Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

Здравейте! Тук на вареза не намерих тая игра Look on дето е със самолети. Кажете от къде да я сваля. Ако я има във вареза, а пък не съм е намерил адйте линк!

Благодаря предвърително!

 

Ако поста не е за тук, моля не се сърдете!

Както едно време veseo каза:

"Ей ама сте едни иманяри"... http://warez.ru:8084/gamez/Lock.On.Modern....ombat-DEViANCE/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

(сигурно трябваше да си го пусна като тема, щото тука никой няма да го прочете, ама нека да не ми са карат модерите...)

   Трябват ми игри за Pentium II 266MHz, RAM 64, HDD 3GB

   Идеята е, че искам игрите да са максимално хубави, но да могат да тръгнат на този компютър. Примерно BroodWar, не тетрис :) Ако фащате какво имам впредвид - казвайте моля ви игри! Видео картата не знам каква е, но е на нивото на тази машина ..

Delta force, Sin, Blood 2, Carmagedon2, Unreal, Age of Empires, KingPin, Quake 2

Edited by vlaa
Link to comment
Share on other sites

За феновете на ужаса- Undying http://www.clivebarker.com/html/visions/bi...screenshots.htm horror action от 1во лице

Aliens vs Predator 1, 2 http://www.gamershell.com/pc/aliens_vs_pre...creenshots.html

Sillent hill 3 -survival horror от 3/лице http://www.gamesway.gr/modules.php?op=modl...bumName=albup39

Edited by veseo
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Хей , момчета и момичета :laughing:

 

Както си джътках из НЕТ-а , попаднах на нещо интересно :D

 

Само ще споделя , че става дума за ONLINE игра , която се разправя за битки между герой : warrior , Tank , Thief & Mage :)

Работата е там , че се биете , качвате скилове,купувате им брони и оръжия аве с една дума заребена е :D

 

Преди някъде около час я открих и започнах да я играя , и много много не съм запознат с играта , защото е на пълен английски език и малко се затормозявам (щот съм скаран с него) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Хей , момчета и момичета  :laughing:

 

Както си джътках из НЕТ-а , попаднах на нещо  интересно  :D

 

Само ще споделя , че става дума за ONLINE игра , която се разправя за битки между герой : warrior , Tank , Thief & Mage  :)

Работата е там , че се биете , качвате скилове,купувате им брони и оръжия аве с една дума заребена е  :D

 

Преди някъде около час я открих и започнах да я играя , и много много не съм запознат с играта , защото е на пълен английски език и малко се затормозявам (щот съм скаран с него) :rolleyes:

 

А е тва е много готина игрица. Лично според мен доста по зарибена от Булфлийт и Легендата за зеления дракон.

Link to comment
Share on other sites

az preporu4vam na ek6un manqcite i na tezi na koito im se igraqt takiva igri da si svalqt Breed igrata e stabilna- http://warez.ru/games/info.php?id=284

 

 

 

Някаква препоръка за RPG подобно на Diablo2 ? (hack&slash)

 

v slu4ai 4e ne si igral Sacred istegli q!

Edited by Elemental^
Link to comment
Share on other sites

otnosno vaprosa na Shiro. za tvoq komp si zemi tomb raider(1-5), drakan, test drive (1-6), red alert(1-2), star wars racer (super qka, za ceniteli na turboto). az gi ima tezi na stgariq mi komp (300mhz, 8mb video card, 160 ram). siguren sam che ste ti tragnat. qki sa :punk :D nadqvam se che sam ti pomognal

Link to comment
Share on other sites

Тъй като компютърът ми е малко старичък/Атлон 650Mhz,128MB Ram,Riva TNT2 32MB/,тоест е щайга,не знам кои игри да си свалям,защото не знам дали ще ми тръгнат.Приемам препоръки всякакви,само без стратегии

 

Kato za shtaiga bih ti predlojil FIFA 2002.Strahotni fintove.

Link to comment
Share on other sites

mersi, vlaa.

i az si misleh chee hubava makar che ve revuto i v game spot (koeto mijeh da vidish tuk) no ne znam na koi ezik da si q svalq. v gamespot pishe che ozvuchenieto e pod vsqkva kritika. glasovete bili bavni i tapi. na balgarski po dobra li e?. bih iskal da chuq mnenieto ti

Link to comment
Share on other sites

mersi, vlaa.

i az si misleh chee hubava makar che ve revuto i v game spot (koeto mijeh da vidish tuk) no ne znam na koi ezik da si q svalq. v gamespot pishe che ozvuchenieto e pod vsqkva kritika. glasovete bili bavni i tapi. na balgarski po dobra li e?. bih iskal da chuq mnenieto ti

Това са глупости, узвочението било под всяква критика, аз бих казал че е точно обратното. Много добре се отличава акцента на говорене на благородниците от слугите примерно. На български играта си е същата с тая разлика че е вървят български субтитри вместо английски, което много подпомага да схванеш добре за какво става въпрос(особено ако не знаеш англ.), щото това в играта е от най голямо значение. Наистина героите в играта се държат леко дървено, но това все пак си е puzzle, quest, и това далеч не е от първостепенно значение тук. Сваляй и играи, гаранция че няма да съжаляваш особено ако имаш нервите да я изиграеш до край. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...