Jump to content
BulForum.com

Firefox


groover

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

VIRTUALMANCHO, погледни това:

ima ima opciq za mass download, no ne e standartno kakto q poznawate:

select-vate linkowete, wse edno selectwate text, sled koeto dragwate i dropwate proizwolen link w download basket-a i flashget wi addwa wsi4ki selectirani files...wqrno e 4e ne e nesto koi znae kakwo, no warshi rabota.

и това:

Link to comment
Share on other sites

Ми sorry  за тъпия въпрос , но къде е тоя download basket?

:) Имаш отворени едновременно Firefox и FlashGet, когато маркираш всичко, започваш да го влачиш към FlashGet-а, който ти стои минимизиран до Лисицата! От там нататък ще се сетиш! ;)

Link to comment
Share on other sites

тоя Firefox, като го настроих за Flashget и почна да иска да ми сваля swf-тата, а не да ми ги отваря?? Или пък плугин да му трябва?

 

Едит: плугин му трябвало... :zzz Кефи ме....

Link to comment
Share on other sites

Да им е честито на всички потребители на Firefox!

Ние никога вече няма да използваме ИЕ

 

FlashGot е безплатен extension за Mozilla/Firefox, чрез който можете да сваляте един или повече файла от една страница директно през FlashGet, точно както можете и с Internet Explorer (drop down меню-то "download (all) with flashget").

 

Download

 

Специални благодарности на Кирил и TechBG!

Link to comment
Share on other sites

ураааа! да живеее mozilla foundation и всичките и продукти! обичам ч тази "лисичка" :) браво, Тошка! никога повече IE! всичките ми приятели минават на firefоx! зарибил съм цялата махала!:)

 

отваря го, само опитай още няколко пъти :)

Link to comment
Share on other sites

Зарибихте ме и и аз минах на Firefox :D .

--- Да попитам, има ли начин да накарам браузъра да отваря всичко с target='_blanck' като нов таб?

Link to comment
Share on other sites

Да попитам, има ли начин да накарам браузъра да отваря всичко с target='_blanck' като нов таб?

Да, има! И в нов таб, а може и направо в текущия прозорец (нещо, което аз ползвам)

 

Използвай тази приставка!

Link to comment
Share on other sites

Ами нещо не мога да изкопая опция отнасяща се точно до target='_blank' (когато се отваря нов прозорец). Аз искам просто да се отваря нов таб (но не на всеки линк). Примерно както са тук външните линкове в постовете - отварят нов прозорец. Аз искам вместо това да се отвори нов таб. Ако е възможно, може ли да пообясниш :) .

-- Сега видях, че това става с middle-click. Ако може браузъра сам да се усеща, обясни :) .

Link to comment
Share on other sites

Shade, може да се направи всички линкове да ти се отварят по един и същи начин. Другото си го правиш ръчно, както ти отърва в даден момент. Това е най-удобно! За по-точна настройка не мога да кажа, и аз не открих. Ако някой види, да каже!

Link to comment
Share on other sites

не виждам начин да сменя favicon-ките на линковете във firefox 0.9.3

много грозно става, като си наслагат в links bar-a техните си иконки, и заради това този browser не ми е основния.

Link to comment
Share on other sites

data.bg има странен феномен тук?? Аз съм с Firefox 0.9.3 и виждам странна анимация  :punk

Темата за Дата бг е стара и мнго обсъждана. Така е, некадърни уеб дизайнери!

А скоро открих, че и http://www.f-bg е доста интересна през Лисичето.. И poznai беше казат тук :" така е, като се ползват free templates"

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Има начин да ги махнеш.

 

Add the following to your userChrome.css... this will remove all the icons from your bookmarks toolbar.

#bookmarks-ptf .toolbarbutton-icon {
display:none !important;
}

 

мерси :-)

само трябваше да си добавя линковете наново, че не се махнаха сами.

при второ адване става ок. :-)

Link to comment
Share on other sites

ov3rm4n, понеже каза, че няма нещо, което не може да бъде настроено, та- как може да се направи така, че средния бутон да отваря линковете като background, защото стандартно ги отваря като Aktiv tab, а това не ми е особено удобно?

Link to comment
Share on other sites

Може би защото са били в кеша вече... Не знам защо така се е получило... Някой ден, като реша, че вече съм приключил с настройките и добавянето на разширения (кога ли ще стане тая) - ще използвам тул-чето за пакетиране на Лисичето и ще кача някъде моята конфигурация. На някого може и да му е интересно, ако не му е полезно...  ;)

аз ще го оценя :-0

даже и бета версията ;-)

 

едит: ахх

нещо може би аз не съм направил както трябва

след поредица от кликове, favicon-ата пак изкача там дет не я искам.

 

едит2:

отворих примерния css:

/*

* Edit this file and copy it as userChrome.css into your

* profile-directory/chrome/

*/

 

Сложих го в моя случай: ...\Mozilla Firefox\defaults\profile\chrome\

 

сигурно има още нещо..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...