Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

Trump е пич :)

Отдавна не съм му гледал стрийма, но преди всеки ден зяпах по малко, докато закусвам/обядвам/вечерям. Определено го има момента с многократното тестване на дадена стратегия, колкото и отчайващо зле да изглежда. По едно време май съвсем спря да играе и само кастваше, а сега май главно с WoW се занимава.

Не е от най-добрите терани, но все пак 3000+ не е за пренебрегване.

 

-----------------------

 

Kaspersky semi-finals: http://www.teamliquid.net/video/streams/Ipp

 

Zenio vs TOP - 2:3

 

Ret vs MC - 0:3 :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

МС определено му хвана цаката на протоса, и бая ще се озорят, за да го пребори някой.

Пък как мина през Рет не е истина.

Но и Рет има солидна заслуга, игра слабо според мен. Нямаше генерални груби грешки, но куп дребни грешки могат да имат същия ефект. Примерно в първата игра, имаше излезли два роуча, които 5 часа си чешеха корубите, преди да започнат да бият по двата пилона, с които беше запушен, после хетча на нейчъръла му, стоеше и той три дена без нито едно дронче... е, срещу някой друг може и да минат тез грешчици, ама срещу МС хич даже не стана.

Link to comment
Share on other sites

Отчайващо представяне днес...чувствам се по-сакат и от жертва на противопехотна мина...

Остава ми само да се наспя като гъз и да се надявам, че утре ще смуча по-малко :D

Link to comment
Share on other sites

Отчайващо представяне днес...чувствам се по-сакат и от жертва на противопехотна мина...

Остава ми само да се наспя като гъз и да се надявам, че утре ще смуча по-малко :D

 

Има такива дни. Понякога се кефя колко безумно добър съм станал и няколко дни по-късно така ме мачкат сякаш пипам играта за първи ден.

Link to comment
Share on other sites

Тоя батъл нет няма ли да го оправят най-накрая?! Непрекъснато ме дава фейвърет срещу някви дето са по 200-300 точки повече от мен!

Link to comment
Share on other sites

Нова година, нов GSL :)

Утре са първите мачове от GSL 2011 Tour: Nestea vs PoltPrime, MakaPrime vs TheBestfOu (и разни други комбинации между същите играчи). Артозис и Тейстлес са ми залипсвали :)

Link to comment
Share on other sites

Аз лично направо съм като болен без гсл-а. Но поне си дръпнах една седмица отпуска в началото на годината, да мога да гледам поне началото на сезона на спокойствие.

 

Интересно ми дали ще продължат да ги катерят на торенти (своевременно). Определено изглежда по-добра на ХД отколкото на смотания стрийм.

Link to comment
Share on other sites

 

Интересно ми дали ще продължат да ги катерят на торенти (своевременно). Определено изглежда по-добра на ХД отколкото на смотания стрийм.

 

Би трябвало. Интереса към гсл-а става все по-голям.

Link to comment
Share on other sites

Най-модерния чийз, идва протоса и ти краде двата асимилатора о_О. Гаранция ще си само на зиилоти мнооого дълго време.

Link to comment
Share on other sites

Най-модерния чийз, идва протоса и ти краде двата асимилатора о_О. Гаранция ще си само на зиилоти мнооого дълго време.

 

Т.е. докато изкараш първите 2 броя... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ако изкараш само 2 броя, докато чупиш 1 газ и стане твойта ще си доволно забогатял. В общи линии ти прецаква тотално билд-а. То аз преди играта бях решил да пробвам чарж зийлоти и ме прецака супер много, кво остава за всеки друг билд.

Link to comment
Share on other sites

Ако изкараш само 2 броя, докато чупиш 1 газ и стане твойта ще си доволно забогатял. В общи линии ти прецаква тотално билд-а. То аз преди играта бях решил да пробвам чарж зийлоти и ме прецака супер много, кво остава за всеки друг билд.

 

Честно казано в момента в който ти вземе двата асимилатора би трябвало да изгуби играта. Всичко което трябва да направиш е моментално алл-ин с хронолоти. Противника ти току що се е набутал 150 минерала.

Link to comment
Share on other sites

Само за информация - http://sc2ranks.com/eu/610238/MeatyOwlLegs :)

Говори се, че това е "смърф" акаунт на Naniwa.

От една страна показва впечатляващо постижение, от друга страна показва колко кекава е ладер системата на Близард.

 

И още нещо интересно:

"Team EG has just announced the signing of DeMusliM to their StarCraft II team. He's departing his former team mTw after being acquired by EG for an undisclosed sum.

Team EG's StarCraft II team is currently made up of IdrA, iNcontroL, Grubby, DeMusliM, Machine, LzGaMeR, iNkA, Axslav, and StrifeCro."

Link to comment
Share on other sites

Artosis: I got nerd chills all over my body.

 

Дами и господа,

с удоволствие ви представям:

 

d6f65515ace04d73f9d7436fb75d98296da6d26eBookCoverImage.jpg

 

The StarCraft Bible

 

 

Who knew that explosions of pixels could inspire?

Authored by Patrick Howell O'Neill

 

StarCraft is a game of awe. When you watch players perform superhuman tasks of speed and creativity, your jaw drops. Your blood flows a little faster when you witness a key-stroke of genius. Who knew that explosions of pixels could inspire?

 

This is the history, the love and the Bible of StarCraft.

 

 

About the author:

Patrick Howell O'Neill is a writer born and raised in Brooklyn, New York. He has been around professional gaming for over a decade. You can find him at his personal website, www.androidbit.com.

 

 

Publication Date: XII 22 2010

ISBN/EAN13: 1456489771 / 9781456489779

Page Count: 226

Binding Type: US Trade Paper

Trim Size: 8" x 10"

Language: English

Color: Black and White

Related Categories: Games / Video & Electronic

 

 

Можете да си я свалите от ТУК

 

Трейлър:

 

http://www.youtube.com/watch?v=ylOT9Q4UUHE

Link to comment
Share on other sites

Сега изгледах игрите /май от вчера/ от групата:

 

TSL_FruitDealer

oGsjukto

oGsZenio

IMMvp

 

... и нямам думи. Как може точно IMMvp да се падне в група с 3 зерга :lol: . Все едно вълк е влязъл в кошара с малки агънца.

Този човек има ТвЗ каквото не съм видял досега. Да е жив и здрав IMNestea !

Link to comment
Share on other sites

Щом викаш че за IMMvp Фрут и Зенио са малки агънца, едни от най-добрите зерги, какво повече да говорим...

 

Едит: Как точно ти порпускам мисълта, като си го казал толко директно и прямо?

Link to comment
Share on other sites

Runner пропускаш мисълта ми и си го нагласяш като за теб. Пак. :)

Имам предвид само и единствено IMMvp и неговото убийствено ТвЗ - друго такова не съм виждал, а явно и за копиране е трудно, щото не съм видял някой да се справя както него с Nestea FD Kyrix и т.н. За пример виж финалиста от последния ГСЛ, Рейн... Kyrix направо го схруска като салата от пресни марулки.

И казвам, че е толкова добро ТвЗ -то му, благодарение основно на съотборника му от Нестле.

 

---

А за имба на мен ми омръзна да говорим.

 

btw Тester/sSkS/Trickster /дали скоро ще спре ?/ също прави много хубави игри. Надявам се да го гледаме повече.

Link to comment
Share on other sites

Днес се очертават добри мачове - MC, Inca, Nada. sanZenith вече не го считам за добър след двете поредни недоразумения с Forge FE срещу Check. :)

 

Хахахахаха, ще черпиш :)

 

July не го гледах, но

е бил 2:1

 

 

/за всеки случай слагам спойлер/ :)

Link to comment
Share on other sites

Ти им кажи какво направи July. Имаш талант да го разказваш.

 

В момента psy пише нещо и ако става въпрс за играта на July в гсл ще черпи каса бира. Ако е за нещо друго, аз ще имам да черпя.

 

 

Ти им кажи какво направи July. Имаш талант да го разказваш.

 

 

Едит: Ще черпя.

 

Едит3: По най-бързия начин отивай да гледаш серията. Особено първата игра. Като я видиш сам ще се почерпиш каса бира. Честна пионерска - заслужава си.

 

 

Едит4:

 

 

Невероятен ръш на july.

 

Artosis: "July just broke the ladder for everebody."

 

 

Link to comment
Share on other sites

За мен лично беше първи път да го видя това, пък и да го направиш на гсл не е малко. Беше страхотен избор предвид картите на които играха.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...