Jump to content
BulForum.com

Dragon Age 2


Barurumm

Recommended Posts

Превъртях я. Впечатления:

 

1. DA2 не е DA:O, не е по-добра от DA:O.

2. 25 часа - можеше и повече.

3. Не трябва да се играе на normal - магиите са без friendly damage, което тотално осира нещата. Мисля, че общо умрях около 5-6 пъти. При финалната битка изпих точно 3 health potions.

4. Не можеш да "преобличаш" спътниците си - може да им сменяш само оръжията и пръстените/амулетите. Ужасно тъпо!

5. Светът ми се стори доста малък. 1 град и 1 планина с по няколко локации.

6. Историите на героите и озвучаването им - перфектни! Разговорите помежду им, докато обикаляш из местността - изключително забавни!

7. Добра система с умения. Накрая имах 3 различни мейджа на 20 level и пак имаше цели раздели скилове, които не съм пробвал. Определено бих я изиграл отново с мейдж с друго развитие (въпреки че съм така привързан към АОЕ магиите :) ).

8. Така и не срещнах Изабела (циганката от трейлъра).

9. Късно инсталирах DLC и не можах да играя със Sebastian, но това ще се поправи на следващото преиграване.

10. Въпреки че играта не е това, което очаквах, възнамерявам да изгубя още тонове часове с нея :)

Link to comment
Share on other sites

След дълго търсене на Колелото на Времето III част, не можах да си я намеря и се прибрах вкъщи.

Изненада - излязла DA II. Свалих и започнах.

Великолепна игра, направо се потопих сякаш в книга, както и с Origins.

Графиката на лицата не е добра, освен на главния герой, и то, ако не си го customize-ваш, а си вземеш default-ния.

Останалото обаче е прекрасно! Да се уточня, играя на DX11 с High resolution graphics pack.

 

Събота и неделя, ако не съм навън с кучето ще съм пред компа с DA II.

Link to comment
Share on other sites

Превъртях я. Впечатления:

 

1. DA2 не е DA:O, не е по-добра от DA:O.

2. 25 часа - можеше и повече.

3. Не трябва да се играе на normal - магиите са без friendly damage, което тотално осира нещата. Мисля, че общо умрях около 5-6 пъти. При финалната битка изпих точно 3 health potions.

4. Не можеш да "преобличаш" спътниците си - може да им сменяш само оръжията и пръстените/амулетите. Ужасно тъпо!

5. Светът ми се стори доста малък. 1 град и 1 планина с по няколко локации.

6. Историите на героите и озвучаването им - перфектни! Разговорите помежду им, докато обикаляш из местността - изключително забавни!

7. Добра система с умения. Накрая имах 3 различни мейджа на 20 level и пак имаше цели раздели скилове, които не съм пробвал. Определено бих я изиграл отново с мейдж с друго развитие (въпреки че съм така привързан към АОЕ магиите :) ).

8. Така и не срещнах Изабела (циганката от трейлъра).

9. Късно инсталирах DLC и не можах да играя със Sebastian, но това ще се поправи на следващото преиграване.

10. Въпреки че играта не е това, което очаквах, възнамерявам да изгубя още тонове часове с нея :)

 

Аз я минах веднъж с маг и я започнах отново с войн. Изабела е в таверната, как не си я срещнал като има доста голяма роля в историята. Аз пък пропуснах Фенрис на първото преиграване. Интересно е, ще се минава още няколко пъти :)

Link to comment
Share on other sites

А на мене ми стои доста дървена тази игра... няма нищо общо с първата. Аз играя с импортнат герой от Ориджинс... и надеждите ми останаха препикани...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...