Jump to content
BulForum.com

Firefox


groover

Recommended Posts

ммммДа, ама не! Попчетата не са забранени, показва се прозорчето, ама в него не може да се бачка- бутоните там не функционират!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

хехе, докато ме е нямало май праисторическите спорове не са затихнали :lol:

Старо но златно.

Този път ще се въздържа от мнение, няма да се бутам между шамарите на разбирачите ;) .. хм, май ще трябва да навлизам отново в потайностите на човешката душа и по-специално подбудите, които карат човек да защитава този или онзи продукт, което винаги е повече от просто познаване и опит при работата с тях. :P

Link to comment
Share on other sites

Реших да сложа някои приставки на лисицата, и след инсталиране на някъв тъп Statusbar Clock се зарежда само това след което нищо не може да се прави с browsera. Преисталация не помогна дори качих и по новата версия 0.9.3 и пак същото. :wacko:

Ако някои знае как да се справя с проблема моля да сподели.

Link to comment
Share on other sites

Стартирам лисичето със Save Mode пак същото. Сега забелязах нещо друго, след unistall и после instal като цъкна на Finish Fiirefox-a тръгва нормално но, като рестартирам browser-а, същия проблем :confused . Единственото нещо което мога да правя е като щракна с десен бутон на мишката в/у бялото поле в средата, излиза си едно напълно нормално меню на което всичко си му работи :confused :confused :confused

 

EDIT:Изтеглих екстенжъна от саита на лисичето ама с IE и открих че е някъв скрипт. Каде се генерира тоя скрипт, незнам ама не е в C:\Program Files\Mozilla Firefox , зашото след Unistall трия всичко с името Mozilla и Firefox.

Link to comment
Share on other sites

Ами калпаво разширение си пипнал от някъде... Деинсталирай ги всичките разширения

 

Как да ги деинсталирам като Firefoxa не работи? И няма нищо в Add/Remove Programs. :wacko:.

Като сваляте разширения - отваряйте си очите за коя версия са! Има голямо значение. Освен това - след инсталиране на разширение РЕСТАРТИРАЙТЕ! Не правете грешката да инсталирате 5-6 разширения на един път и тогава да рестартирате.

това което ми прави мизерии е за OS Windows, Mozilla Firefox 0.9x i 1.x.

След инсталиране на този ескспанжън почнаха проблемите не е от друго, защото преди него всичко си работеше на 6.

 

 

EDIT:

Додо, разширенията и темите на Лисичето са в профила ти. Не във фолдъра на програмата. На 98 това е

C:\WINDOWS\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\default.k41\

На ХР това е:

C:\Documents and Settings\%логинимевХР%\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\default.cf0\

 

разширението в името на папката default най-вероятно е друго при теб, Лисичето го генерира случайно...

Истрих всички фаилове и фолдери на експанжъна като сравнявах по имената от архива който истеглих, всичко вече е ОК

Благодаря човече :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

1. Na mnogo extensioni pishe 0.9+ . Tova znachi li che sa syvmestimi s 1.0 ? (v smisyl pisani sa predi da izleze 1.0 i moje na praktika da pravyat problemi)

0.9+ означава, че са за съвместими с подверсиите на 0.9, като например 0.9.1, 0.9.2, 0.9.3 и тънъ. Версия 1.0 не е подверсия на 0.9, следователно няма гарантирана съвместимост.

Link to comment
Share on other sites

blagodarya , sega imam drug problem:

Instaliram 1.oPR na chisto (bez predishna Mozilla ili Firefox ostaveni , sled restart na kompa , bez drugi programi pusnati ... i mi dava ole32.dll error , i Windows Explorera pochva da zabiva)

P.S. Sega pyk Firefox-a si trygna , ama WE kazva : "IE encountered error and needs to close" i WE se zatwarya.

Link to comment
Share on other sites

Голяма част от проблемите, които имах с Firefox се разрешипа при инсталацията на Firefox 1.0 Preview Release , в който има и много други гъдели! Страхотен е! Вече има и достатъчно голям брой приставки, които са съвместими с новата версия! Качвайте я, фенове!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Нещо не мога да намеря 'flash got all' a линка който беше по назад не работи :(

Дайте нов ако може.

 

Имам и друг проблем:

 

значи преди преинсталацията на всичко :) , като дам 'open in new tab' активен прозорец ми оставаше първия , а сега ме прехвърля в новия. Също кoгaто ми е стартиран firefox-а като цъкна на 'quick linka' ми отваря също нов прозорец а не tab , както беше преди.

Кажете как да го оправя това....

 

Thanks.......

Link to comment
Share on other sites

мммда, ама не съвсем. Той сайта си ми е пределно ясно, но въпроса е какво има на него и дали то работи така, както работеше преди :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...