Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

Diablo 3

 

В никакъв случай! Изобщо не може да се мери със StarCraft ама ИЗОБЩО. И за да няма неразбрали - Diablo не може да се намаже на малкия пръст на кой да е StarCraft - поне за мен. Колко игри има които се играят над 10 години? Да се сещаш за друга освен StarCraft?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply
В никакъв случай! Изобщо не може да се мери със StarCraft ама ИЗОБЩО. И за да няма неразбрали - Diablo не може да се намаже на малкия пръст на кой да е StarCraft - поне за мен. Колко игри има които се играят над 10 години? Да се сещаш за друга освен StarCraft?

 

Diablo 2.

Warcraft.

 

Сещам се и за това недоразумение CS.

Link to comment
Share on other sites

Diablo 2.

Warcraft.

 

Сещам се и за това недоразумение CS.

 

WarCraft няма и половината фенове на SC а толкова турнири които има за него останалите взети заедно нямат и половината ... случайно да си чувал че корейците искаха да го направят дисциплина в олимпийските игри?

Link to comment
Share on other sites

WarCraft няма и половината фенове на SC а толкова турнири които има за него останалите взети заедно нямат и половината ... случайно да си чувал че корейците искаха да го направят дисциплина в олимпийските игри?

 

Ааа дядо недей така :) WarCraft мен лично ми харесва доста повече от StarCraft . А пък за Diablo това ми беше нечовешка мания в 5-6-7 клас - правил съм 70 часа нонстоп на три компютъра :P А тези игри продължават да се играят до ден днешен със доста фенове :)

Link to comment
Share on other sites

Ааа дядо недей така :) WarCraft мен лично ми харесва доста повече от StarCraft . А пък за Diablo това ми беше нечовешка мания в 5-6-7 клас - правил съм 70 часа нонстоп на три компютъра :P А тези игри продължават да се играят до ден днешен със доста фенове :)

 

То и аз съм се зомбирал със Diablo но след като се минат всичките нива после още малко да пробваш различните герои и ми омръзна.

 

WarCraft също е хубава стратегия, но с тия герои се получава нещо средно между StarCraft и Diablo.

 

Докато SC си е чиста realtime стратегия и е по-различно. Забележи че игра, чиято графика е 640х480 продължава все още да се играе толкова години даже наскоро (преди 3-4 месеца мисля беше) Blizzard пуснаха нов patch (1.16) за да подобрят баланса. И това когато има игри с такава невероятна графика, че за да работят по-добре искат от най-здравите видеокарти а SC си върви и на най-слабата възможна...

Link to comment
Share on other sites

В никакъв случай! Изобщо не може да се мери със StarCraft ама ИЗОБЩО. И за да няма неразбрали - Diablo не може да се намаже на малкия пръст на кой да е StarCraft - поне за мен. Колко игри има които се играят над 10 години? Да се сещаш за друга освен StarCraft?

Fallout. При това е игра без поддръжка на multiplayer.

Link to comment
Share on other sites

Друга като SC няма,играта ще бродължи да се играе още много,много време просто това си е вечна класика.

И аз съм го играл диаблото много ама като минеш с всички герои всички трудности и след това вече не е толкова забавно.

Докато SC и сега си го цъкаме с приятели,може да сме слаби ама си го играем с кеф :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Колко игри има които се играят над 10 години?

 

 

WarCraft няма и половината фенове на SC а толкова турнири които има за него останалите взети заедно нямат и половината ... случайно да си чувал че корейците искаха да го направят дисциплина в олимпийските игри?

 

Не видях да питаш за фенове, а за колко се играят. Дай сега да не изменяме същността. Казах ти игри които се играят все още.

 

То и аз съм се зомбирал със Diablo но след като се минат всичките нива после още малко да пробваш различните герои и ми омръзна.

 

Ми то и аз изиграх кампаниите на Старкрафт, цъкнах малко Custom карти, бих се известно време срещу ботове и ми писна.

Link to comment
Share on other sites

Колко игри има които се играят над 10 години? Да се сещаш за друга освен StarCraft?

 

Heroes 3 - този звяр излезна някъде около 1999 - още познавам много хора, които го играят

Link to comment
Share on other sites

WoW отдавна е подминал по брой играчите на SC :) Самоче е едва на 5 години, а тук става въпрос за 10 и повече :)

Link to comment
Share on other sites

Нормално като за съвсем различна игра. СК е продала над 11 милиона копия. Отделно в китай има милиони играчи, които цъкат пиратка.

Ако ще ги мерим по придажби - The Sims (the game has shipped 16 million copies worldwide as of February 7, 2005), а целия франчайс над 100млн).

 

http://www.teamliquid.net/forum/viewmessag...?topic_id=96603

Link to comment
Share on other sites

То и аз съм се зомбирал със Diablo но след като се минат всичките нива после още малко да пробваш различните герои и ми омръзна.

 

WarCraft също е хубава стратегия, но с тия герои се получава нещо средно между StarCraft и Diablo.

 

Докато SC си е чиста realtime стратегия и е по-различно. Забележи че игра, чиято графика е 640х480 продължава все още да се играе толкова години даже наскоро (преди 3-4 месеца мисля беше) Blizzard пуснаха нов patch (1.16) за да подобрят баланса. И това когато има игри с такава невероятна графика, че за да работят по-добре искат от най-здравите видеокарти а SC си върви и на най-слабата възможна...

 

Не отричам че страр крафт е велика, но на мен никога не ми е била голяма мания... А ти както го описа Диабло си го играл само сингъл и лан? Защото ако е така нормално да ти писне :)

 

И аз пак да си питам има ли някъде още батъл репорти от SC2 че ми е интересно да ги гледам :)

Link to comment
Share on other sites

Battle report-ите са само 3. Мисля, че няма да има повече. Бяха казали, че след третия battle report ще пускат бетата. А след нея знаете какво идва  :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

... А след нея знаете какво идва  :rolleyes:

 

Време за upgrade на машината - ей това идва. Че съм още със 6600 LE и една антика P4-D/3ghz отпреди времето на Core2... :D

Link to comment
Share on other sites

В никакъв случай! Изобщо не може да се мери със StarCraft ама ИЗОБЩО. И за да няма неразбрали - Diablo не може да се намаже на малкия пръст на кой да е StarCraft - поне за мен. Колко игри има които се играят над 10 години? Да се сещаш за друга освен StarCraft?

 

djadomraz, диабло е уникална игра и няма да се изненадам ако е продала повече от старкрафт. И по брой тотално изиграни часове и на човек със сигурност е много пред СК. Не може да отречеш, че диабло (I и II) е класика.

Link to comment
Share on other sites

Той Дядо Мраз май е пропуснал момента, в който хора правят Baal Run и Cow Run до засиняване по простата причина, че не е играл Battle.net. Тоя Мефисто съм му цепнал задника от бой. Часове и часове наред. Бой по Мефисто.

 

На Сингъл Плейър никога не може да се стигне до 90, а дори и до 70 ниво.

Link to comment
Share on other sites

Той Дядо Мраз май е пропуснал момента, в който хора правят Baal Run и Cow Run до засиняване по простата причина, че не е играл Battle.net. Тоя Мефисто съм му цепнал задника от бой. Часове и часове наред. Бой по Мефисто.

 

На Сингъл Плейър никога не може да се стигне до 90, а дори и до 70 ниво.

 

Забравяш пинделскин :P (май така се казваше де) Ама на мен по едно време ми писна и си пуснах ботове да правят Мефисто и пинделскин рънове :)

Link to comment
Share on other sites

Пинделскин, Баал и накрая ест Мефисто, защото и от него имах див късмет. Лягал съм да спя затварям си очите и виждам Близарда на Сорса ми. Ест 6 до 8 часа пържене на CRT-то. Пак ще се играе. Дядо мразе - не бързай изчакай есента, защото тогава излизат хубавите видеокарти пък като гледам си мераклия да вземеш нещо за около 400 кинта.

Link to comment
Share on other sites

Пинделскин, Баал и накрая ест Мефисто, защото и от него имах див късмет. Лягал съм да спя затварям си очите и виждам Близарда на Сорса ми. Ест 6 до 8 часа пържене на CRT-то. Пак ще се играе. Дядо мразе - не бързай изчакай есента, защото тогава излизат хубавите видеокарти пък като гледам си мераклия да вземеш нещо за около 400 кинта.

 

Не съм играч и картата ще бездейства повечето време но ще е добре да има Dual DVI изход (не 2 DVI изхода а един но такъв) за да мога да вържа в последствие 30-ката :) Има обаче други неща на дневен ред които ще глътнат доста финанси пък и не се очертава свободно време та ще е добре да отметна спешните задачи и тогава да правя ъпгрейд... иначе баш есента ми е рожденния ден та вероятно ще си направя такъв подарък евентуално с леко закъснение...

Link to comment
Share on other sites

Откровенно тъпо ми се стори на мен чак взех да се дразня на неадекватните му въпроси - намерил кой да пита... като че ли някоя бабичка изобщо е сядала на компютър за да играе.

 

 

Вземи си отпуск от програмирането, че губиш чувството си за хумор или способността си да различаваш кога и кой е сериозен или прави нещо за ташак. :п

 

Очевидно беше че си прави ташак но също така ми се стори и много тъпо. Не мога да си представя някой над 12 да се забавлява с подобно нещо... одъртявам сигурно...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...