Jump to content
BulForum.com

Dragon Age 2


Barurumm

Recommended Posts

top-01.png

BioWare обявиха Dragon Age 2 за март 2011

 

- Потопете се в изцяло ново приключение, простиращо се в продължение на цяла декада, където историята се променя от всяко едно ваше решение.

 

- Избери начин, чрез който да се издигнете от преследван, мизерстващ бежанец до почитан герой.

 

- Мислете като пълководци и се бийте като спартанци с помощта на изцяло нова динамична бойна система и хвърлете сърцето си в битката, независимо дали си избрал да си магьосник, убиец или войн.

 

- Потопете се в необятния свят на Dragon Age с помощта на изцяло новия кинематографичен похват за представяне на събитията, който ще ви сграбчи от самото начало и няма да ви остави до финала.

 

- Открийте нови местности, изобразени с невероятен детайл благодарение на подобрената графика и нов визуален стил.

 

 

http://games.bg/articles-news/index/id=862 - статия на български

 

http://dragonage.bioware.com/da2/ - официален сайт

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Мани, вече 2 часа се точи, остават още 4... но за такива неща се изискват жертви :)

 

Спомних си за доброто старо време с картите на Орбител, когато оставях филмите да се свалят през нощта :D

Link to comment
Share on other sites

Аз първата я пробвах след като се зарибих по Мас Ефект, но не ми хареса. Не се изненадвам, не съм бил фен и на Балдурс Гейт. Надявам се в тази да са пооправили някои неща, но ако това демо не ми допадне ще трябва да се простя с РПГ жанра, освен ако няма нещо стойностно след МЕ3.

Link to comment
Share on other sites

:(

 

На пръв поглед съм дълбоко разочарован. Адски много прилича на нещо японско от рода на Final Fantasy - всички тичкат като зайци и размахват двуръки мечове като клечки за зъби. Битките са толкова бързи, че тактическият елемент е почти нулев. А и камерата е много ограничена - няма го общият план отгоре.

 

Все пак поиграх само няколко минути, може би прибързвам с негативното отношение. Но като цяло ми се струва, че ще е доста далеч от това, което беше/е първата част.

Link to comment
Share on other sites

:(

 

На пръв поглед съм дълбоко разочарован. Адски много прилича на нещо японско от рода на Final Fantasy - всички тичкат като зайци и размахват двуръки мечове като клечки за зъби. Битките са толкова бързи, че тактическият елемент е почти нулев. А и камерата е много ограничена - няма го общият план отгоре.

 

Все пак поиграх само няколко минути, може би прибързвам с негативното отношение. Но като цяло ми се струва, че ще е доста далеч от това, което беше/е първата част.

 

Ще има и tactical mode или нещо то тоя сорт, с изглед както от първата. Това, което е в демото е action mode май. Нещо от този сорт казаха, ще видим като излезе цялата.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Фуцк! Само това ми трябваше, още една игра, по която да се зарибя :(

 

С камерата се свиква бързо. С динамичните битки все още ми е малко криво, но с повече пауза нещата се нареждат. Инвентарът също малко ме обърква.

 

Най-големият минус засега е системата за диалози. Общо взето имаш добър, зъл и неутрален отговор. От време на време има и допълнителни опции, но в повечето случаи хич не е ясно какво точно ще каже героят.

 

Като цяло бива :)

Link to comment
Share on other sites

Третият вариант е по-скоро забавно/сатиричен отколкото неутрален. Стават интересни диалози. Инвентарът е супер тъп и не дразни, че няма луут дет се вика. Играя маг и ми дават само предмети за другите класове. Надявам се да е доста по-кратка от първата, за да я мина още веднъж. Още не съм разбрал как се правят cross class комбота.

Link to comment
Share on other sites

Лицевите анимации са грозниииии. След като видях в L.A. Noir за какво става въпрос, не мога да приема ААА игра да ранка на Dragon Age 2 да е толкова дървено.

Link to comment
Share on other sites

Аууу така не става от трето лице.Много е гадно така.И добре че са измислили да атакува най-близкият враг.

Между другото,малко са се осрали.Няма direct x10 и не мога да си подкарам на макс всичко...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...