Jump to content
BulForum.com

Firefox


groover

Recommended Posts

Abe polzvajte si IE, kakvo se zanimavate s gluposti. Mozilla firefox e samo za razbirachi. Neshto kato bonus za tezi koito obichat da browsvat v net-a. Za regulqrnite useri preporychvam IE, ima go nazvsqkade, vie ste mu sviknali, kadeto i da otidete shte go ima.

 

Firefox - 4Mb super byrz - Mnogo PO-BYRZ ot IE, super kachestven, edinstveno firefox spazva naj-tochno W3C "razporedbite" :P, tabove i oshte kakvi li ne extri. Samo za hora koito dyrzhat na kachestvenoto syrfirane v mrezata.

 

A nqma zashto da se protesnqvate ot IE, imalo malko dupki v sigurnosta - golqma rabota, vie pak kakvo tolkova cenno imate na vashite PC-ta, nqma da se plashite, 1-2 virusa, nqkoi drug troqnec, shte preinstalirate i gotovo.

 

good luck, have fun ;>

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply
Abe polzvajte si IE, kakvo se zanimavate s gluposti. Mozilla firefox e samo za razbirachi. Neshto kato bonus za tezi koito obichat da browsvat v net-a. Za regulqrnite useri preporychvam IE, ima go nazvsqkade, vie ste mu sviknali, kadeto i da otidete shte  go ima.

 

Firefox - 4Mb super byrz - Mnogo PO-BYRZ ot IE, super kachestven, edinstveno firefox spazva naj-tochno W3C "razporedbite" :P, tabove i oshte kakvi li ne extri. Samo za hora koito dyrzhat na kachestvenoto syrfirane v mrezata.

 

A nqma zashto da se protesnqvate ot IE, imalo malko dupki v sigurnosta - golqma rabota, vie pak kakvo tolkova cenno imate na vashite PC-ta, nqma da se plashite, 1-2 virusa, nqkoi drug troqnec, shte preinstalirate i gotovo.

 

good luck, have fun ;>

 

Ауууу пич ти не си фред.Спроред теб FireFox-a и IE са почти еднакви, само дето FireFox-a е по-бърз и по-сигурен(направо няма разлика а).

Ти ако си от хората дето правят FORMAT C: през два дена ползвай си IE и се радвай на бъцилите.

 

PS FireFox-a изобщо не е труден за употреба.

Link to comment
Share on other sites

На всичко отгоре Файърфокс беше обявен за браузър на годината миналата година от хора далеч по разбиращи от теб. На всичко отгоре държавните институции и сикюрити фирмите по цял свят (и в САЩ) официално съветват да не се използва ИЕ в Интернет - каквото и да е, но не ИЕ...

Че и Пол Алън ползва ФайърФокс-а даже :D

Link to comment
Share on other sites

Ако някой гледа канала NBC,вечерта дават едно предаване за компютри.И съм забелязал че и те ползват Firefox като браузват в нета!Тоя канал е Германски!

Link to comment
Share on other sites

ИДМ като ми предложи да е съвместим с Firefox тогава ще си го сложа!

 

хм то било на мозила...начи тряя да може...ся ще ви видя великия браузър...

Link to comment
Share on other sites

Който си избереш. Пак говориш наизуст. Даунлоад мениджърите нямат проблем с Файърфокс. Одавна. Проверявай преди да приказваш. Излагаш се.

 

не говоря неизуст незнаех,че е продукт на мозила,а това променя нещата....

мислех,че е някакъв неизвестен...

Link to comment
Share on other sites

Ауууу пич ти не си фред.Спроред теб FireFox-a и IE са почти еднакви, само дето FireFox-a е по-бърз и по-сигурен(направо няма разлика а).

Ти ако си от хората дето правят FORMAT C: през два дена ползвай си IE и се радвай на бъцилите.

 

PS FireFox-a изобщо не е труден за употреба.

 

 

Hehe, malko ne si chel vnimatelno, ama karaj, az narochno taka dvusmisleno go napisah post-a. az bratle IE ne sym polzval nikoga. Pochnah s Netscape 4.0, ot tam q karah do netscape 4.47 ili neshto ot sorta sled koeto preminah na phoenix0.3 i sega sym si s firefox pr1.. taka che az znam kvo da polzvam, samo che na lakmusite nqma kvo da im obqsnqvash. Te si iskat IE. Firefox ne im otvarql saitovete ;P hahah

Link to comment
Share on other sites

а това как се оправя?

бъг

 

продълважа да се движи надясно и не спира :(

 

САМО да кажа,че плъг-ина който свалях беше за друго.

 

 

 

ми няма иконка на гугъл на опциите с десния бутон на менюто :(

Link to comment
Share on other sites

а това как се оправя?

бъг

 

продълважа да се движи надясно и не спира :(

 

САМО да кажа,че плъг-ина който свалях беше за друго.

Даваш "Визуални настройки".После "Махни скрол-новините" и си готов!

Link to comment
Share on other sites

за за гугъла горе???

Не бе човеко!Като дадеш Customize ти се отваря един прозорец с иконки.После хващаш Google-то горе и го слагаш в тоя прозерец!И вече го няма горе!Аз така го направих.

Link to comment
Share on other sites

tuka stana kato help za forefox,ama..6firta mi uj e na kirilica a mi izlizat ieroglifi na toq sajt:

BG Team

:(

View->Character encoding->Cyrillic windows 1251

в тоа сайт да се бяха сетили на сложат едно charset=windows-1251

 

иначе да кажа че ако firefoxa има 10 неща които IE ги няма то аз мога да покажа 110 дето пък firefox-а ги няма :P

а и доста страници дето изглеждат супре странно :wacko:

 

много бих искал по някое време FireFox да стане по популярен от IE най вече за да натрие носовете на M$ който според мене са направили тези пропуски в сигурноста нарочно според мене

еи ви да се тествате: http://bcheck.scanit.be/bcheck/

Link to comment
Share on other sites

сега вече с чисто сърце ще отива в add/remove и ще махна firefox,тъй като програмата няма,плуг-ини за много сайтове,естествено ми предлага на натисна тук ,за да го изтегля,но след секунда заявява,че this plug-in is not avaible...мерси!

Link to comment
Share on other sites

сега вече с чисто сърце ще отива в add/remove и ще махна firefox,тъй като програмата няма,плуг-ини за много сайтове,естествено ми предлага на натисна тук ,за да го изтегля,но след секунда заявява,че this plug-in is not avaible...мерси!

 

Zyntherius, твое право е да си инсталираш/деинсталираш каквото си искаш. Само недей да преекспонираш невежеството си в тази тема, при това със самочувствието на последна инстанция. Когато нещата не са ти ясни, а се напъваш да даваш всякакви мнения, се получава една проста излагация и нищо повече.

Link to comment
Share on other sites

Zyntherius, твое право е да си инсталираш/деинсталираш каквото си искаш. Само недей да преекспонираш невежеството си в тази тема, при това със самочувствието на последна инстанция. Когато нещата не са ти ясни, а се напъваш да даваш всякакви мнения, се получава една проста излагация и нищо повече.

 

 

az sq kato wi dam 5 sajta,za koito nqma plug-ini pak 6te sam nevej..ima li smisal???

 

DA,VA6I VELI4ESTVA....VIE RAZBIRATE OT VS4KO!

Prostete mi,4e ne sam tolkova "eazbira4" kato vas

 

 

a ako re6ite da probvate online scaniraneto ot sajta na mcafee prez firefox 6te vi kaje da si svalite IE i da probvate togava otnovo!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...