Jump to content
BulForum.com

Firefox


groover

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply
Ama da popitam - Kak da svalqm igri4kite deto sa r01 r02 r03 r04 .....

v smisyl pitam za programa deto e kato flash get pod IE ,

t.e. da ima `download all by using flash get" ama za OPERA

4e to tva da si gi cyka6 si4kite 1po1 si e jivo my4enie ...

Има Extension за Firefox,който позволява направо от Firefox-а да сваляш с FlashGet!Тоя Extension се казва FlashGоt!И има функцията която искаш-Download All!Някой беше дал линк за Extension-а,ако прочетеш цялата тема ще го намериш! :)

 

EDIT:Sorry Nibelung без да искам съм quote тебе!Оправих го!

 

@speed-fiend за Operа не знам дали има но за Firefox има!По добре смени Operа-а с Firefox,много по-добър е! :)

Link to comment
Share on other sites

Има Extension за Firefox,който позволява направо от Firefox-а да сваляш с FlashGet!Тоя Extension се казва FlashGоt!И има функцията която искаш-Download All!Някой беше дал линк за Extension-а,ако прочетеш цялата тема ще го намериш! :)

 

ne chetesh kakvo sym napisal

Link to comment
Share on other sites

Ей тва тук ще е полезно за тея дето ползват Опера. Вкарва "Download All Using Flashget" в менюто и най-важното - работи.

LINK

samo da dobavq v faila "standard_menu (1)" ( otvarq se s notepad) direktoriqta na OPERA e zadaena "c:\Program Files\Opera75\Plugins\operaget.exe"

a ako slu4aino ( kakto pri men ) OPERA da ne e ka4ena v `OPERA75" papka a v :OPERA" ( c:\Program Files\Opera\Plugins\operaget.exe) t.e. za da raboti otvarqte tozi fail i navsqkyde kadeto pi6e OPERA75 , zamenqte s OPERA , pri men ve4e raboti .... uspeh

 

Blagodarq na vsi4ki za pomo6ta

sry za 6liokovicata

 

edit:

problem pri natiskaneto na download all by usin Flash Get mi vyvejda pravilno adresa za download samo na 1-viq fail a na vsi4ki ostanali gre6en , help pls !

Link to comment
Share on other sites

Бързам да съобщя новината, че излезе Mozilla Firefox 1.0 Preview Release.

Официален сайт

Следващият път побързай малко повече...

Прочети темата :)

Втора седмица съм с този браузер ;)

Link to comment
Share on other sites

Сложих firefox много по-добър е от ИЕ, обаче имам два проблема. Първия се вижда тук, като натисна търсене на дата.бг вижте кво става

ето

Ето и кво става като остава около 20 секунди

тук

И втория проблем е че когато пиша във форума ми замазва малко буквите

Link to comment
Share on other sites

Първитя ти проблем е коментиран многократно и сме казали, че се дълни на некадърните дизайнери от датата, а не на Лисичето.

А вторият... не го разбирам. Дай повече подробности, защото не съм имал проблеми с форума!

Link to comment
Share on other sites

Първитя ти проблем е коментиран многократно и сме казали, че се дълни на некадърните дизайнери от датата, а не на Лисичето.

А вторият... не го разбирам. Дай повече подробности, защото не съм имал проблеми с форума!

Между другото първия проблем се оправя. Значи отваряш дата.бг после долу в ляво им визуални настройки, после махаш отметката на последното премахни скрол-новините. Това ми го казаха във форума на датата

Link to comment
Share on other sites

Сорри. Толкова отдавна беше като си букмаркнах датата, след визуализация, че вообще не загрях що ми говорите за такива проблеми :( Срамувам се, че не споделих с вас :unsure:

Link to comment
Share on other sites

за втория проблем съм се объркал, не че буквите ми се размазват, ами онази вертикална черта, която върви с буквите докато пиша е малко по-дебела и за това съм останал с това впечатление

Link to comment
Share on other sites

Чесно казано ми се скъсаха нервите! :(

Махнах всички extensions ръчно от самата директория .

И тогава инсталирах наново FireFox-а на чисто.

Защото предишния път деинсталирах,инсталирах , но той хваща старите extensions и пак се bug-ва , аве въобще беше една.....

Пробвай така поне при мен се оправи.... :punk

Link to comment
Share on other sites

Между другото първия проблем се оправя. Значи отваряш дата.бг после долу в ляво им визуални настройки, после махаш отметката на последното премахни скрол-новините. Това ми го казаха във форума на датата

еии хубуу най после, между другото с по стари версии няма такъв проблем

еми ще изчакам още да го пооправят че тогава да го ползвам щото има още доста неща да се оправят и добавят...

 

тва сигурно сте го видели

Google със собствен браузър?

дали ще направят нещо...

Link to comment
Share on other sites

Компанията Goggle разработва свой собствен интернет браузър, който да измести от лидерското място Internet explorer. До този извод стигнаха журналисти от CNET News.com анализирайки внимателно дейността на компанията.

 

Косвените “улики”, издаващи намеренията на Google, са няколко - регистриране на домейн gbrowser.com, заявка в патентното бюро за регистрация на технология, позволяваща публикуване на реклами в браузър и наемането на софтуерни специалисти, занимаващи се именно с подобен род разработки.

 

А тези софтуерни специалисти не са кои да е, а световно известни програмисти - Джошуа Блоч, бивш водещ програмист на Sun Microsystems; Адам Босуърт, един от основните разработчици на Internet Explorer; Джон Беда, разработчик на графичния интерфейс Avalon, предназначен за следващата версия на Windows. Освен това според запознати източници, от Google активно си сътрудничат със създателите на уеб-браузъра Mozilla.

 

Възможно е обаче слуховете за излизането на подобен браузър да са само маркетингов трик с цел укрепване на търговската марка и ръст в цената на акциите.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Имам един проблем с Mozilla Firefox 1.0 Preview release.

Та значи проблемът, е че като цъкна върху някой линк ми отваря нов прозорец, а аз искам да ми отваря нoв таб.Как да настроя това.

Link to comment
Share on other sites

като цъкна върху някой линк ми отваря нов прозорец, а аз искам да ми отваря нoв таб.Как да настроя това.

 

http://white.sakura.ne.jp/~piro/xul/_tabextensions.html.en

Link to comment
Share on other sites

 

 

Мерси върши чудесна работа, макар че аз си мислех че имаше такава настройка без този plugin защото като цикнех с дясното копче open link on new tab ме се отваряше таб.Та само да те питам знаеш ли дали има такава настройка без този плъгин.

Само питам. :)

Link to comment
Share on other sites

THESTORM, ако използваш 3-бутонна миша, тази функция изпълнява средния бутон. Но чрез приставката вече можеш да си правиш настройки по сърце. :)

Link to comment
Share on other sites

ми аз след ИЕ слагам Опера,макар че на www.cityfan.hit.bg

примерно отдолу синята лента в ляво се вижда накъсана през Опера,което ми говори,че все пак не е толкова добра програма...иначе Мозила си е точно ИЕ...дразни ме бавното и стартиране и това,че ако искам да се стартира по-бързо трябва да си трупан и иконката на Мозила-та на таск бара...

 

Ще направя една съпоставка-всички казваме ,че Уиндоус съкс,че е бъгав и т.н. но 99% процента(май) в света ползват именно бъгавата и тази ОС,която съкс-т.е. колкото е да бъгва ИЕ една огромна част от нас си го ползва постоянно...

 

пък и на всичкото отгоре пише тук " позлвам fiorebox....много полезни инструменти..."

 

а дали 90% от тях не ги предлага и ИЕ ?

Link to comment
Share on other sites

Zyntherius, чуваш ли се изобщо какво говориш...

Както казва Marvin: "Блажени са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат!"

Link to comment
Share on other sites

Zyntherius, чуваш ли се изобщо какво говориш...

Както казва Marvin: "Блажени са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат!"

 

 

за кое излъгах,ако може да ми посочиш?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...