Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Нашият човек да не е на Булсат?

Не, просто QXC му е гледал игрите. На бетата Зийракс примерно отваряше срещу зерг със дроп на два имортала от призма и после само зелоти. Ако очакваш това, може направо да го разпилееш.

 

Край.

Link to comment
Share on other sites

Имах предивд това, че се дисконектва често - и срещу Катс стана същото, затова и каза там преди да ГГ. От страх да не го дисконектне реши да атакува (първата игра) и да спечели веднага.

 

Затова и се скаутва преди обзървър.

 

Протече както предполагах. Не може да правиш един билд в три игри с/у хора като qxc, които разчитат на постоянна агресия.

Link to comment
Share on other sites

Браво на Зийракс ! Най-после някой българин да стигне до финал на нещо по-голямо в СК2. :f1:

Пък че не показа друг билд, само той си знае защо.

 

И ако вземе да влезе в някой голям отбор, ще има още по-сериозни успехи. Щото не знам с кой тренира, но ако разчита само на ледъра - трудна работа.

И все пак е най-големия в БГ. Доволен съм, че останах да го гледам до сабахленка.

 

 

А кой друг сме имали в Брудуор сцената, който е бил известен? Шон спомена, че все като види някой от България и си мисли дали не е еди-кой си.

 

Ами Beast -а /Крис/ май стигна най-далеч като постижения - 3-ти на не знам кое точно WCG. Т.е. или е той или Здравко, ако нещо се бъркат с Уар3.

 

2004 => http://www.wcg.com/6th/tournament/2004/tm_match_single_sc.html

Link to comment
Share on other sites

А кой друг сме имали в Брудуор сцената, който е бил известен? Шон спомена, че все като види някой от България и си мисли дали не е еди-кой си.

 

Хъски ряпа да яде с оная смешна псничка.

Link to comment
Share on other sites

Честито на Зиракс за второто място! qxc явно е имунизиран срещу българското - неотдавна гътна Калин, при това след като самият той беше почти гътнат :)

Яго, какво имаш предвид под "лошо поведение", какво е направил Зиракс? (примпомням, че и гореспоменатият Калин изпуши в края на играта)

 

А относно корейските "гости" - не знам защо го канят. Не им стига ГСЛ, а сега и на некорейски турнир ще вземат паричките (34 000 $ за първо място). Все пак МС, Genius, Nestea и Fruit (и от тераните задължително MVP) са доста над нивото на TOP и Inca, които бяха поканени на Dreamhack, и съм убеден, че ще доминират жестоко.

 

----------

 

:love MrBitter: :love

"And I can officially confirm that Idra will be our special guest next week.

 

I'll be playing three best of threes next week against iNcontroL, LZGamer, and Sheth, respectively.

 

Idra will be the angel on my shoulder, guiding me to certain victory.

 

And, should I falter (and its quite possible [probable?] that I may) Idra has also agreed to play a game or two with each of our challengers, while also fielding whatever sorts of questions I can muster, as has been the norm on the show."

 

Ако все още има зерг, който не е чувал за MrBitter, нека цъкне тук:

http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=177791&currentpage=36

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/teamliquidnet#g/u

 

Гледай първата игра с/у qxc. Но това не е лошо поведение, а "майтап". Нашият човек е имал доста проблеми с връзката и е бил дропван по време на други мачове и затова когато атакува и се провали (когато беше на светлинни години пред qxc) написа нещо от рода на "from fear of disc I gave this game to you" или нещо такова, и след това моментално gg.

Иначе задължително гледай игрите му със Стрелок - доминейшън. Жалко, че изглежда не е "flexible" зиракса и не си настрои играта/билда за финала.

 

Тоя битер накрая ще ме накара да сменя расите, баси. Къде е протоския му еквивалент? И защо поне не почне да играе рандом та да взима уроци за всички раси!? :д Защо не спечелих тотото, за да ги докарам всички тука и да направя един про-хаус и по цял ден да ме учат?

Link to comment
Share on other sites

10x за линка, видях за какво става дума. Жалко, че заради технически проблеми се е почувствал принуден да атакува и оттам да загуби играта. Вероятно след това психически не е бил на необходимото ниво. Иначе евала за игрите срещу Стрелок - щом Дей9 ти ръкопляска, значи има хляб в теб :)

 

Много ме е яд на Catz. След такива прекрасни игри срещу Kiwi и Мana защо реши да прави магарии срещу ZeeRax, не ми е ясно.

Link to comment
Share on other sites

Току-що играх с ТЛО и го победих. Зерг, 7 пуул на шакурас с всички дрони - оцелявам и той гг. А да, не е истинския тло, разбира се. Някой келеш се е писал LiquidTLO :) Много са оригинални тея хора...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък тъкмо се събуждам а сънувах че съм муталиск. Трябваше да счупя някаква машина за да ми напълни една бутилка с кока кола, която да занеса на един дрон да я изпие и да ми направи база. И тъкмо летях и се надпреварвах с един друг муталиск кой ще стигне първи (ама не си давахме много зор щото си правехме лаф мохабед нещо докато летяхме) и се събудих :lol:

Link to comment
Share on other sites

Слаба дивизия, затова. Не е като на Ранър - с МийтиОлЛегс начело :)

 

Тъкмо се бях прицелил в номер 1 Diamond в Европа и то взе, че ме премести. Пфу! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хайде сега, стига си гледал зъбите на коня! :) Сега след като си при мастърите значи, че може би след 3-4 месеца трябва да те последвам :д

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха, в турнира на sc2bg се паднах да играя с някой Spechen(Мастер теран) :D Ще има мазало. Ако резултата е 3-1 за него пак ще съм доволен, което с/у теран е невъзможно за мен.

http://starcraft2bg.net/tournament/17

Link to comment
Share on other sites

И аз преди малко бих един зерг, който си бил сменил расата на теран и се възмущаваше как съм имал наглостта да победя срещу него...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...