Jump to content
BulForum.com

Smartphones - какъв имате и за какво го ползвате


djadomraz

Recommended Posts

мисля, че е като при андроид. За да хванеш спътник не ти трябва интернет, но за картите ти трябва, щото не са в телефона, а в интернет

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

GPS-а няма нищо общо с интернет. Той хваща позиция, а интернета ти трябва, за да се свалят картите. Ако сложиш някоя офлайн навигация, всичко ще е наред.

Link to comment
Share on other sites

ОВИ мапс - но според ГСМ арена е платено

А офф нави - като няма ОС не знам как ще стане :unsure:

With the Map Loader application for PC you can download map data to a compatible computer and transfer it to your device to save on data charges.

Link to comment
Share on other sites

с какво се почиства капацитивен дисплей? ако го почистя с влажна кърпа, да не го прецакам нещо :unsure:

 

С микрофибърна кърпа за монитор.

Link to comment
Share on other sites

с какво се почиства капацитивен дисплей? ако го почистя с влажна кърпа, да не го прецакам нещо :unsure:

 

Аз го чистя с мокри кърпички за бебешки дупета и чисти много хубаво

Link to comment
Share on other sites

Чудя се какъв смартфоун да си взема Nexus S или iphone4? Като се има предвид, че до сега не съм ползвал телефон за друго освен обаждане и имам скромен опит с iphone и горе долу знам как се борави с него (и затова каточели ми е по симпатичен), но андроида е с 200$ по - евтин и не трябва да се занимавам с unlock и jailbreak. Или иначе казано според вас ще може ли инвалид като мен да се оправи с Nexus S защото доколкото знам не е направен като за идиоти като iphone-а и като цяло по - добър или еднакво добър ли е с iphone-a? :laughing::laughing::laughing:

Link to comment
Share on other sites

Защо пък да не можеш да се справиш с Nexus-а? Колкото ще се справиш с iPhone-а толкова и с андроида. Все пак Андроид не би станал номер 1 операционна система ако хората не можеха да се оправят с нея. Ако не искаш ограничения е нормално да си вземеш Nexus-а. Абсолютно без проблем ще се оправиш... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Аз от известно време ползвам SE Vivaz pro и като цяло съм доволен, не бях ползвал операционна система досега и като цело лесно свикнах със Симбиан-а. Но ми прави впечатление друг проблем: дори и увеличен до край звука е много слаб, тихо звъни и често не го чувам като съм навън. В тази връзка искам да попитам ако има някой запознат с този телефон, дали това със тихия звук е характерно за модела, или проблема е конкретно в моя апарат?

Link to comment
Share on other sites

Аз от известно време ползвам SE Vivaz pro и като цяло съм доволен, не бях ползвал операционна система досега и като цело лесно свикнах със Симбиан-а. Но ми прави впечатление друг проблем: дори и увеличен до край звука е много слаб, тихо звъни и често не го чувам като съм навън. В тази връзка искам да попитам ако има някой запознат с този телефон, дали това със тихия звук е характерно за модела, или проблема е конкретно в моя апарат?

Само като допълнение - през 2012 май е време да си купиш истински Smartphone :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Само като допълнение - през 2012 май е време да си купиш истински Smartphone :laughing:

Според моите нужди и разбирания за мобилен телефон си е ОК и ми върши работа. Въпросът ми беше за звука.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...