Jump to content
BulForum.com

Изложба на екзотични животни


Aquila

Recommended Posts

На 1 юни откривам изложба на екзотични животни в Природонаучен музей Пловдив. Експозицията ще се задържи повече от месец, а през цялото време ще се обновява и допълва с нови видове. Освен личната ми колекция, на изложбата ще имате възможност да видите и гостуващи животни на някои от най-уважаваните тераристи у нас. Някои видове са единствените в страната, а други се показват на изложба за пръв път. На изложбата ще имате възможност да закупите или поръчате екзотичен домашен любимец, да получите съвети в областта на тераристиката и да се докоснете до интересни видове. Заповядайте!

Link to comment
Share on other sites

През цялото ли време ще си там? Мисля си да мина поне веднъж да разгледам. Обикновенно кога е най - спокойно? Мога да мина на 31 или 1, след 12-ти следващият месец също.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Най-вероятно нонстоп ще съм там, тъй като има и опасни животни. Най-спокойно е през седмицата. На 31-1 все още ще имам довършителна работа, така че малко по-късно ела ако искаш.

Link to comment
Share on other sites

Най-вероятно нонстоп ще съм там, тъй като има и опасни животни. Най-спокойно е през седмицата. На 31-1 все още ще имам довършителна работа, така че малко по-късно ела ако искаш.

Ще остане за след 12-ти юни. Успех със изложбата.

Link to comment
Share on other sites

На 31 май откривам изложба на екзотични животни в Природонаучен музей Пловдив.

 

Задължително ще дойда да поснимам гадинките, особено ако обещаеш пак да ги поразходим извън аквариумите.:bgrin: Няма да е в началото на седмицата, защото ме няма в града, но пък ти си цял месец....

 

Off/ оня ден на спирката преди тунела май мярнах половинката ти (по-хубавата:rolleyes:), но беше вече в гръб и не вървеше да се провиквам като пъдарин. :laughing:

 

...и още един Off:

 

...някои от най-уважаваните тераристи у нас.........да получите съвети в областта на тераристиката ......

 

Докато Чефо е член на форума, не употребявай горните думи, щото той като види нещо, дето съдържа ...ерарист, автоматически и по подразбиране му прикрепя едно "ф" отпред. :P Преди малко се разправяхме с него в другия раздел.:f1:

Link to comment
Share on other sites

Аз задължително ще дойда да разгледам, даже мисля пак да си купя някоя тарантулка, дано само тоя път наистина се окаже женска, не като последната :)

Link to comment
Share on other sites

Поради технически причини, изложбата ще бъде открита за посещения на 1 юни (вторник) следобед. Заповядайте! ПП не се занимавам с фураж, но не е като в Пловдив да не се намира.

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се за непредвиденото закъснение. Имахме проблем с транспорта на отровните животни. Вече всички експонати са на линия и уикенда изложба ще е напълно функционираща.

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо се чудех какво да правя днес ( Неделя )

Добре че погледнах тук и се сетих какво ми каза преди няколко дни :)

Май ще намина да си взема някоя мишчица .... animal-cap-water-cap-mouse-mice-rat-swimming-water-icone-6009-96.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ъпвам темата, че е слезнала доста надолу. Музеят е в центъра до главната, аз все още не съм ходил, защото тия дни не мога да намеря 2 часа за посещението, но пък Иво спомена, че ще се задържи поне месец, тъй че всички желаещи имат достатъчно време да отидат. :punk

Link to comment
Share on other sites

... понеже си на около 60 секунди път оттам laughing.gif

 

Изложбата в момента е затворена поради неуредици с управата на музея - не желаят да плащат. В момента Иво отваря само за приятели.

 

31253_1485584177154_1160394616_31422150_393538_n.jpg

 

31253_1485583977149_1160394616_31422148_823922_n.jpg

 

31253_1485589937298_1160394616_31422200_4245584_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Тайната на разбирателството с жените, а :)

 

А днес колко деца имаше пред музея - за съжаление само наминах от там по път. А тия от музея, бой по тиквите! Да плащат.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Отворено ли е вече, разбрахте ли се с музея? Че утре най-накрая почивам и смятах да дойда с жената да видим изложбата?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...