6eNu0

 

Ето ти клипчета, които показват промени.

This video has been removed by the user.

 

Само при мен ли го дава това?

Link to comment
Share on other sites

@JDFU

Идеята е да е същото.. Иначе ще си загубят аудиторията.. Аз лично не бих играл играта ако няма хидра, или зеалот, или марийнка... Замисли се!

Това е ясно, но нали трябва да има нещо ново, което да освежи играта. Все пак за тези близо 10 години играта малко или много ми е омръзнала (а вярвам не съм единствен). Не съм мислил какво точно бих искал да има в SC2, но определено от видяното имам чувството, че съм я играл тая игра, а не трябва да е така. Трябва да го има това неизвестно, което да те кара да продължаваш да играеш и да я разучваш. Това може да се постигне дори и със старите единици, но играта не трябва да изглежда като някакъв мод/пач/експанжън. Пак казвам - надявам се това, което са видях на филмчетата да не показва реално какво представлява играта.

Link to comment
Share on other sites

А какво да представлява? Реално погледнато 99% от RTS игрите са едни и същи от първа до 10та част. Допълненията са предимно графика, единици, умения. Нещата в WarCraft 3 бяха новост, но не мисля, че тук ще бъде приложимо. Когато излезне пълен списък със промените тогава може да се съди за самата игра. Това не е екшън или адвенчър, за да може от няколко клипчета да се види какво ново може. Новите неща в геймплея идват предимно от самите единици и какво могат те.

Link to comment
Share on other sites

This video has been removed by the user.

 

Само при мен ли го дава това?

Пфф, снощи бяха наред...

В общи линии в тези филмчета показват някои новости като:

-нови единици на протоса - някви immortals, където издържат на много голям dmg(закопан сийдж), но мрът от трупъри.

-пак нови единици на протоса - едно като триподи, които стрелят с лазери и унищожават примерно 4-5 контрола кучета за сек, но пак бяха уязвими към нещо

-протоса има mothership, който може да пуска timeshield и всичко изстреляно към него мигновенно спира в щита, mothershipa-a може да стреля с някви лазери и да прави черна дупка (от къде ли ми е познато :) C&C 3 )

-терана мисля, че имаха някви кораби по въздух, които могат да стрелят нормално, но и могат да стрелят много ракети наведнъж, но после powera им спира за малко и са уязвими.

-също така показваха видове на предвижване, смисъл има някаква скала и трипода с големите крака може да я изкачи, докато малките единици трябва да заобикалят

-в общи линии интерсно, но имаше и много прилики с C&C 3, което ме подразни.

Link to comment
Share on other sites

Тия неща, които ги описа вече бяха дадени във филмчето малко над твоя пост.

Очаквайте цялото геймплей филмче, в официалния сайт ,с добра графика и звуци, днес вечерта.

EDIT: Появяването на машинката дет изрина всички на протоса е 1 към 1 с появяването на кораба майка на Homeworld 2...

Link to comment
Share on other sites

Защо ли си мисля, че до появяването на самата игра ще се направят още купища промени и самото коментиране на скрийношоти и гейм трейлъри е почти безмислено, защото много малко от това ще остане в действителност.

.

От Близард никога не са разочаровали, не вярвам да го направят и сега. Аз лично ще следя с интерес всичко ново и ще тряя се приготвят кинти за нов комп. :P По принцип отдавна не съм играл каквото и да е, но това е StarCraft...

 

... за мен най-великата игра, играта която най-много ме е потапяла в атмосферата си, дотам че да забравя всичко друго.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...