Jump to content
BulForum.com

Firefox


groover

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply
Зарибихте ме и и аз минах на Firefox :D .

--- Да попитам, има ли начин да накарам браузъра да отваря всичко с target='_blanck' като нов таб?

Всъшност има начин и той не е никак труден :)

 

Съответно трябват ти:

Tabbrowser Preferences

Single Window

 

Настройките на двата екстенжъна можеш да видиш тук и тук.

 

Препоръчвам ти още:

 

Duplicate Tab - Дублиране на таб прозорец

Close Tab on double click - без коментар :)

FoxAmp - За да можете да си управлявате любимия winamp през лисицата

 

Успех

 

ПП Ако имаш въпроси питай.. :)

Link to comment
Share on other sites

Що се отнася до отварянето в нови табове се налага да инсталирате само Tabbrowser Preferences. При инсталацията му ще получите съобщение, че той върви заедно с Single Window и всичко, което трябва да направите е да направите настройките както на първия шот :).

Link to comment
Share on other sites

От това по конкретно :) - Mouse Gestures

да, да, прекрасно, много интересна работа. преди ми се струваше глупаво, но като прочетох малко ме заинтригува, НО след инсталация не мога да настроя икстенжъна. не ми отваря неговите настройки. използвам firefox 0.9. стъпките ми са tools -> extensions -> двоен клик на gestures,но не ми го отваря. сигурно ще се реши с преинсталация на "лисичето", но може да има нещо друго. благодаря ви!

@ov3rm4n, с нетърпение чакам да изпробвам твоята конфигурация на firefox! :)

Link to comment
Share on other sites

да, да, прекрасно, много интересна работа. преди ми се струваше глупаво, но като прочетох малко ме заинтригува, НО след инсталация не мога да настроя икстенжъна. не ми отваря неговите настройки. използвам firefox 0.9. стъпките ми са tools -> extensions -> двоен клик на gestures,но не ми го отваря. сигурно ще се реши с преинсталация на "лисичето", но може да има нещо друго. благодаря ви!

@ov3rm4n, с нетърпение чакам да изпробвам твоята конфигурация на firefox! :)

Аз ползвам All-in-One Gestures 0.11.1. Работи перфектно а и няма проблеми с настройките на екстенжъна.

 

@ Shade: Не се worry, важно е бирата да е студена :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Имам някакъв проблем. Firefox не ми отваря ТОЗИ сайт. Справя се с други флашови сайтове, а този ми се отваря с IE. Какъв може да е проблема (съответно решението :) )?

Link to comment
Share on other sites

Да, сайта зарежда докрай, но остава на черен екран. Иконата на таба се сменя на Rockstar-ската. А сайта го отварям безпроблемно с IE.

Forefox 0.9.3.

Нещо, което видях в сорса на страницата:

<p align="center">Viewing this site requires a Javascript-enabled browser.<br>Which we haven't detected on your system.<br>

А и Java и Javascript са включени и всичко на JS Advanced е отметнато.

Link to comment
Share on other sites

Не е толкова категорично. Веднага давам обяснение.

Лавчето се отваря в pop up прозорец. А една от най-хубавите функции на лисичето е тяхната забрана. Т.е. или тотално разрешаваш отварянето на pop up прозорци, или от настройните в web features, в бялото поле пишеш chat.dir.bg . И всичко спи!

Link to comment
Share on other sites

Малък проблем!

От опциите в менюто Web Features си чеквам аз Block Popup Windows, но от известно време забелязвам, че нещо не е съвсем наред, защото попъпчетата пак ми се отварят. И когато, след поредното съмнение проверя в опциите, се оказва, че Block Popup Windows вече не е чекнато! Чеквам си го аз.... и след известно време историята се повтаря! И така вече няколко пъти. Ясно- с нещо не е съвместимо, има явно някаква друга настройка която пречи и не се разбират. Друго обяснение не мога да намеря. Само че за сега и това обяснение не ме устройва, защото проблема си стои и не знам как да го реша!

Моля, помагайте!

Link to comment
Share on other sites

Имам проблем.Той е да свалям от Mozilla Firefox с FlashGet.Ето какво ми пише, когато натисна Download With-->FlashGet-Da problemo.

Иначе аз иползвам Mozilla Firefox, а IE за да тегля със FlashGet.Иначе и IE не е зле ;) Ама ми излизат ши****(със извинение ама много ве нерват) реклами, които едвам ги махам .... много ме нерват!

Link to comment
Share on other sites

Java, пробвай с това. Аз досега не съм имал проблеми с него, а е и доста по-добро от Download With. Въпреки че..този твоя проблем е странен за мене... а в същото време твърде познат. Ако се сетя нещо, ще пиша!

 

Да им е честито на всички потребители на Firefox!

Ние никога вече няма да използваме ИЕ

 

FlashGot е безплатен extension за Mozilla/Firefox, чрез който можете да сваляте един или повече файла от една страница директно през FlashGet, точно както можете и с Internet Explorer (drop down меню-то "download (all) with flashget").

 

Download

 

Специални благодарности на Кирил и TechBG!

Link to comment
Share on other sites

да с FlashGot нещата потръгнаха и FlashGet-a вече няма да ви прави проблем мисля ,че с тази кръпка ще сложа край на използвания от мен до преди месец IE

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...