Jump to content
BulForum.com

Евро 2004


Slain

Recommended Posts

2:2 - защо не заложих за точен резултат :(

П.П. Бахти и пропуска на Мартин Петров -ааааа 2:1 - еми нищо аз все пак съм доволен ...

П.П.П. Свърши се - е , поне се представихме горе-долу на ниво този мач - Браво на нашите ... / въпреки загубите /

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 592
  • Created
  • Last Reply
2:2 - защо не заложих за точен резултат  :(

П.П. Бахти и пропуска на Мартин Петров -ааааа 2:1 - еми нищо аз все пак съм доволен ...

NeverFist стига си се отчайвал вкарахме почитен гол :wir (в цялото ЕВРО2004)

Link to comment
Share on other sites

Мача беше супер. Какъв мал шанс...

Отбора игра добре, но пак стария кусур, че не можем да си вкарваме положенията пак си каза думата :(

Link to comment
Share on other sites

Не ме е срам от такава загуба. Мартин Петров не е никакъв играч - във втори мач решителния му удар ни проваля... Никога няма да бъде от класата на Стоичков...

Link to comment
Share on other sites

Нищо, добре играхме... т.е. първото полувреме играхме ;)

 

второто нещо нашите не искаха да нападат сякаш или италианците просто не има даваха топката, но играха добре.

Link to comment
Share on other sites

Просто ми писна да падаме все накрая на мача да падаме по дяволите :angry1 .Бях сигурен че равенството ще се задържи, но явно повече мачове аз няма да гледам :angry: и въпреки всичко играха добре :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

но явно повече мачове аз няма да гледам

ооооххх как нямам търпение да почнат Квалификациите за Световното ! Ще ходя на всички важни мачове;)

Link to comment
Share on other sites

ооооххх как нямам търпение да почнат Квалификациите за Световното ! Ще ходя на всички важни мачове;)

Ми ако се класират нашите за Световното аз бегам в Германия!!Ето къде е :woot на не повече от 2000км и около 34 часа път с рейс и 30мин. с самолет :D каква статистика а?Хайде да не се отклонявам.Супер играха ама нещо пак се "осраха"(съжелявам за израза) на края.К'во да се прави "Българска работа"

Link to comment
Share on other sites

чао на ЖАБАРИТЕ чао на ЖАБАРИТЕ чао на ЖАБАРИТЕ чао на ЖАБАРИТЕ много ма изнервиха колко бяха наточени срещу нас а едвам едвам на биха не заслужаваха да продалжат(макар че са ми едни от любимите отбори в Европа)

играхме супер

БЪЛГАРИ ЮНАЦИ БЪЛГАРИ ЮНАЦИ БЪЛГАРИ ЮНАЦИ

Link to comment
Share on other sites

играхме супер

БЪЛГАРИ ЮНАЦИ БЪЛГАРИ ЮНАЦИ БЪЛГАРИ ЮНАЦИ

heeee dobre we posledni v grupata s 0 tochki i samo 1 gol [i to ot duspa]

kvi unasi sme we che ne uspqhme da zadarjim ravenstvoto nakraq

i kakav prpopusk naprai onia malaumnik nakraq sam sreshtu vratarq

kvo da govora radvam se che Italia otpadat no netrqbvashe da pademe nakraq

kakto i predishnite machove na machkaha nakraq mnoo

Link to comment
Share on other sites

bolen-mozak ти пък ако отречеш че играхме хубаво последния мач или пък в мача с шведите

поне на мен ми харесаха как играят момчетата

Link to comment
Share on other sites

opredeleno napravixme dobro vpe4atlenie posledniq ma4

mnogo ni e mlad otbora i ne moje da propuskame sami sre6tu vratarq kakto napravi M.Petrov v kraq...no sum siguren,4e ako Markov ostane 6te se obigraem o6te pove4e :P

nqmam turpenie za kvalifikaciite :punk

Link to comment
Share on other sites

ako Markov ostane

Струва ми се малко вероятно. Почти сигурен съм, че ще бъде уволнен от Батето, или който там дърпа конците. Онези копелета не са толкова благосклонни , колкото вас. Ще ги разкъсат нашите като се приберат.

Link to comment
Share on other sites

Марков казваше че нямаме добри резерви.Е Лазаров игра много по-добре от колкото Пеев в предните мачове.Загорчич игра много по-добре от Пажин в първия мач.Божинов може още много но все пак това му беше дебюта и е млад още.Милен Петков го оправдавам с това че не игра много в АЕК през сезона

 

а бе Европейското за нас свърши.Играчите казаха че гледат напред и тва е ;)

като почнат квалификациите пак ще мажем.

Link to comment
Share on other sites

с риск да си изпрося още warn ще кажа едно:

да го духат всички песимистични копелета, които плюят отбора! момчетата са много добри, но им трябва още някоя и друга година да се сработят и да преодолеят липсата на Балъков. на квалификациите ще мажем! съмнява ме Марков да остане. аз много го уважавам, наистина добър треньор, но шефовете на футбола нямат друга изкупителна жертва. дано новият треньор е още по-добър!!!

Link to comment
Share on other sites

с риск да си изпрося още warn ще кажа едно:

да го духат всички песимистични копелета, които плюят отбора! момчетата са много добри, но им трябва още някоя и друга година да се сработят и да преодолеят липсата на Балъков. на квалификациите ще мажем! съмнява ме Марков да остане. аз много го уважавам, наистина добър треньор, но шефовете на футбола нямат друга изкупителна жертва. дано новият треньор е още по-добър!!!

i da sam pisimist i da sam optimist vse taq zashtoto imam samo 1 nacionalna prenadlejnost -> bulgarska taka 4e po-dobre da sam optimist za otbora :)

Link to comment
Share on other sites

predstavete si da slojat za trenior Vili Vuzov ili Xero ;)

хахахахха, вуцов!!! да бе! всички сме чували слуховете за КАМАТА и Пенев. не мисля че Стоичков става за треньор, но ще е голям кеф Стоичков да ни е треньорче. малко невъзможно обаче, имайки предвид конфликта на Ицо със футболната управа.

 

победа за Холандия с много

победа за Чехия с малко

Link to comment
Share on other sites

за днес :)

Холандия-Латвия 2-0

Германия-Чехия 1-2

 

ае дано

Ми дано!

btw-вчера много гадно загубихме от Италия!

 

Ураа! Поне един гол на европейското! И то от дузпа! :zzz

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...