Jump to content
BulForum.com

shtom Ganjata zapalq..


Recommended Posts

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply
Така или иначе, не съм пушил, няма и да пробвам (нито трева, нито тютюн). Не виждам смисъла - колкото и кофти или зле да ми е, колкото и голяма да е нуждата за 'нещо различно' - сам се справям.

i az edno vreme go kazvah tova sy6toto osobeno za cigarite..... a sega kakva stana tq

no ti pojelavam naistina da ne propu6va6

Link to comment
Share on other sites

мен тревата ме докарва до несвяст <може би защото съм пушил

5-6 пъти и то само когато съм бил пиян >

оттам само излагация

Някой беше казал кой каквото избере...

аз избирам да се тровя с алкохол нищо че след това следва :sick

Link to comment
Share on other sites

аз избирам да се тровя с алкохол нищо че след това следва  :sick

:sick следва непосредствено след напиването. Ма след 20 години ще последват и други работи, доста по-неприятни от :sick

Link to comment
Share on other sites

Ami az predi pusheh dosta chestichko,sega veche vse po-rqdko i po-rqdko.

Kato iztsqlo sym za legaliziraneto na marihuanata,zashtoto mislia,che taka e po-dobre.Osobeno sega s tiq zakoni-predi pone pak mojeshe da si nosish za lichna upotreba,a sega nishto.Ne e chestno po-golemite dilyri da gi znaiat i nishto da ne im kazvat,a jointerchetata da gi debnat na vsiaka krachka.

Link to comment
Share on other sites

Имам въпрос. Казвали са ми, че не може от първото пушене на трева да ти стане готино - колко пъти трябва да пробвам, за да ме хване?

Link to comment
Share on other sites

За това знам, че е строго индивидуално! Тук няма закон. Зависи от самия теб и от твоята психическа нагласа!

Link to comment
Share on other sites

Никой не може да каже със сигурност. Не е доказано. Сам ще разбереш ;)

1. Не трябва да имаш много големи очаквания!

2. Не трябва да си песимистично настроен!

т.е. двете крайности.

Това са основните неща, за които съм чувал и чел.

Link to comment
Share on other sites

m-da, ne triabva izobshto da se legalizirat tia narkotici

cigarite sashto trebe da gi zabraniat, zashtoto

1. vodiat kum pristrastiavane

2. uvrezhdat organizma

3. struvat skupo

3.1. s tiah se izhranvat hiliati turci, vmesto da gledat zelenchuci, i sega zemiata im nesshte da razhda nishto

3.2. efekta ot cigarite na okolna sreda i choveka zaplashvat ekologicheskoto badeshte na zemiata

3.3. nepushachite i pasivnite pushachi ne mogat da se oplachat s nishto ot pushachite, a sushto stradat i posle harchat pari za zdraveto si.

 

Trevata dori da e po-slaba kato priako vlianie varhu organizma si e narkotik

i trebe da se izkoreniava. Izobshto, vsichki raboti deto okazvat neblagotvorno vlianie varhu organizma i obshtestvoto trebe da se unishtozhavat dokato e vreme.

 

Inache vmesto deputatite da se chudiat kak po-barzo da se otarvat s evtanazia ot bolnite bulgari, da zemat da nakarat prestupnicite da si platiat sus strogi i seriozni i prostichki zakoni, a ne da suzdavat predpostavki za zaobikaliane na pravosudieto.

 

edit: iskah da kazha, che marihuana mozhe da se dava na beznadezhno bolni vmesto evtanazia, deeba i tapite zhalti laina v toia parlament. Otkakto Kostov go svaliha nishto hubavo ne sum vidial.

 

ISKAM DA ZABRANIAT CIGARITE!

 

100% sym s tebe Karamane.

Link to comment
Share on other sites

... a jointerchetata da gi debnat na vsiaka krachka.

Ше ги дебнат как нема да ги дебнат, нали са "опасни" наркомани :blink:

Link to comment
Share on other sites

Каква трябва да ми е нагласата, за да ме хване?

Трябва ли да съм депресиран или извънредно щастлив, за да ми подейства?

 

Ами не те е хванало, или защото не си дърпал както трябва, или си бил много "спечен". Ако си мислиш, че т'ва е "лошо" и не трябва да го правиш, трудно ще те хване.

Link to comment
Share on other sites

Ако си мислиш, че т'ва е "лошо" и не трябва да го правиш, трудно ще те хване.

Ха, тъпо... Че тогава трябва да хваща най-много бе! ;)

Самата мисъл, че правиш нещо нередно ще ти подейства много силно!

Link to comment
Share on other sites

abe vie ne ste nared,namerete si drugi razvle4eniq a ne pu6ene na skapana treva.taka se prevra6tate vav 100% boklutzi

 

Пич, ский последните два поста на 5 страница

Самата мисъл, че правиш нещо нередно ще ти подейства много силно!

T'ва е вярно, ако мисълта, че е нередно те стимулира, но ако те "спича" е точно обратното.

Link to comment
Share on other sites

Да много опасни няма защо.

Аз лично първия път като пуших помня,че беше една зима преди първия ми учебен час.Бях много зле настроена в смисъл,казвах си "Леле,леле ама как точно аз ще пуша такива буклуци" и докато си го казвах вече бях горе на черешата и ми беше много готино :) От там нататъка /вече две години/ обичам мархуаната и не намирам нищо лошо в нея стига да не се прекалява де или пък да решиш,че тя не ти е достатъчна и да прибегнеш към по-твърди вещества :wacko: Не зависи само и от това как ще се настройш,а и от това дали е качествена марихуаната ;) B)

Link to comment
Share on other sites

T'ва е вярно, ако мисълта, че е нередно те стимулира, но ако те "спича" е точно обратното.

Ако те спича пък е още по-силно действието! Защото един от най-силните (странични) ефекти на марихуаната, това е параноята. И ако си спекан- леле за каква параноя само ще говирм после, не е истина. Така че...

Link to comment
Share on other sites

мен тревата ме докарва до несвяст

5-6 пъти и то само когато съм бил  пиян >

оттам само излагация

Някой беше казал кой каквото избере...

аз избирам да се тровя с алкохол нищо че след това следва  :sick

 

можеби. от наркотиците единствено амфетамин и кокаин могат да се смесят с алкохол. при другите не е препоръчително.. особено при хапчетата. може да доведе и до смърт. наркотиците не са лошо нещо... неправилната им употреба е лошо нещо. също така и прекаляването.

 

abe vie ne ste nared,namerete si drugi razvle4eniq a ne pu6ene na skapana treva.taka se prevra6tate vav 100% boklutzi

 

боклуци? ебати... тия пияните дето се разхождат наляво надясно по улиците, псуват хората и се правят на отворени по-добре ли са?

Link to comment
Share on other sites

Teddy-King, срещам известни затруднения в опита си, да вникна в смисъла на т'ва за параноята. К'ви паранои те гонят? К'ви страничи ефекти. К'во общо има т'ва че си сдухан с няк'ви измислени паранои? К'ва параноя после?Аз като се напра'я ми е ГОТ и не ми пука много много за нищо. Нямам никви паранои нито преди, нито след т'ва. Ако си напечен е по-трудно да се напра'иш, а за пръв път е по-трудно, щото си по-сдухан. От личен опит ти приказвам, мой и на приятели. Просто ако си мослиш: "Е де*а ся ше се напукам и ше ми е гот!", по лесно ще стане. Ако си мислиш: "Е де*а се ше се изложа, що го праа т'ва изобщо?" ще е по-трудо. Освен т'ва, т'ва не е еднакво за секи де*а. В най-общия случай е така. Got it? По-ясно не мога да го обясня де*а. Т'ва не съм си го измислил в кенефа де*а. Абе де*а.

 

Т'ва за качеството верно е така (стига бе?). Освен т'ва може да ти се отварят бавно рецепторите.

 

abe vie ne ste nared, namerete si drugi razvle4eniq a ne pu6ete na skapana treva.taka se prevra6tate vav 100% boklutzi
Боклуци? ебати... тия пияндета дето се разхождат наляво надясно по улиците, псуват хора и се правят на отворени по-добре ли са?

 

Де*а, два пъти ме убиждат тая вечер

Link to comment
Share on other sites

:sick следва непосредствено след напиването. Ма след 20 години ще последват и други работи, доста по-неприятни от  :sick

а като изпушиш един масур да не стимулираш

работата на белия дроб :confused

Link to comment
Share on other sites

Всичко хубаво на този свят е или незаконно, или неморално, или от него се пълнее!

Всичко е вредно! Няма нищо безвревно! Тук говорим за това кое колко е вредно. А алкохолът определено е много по-вреден. Да, прекомерната употреба замърсява белия дроб. Доказано е, че хора, които 30 години са пушили всеки ден нямат сериозни увреждания на никой орган от тялото си, включително и на белия дроб. Доказано е, че няма човек, който да е умрял в следствие на пушене на трева. А алкохолът заемаедно от най-първите места в тази класация (не съм сигурен дали не е и първото).

 

а като изпушиш един масур да не стимулираш

работата на белия дроб

Честно казано, при умерена употреба- по-скоро да! Предполага се, че марихуаната лекува бронхиална астма, като е описан принципът на това действие от доста умни доктори- тя разширява бронхите и подобрява работоспособността им!

Link to comment
Share on other sites

а като изпушиш един масур да не стимулираш

работата на белия дроб :confused

 

 

Честно казано, при умерена употреба- по-скоро да! Предполага се, че марихуаната лекува бронхиална астма, като е описан принципът на това действие от доста умни доктори- тя разширява бронхите и подобрява работоспособността им!

 

и аз съм го чувал това.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...