Jump to content
BulForum.com

shtom Ganjata zapalq..


Recommended Posts

Лелеее,в тоя топик бил голям купон :D Колко била разкрепостена съвременната младеж-т`ва дискотеки,алкохол,марихуана са най-обикновено нещо за нея :lol:

Но ще напомня на пушачите във форума(...повечето от които май са непълнолетни),че притежанието на наркотици е престъпление в наш`та държава.За един масур може да се окажете в съда ;) А там като се почне със съжаленията и обясненията-"аз сгреших,аз се увлякох по приятелите,не знаех за вредното действие на марихуаната ,не съзнавах обществена опасност на деянито си"...мрън-мрън-мрън...Та приказки от сорта "марихуаната е по-безвредна от алкохола" ,които тук се изказват,колкото и да са верни,пред Темида не вървят ;) Моят приятелски съвет е:Не пушете -намерето по-здравословно забавление-спорт ли ще е или нещо друго-сами изберете.Това поне докато не се легализира "леката дрога". :rolleyes:

Както и да е,все пак сме си във форума,всеки изказва мнението си и го защитава-нека го правим културно и да не се обиждаме! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply
Лелеее,в тоя топик бил голям купон :D Колко била разкрепостена съвременната младеж-т`ва дискотеки,алкохол,марихуана са най-обикновено нещо за нея :lol:

Но ще напомня на пушачите във форума(...повечето от които май са непълнолетни),че притежанието на наркотици е престъпление в наш`та държава.За един масур може да се окажете в съда ;) А там като се почне със съжаленията и обясненията-"аз сгреших,аз се увлякох по приятелите,не знаех за вредното действие на марихуаната ,не съзнавах  обществена опасност на деянито си"...мрън-мрън-мрън...Та приказки от сорта "марихуаната е по-безвредна от алкохола" ,които тук се изказват,колкото и да са верни,пред Темида не вървят ;) Моят приятелски съвет е:Не пушете -намерето по-здравословно забавление-спорт ли ще е или нещо друго-сами изберете.Това поне докато не се легализира &Auot;леката дрога". :rolleyes:

Както и да е,все пак сме си във форума,всеки изказва мнението си и го защитава-нека го правим културно и да не се обиждаме! :rolleyes:

 

absoliutno prav e pi4a. Az imam sysed koito se zanimava6e s pordajba na leki narkotici.Nai-mnogo prodava6e trevica. Doidoha tuka 4engetata edna ve4er sys zapoved za obisk i cqlata ky6ta e preobyrnaha na opaki i otkriha sumati treva amfitamini i tem podobni. Leja samo 10 meseca v zatvora razmina mu i ne znam kak i ne moga da si obqsnq nqkva dalavera e imalo i iskara po4ti godina a pone 12 godini 6tqha da mu. Nameriha teglikli za gramaj paketirana treva zapiski na koi kolko e prodal. Za takova ne6to dosta vreme trqbva6e da leji. I e go pa se zavyrna minaliq mesec si doide i otnovo po4na da sviva :) kozi se zdravo pi4a hi4 ne mu puka nema otyrvavane ot tova pove4e kato se pristrasti6 si GG bih kazal az.Spored men tova e naistina propadane. Prepe4en mnogo si nervak ama kvoto i da mi govori6 si4ki takiva sa narkomani za men are moje da e opitvl 1 pyt 2 pyti i da ne mu e haresalo ili ne6to takova ama takiva deto prodyljavat e izvinqvai malko ama 4isti narkosi deto si trovat zdraveto.Imam edin priqtel propadna i toi be6e edin ne6tastnik i kato po4na da se pravi na razbira4 ot trevi mrevi ze da mi obqsnqva.Kolko kofti bilo da ne zema da po4na i az. Mnogo me qdosa 6toto nameril toq ne6tastnik na koi da go kazva.Az MRAZA PU6A4I hora samo dima ot cigarite obikonovenite me nervirat maximalno mnogo idva mi da mu s4upa mutrata s edin zdrav tokat i da se syvzeme da razbere kyv malyk gomnar e.Teb kat ta gledam 6te iskara6 4e trevata e bezvredna are pls syvzemi se malko i vij kvo govori6 absoliutno si4ki koito pu6at treva sa maloumni hora za men deto ne znaqt kvo iskat... tva e nqma kvo pove4e da kaja pylni laina sa tova.Pone kato se bockat ne mi trovat vyzduha ami si se trovat samite kato ste re6ili da umirate ne ubivaite i drugite hora hakni si kamyka v glavata i krai i4ezvai ot toq svqt.

Link to comment
Share on other sites

absoliutno prav e pi4a. Az imam sysed koito se zanimava6e s pordajba na leki narkotici.Nai-mnogo prodava6e trevica. Doidoha tuka 4engetata edna ve4er sys zapoved za obisk i cqlata ky6ta e preobyrnaha na opaki i otkriha sumati treva amfitamini i tem podobni. Leja samo 10 meseca v zatvora razmina mu i ne znam kak i ne moga da si obqsnq nqkva dalavera e imalo i iskara po4ti godina a pone 12 godini 6tqha da mu. Nameriha teglikli za gramaj paketirana treva zapiski na koi kolko e prodal. Za takova ne6to dosta vreme trqbva6e da leji. I e go pa se zavyrna minaliq mesec si doide i otnovo po4na da sviva  :)  kozi se zdravo pi4a hi4 ne mu puka nema otyrvavane ot tova pove4e kato se pristrasti6 si GG bih kazal az.Spored men tova e naistina propadane. Prepe4en mnogo si nervak ama kvoto i da mi govori6 si4ki takiva sa narkomani za men are moje da e opitvl 1 pyt 2 pyti i da ne mu e haresalo ili ne6to takova ama takiva deto prodyljavat e izvinqvai malko ama 4isti narkosi deto si trovat zdraveto.Imam edin priqtel propadna i toi be6e edin ne6tastnik i kato po4na da se pravi na razbira4 ot trevi mrevi ze da mi obqsnqva.Kolko kofti bilo da ne zema da po4na i az. Mnogo me qdosa 6toto nameril toq ne6tastnik na koi da go kazva.Az MRAZA PU6A4I hora samo dima ot cigarite obikonovenite me nervirat maximalno mnogo idva mi da mu s4upa mutrata s edin zdrav tokat i da se syvzeme da razbere kyv malyk gomnar e.Teb kat ta gledam 6te iskara6 4e trevata e bezvredna are pls syvzemi se malko i vij kvo govori6 absoliutno si4ki koito pu6at treva sa maloumni hora za men deto ne znaqt kvo iskat... tva e nqma kvo pove4e da kaja pylni laina sa tova.Pone kato se bockat ne mi trovat vyzduha ami si se trovat samite kato ste re6ili da umirate ne ubivaite i drugite hora hakni si kamyka v glavata i krai i4ezvai ot toq svqt.

 

Shut up and keep sucking :excl:

 

:D Ха, ха! *баси изверга! Той за въздуха си се притеснявал :D

Link to comment
Share on other sites

Shut up and keep sucking

 

Ха, ха! *баси изверга! Той за въздуха си се притеснявал

 

ne se pritesnqvam za vyzduha si we kreten takyv. Kazah 4e me draznqt pu6a4ite da mi pu6at na glavata dima me podludqva.Zemi 4eti po vnimatelno ne6tastnik takyv.

Link to comment
Share on other sites

pi4aga вземи се успокой малко а.Никой тревоман не сам казал че е наркоман,пропусна думичката потенциален.Ако искаш пуши си друсай се яж краставици.Ако смяташ че ще спреш дотук няма проблем.И смени тона а.Много се засегна май.Няма да си правя труда да ти отговарям а смятам да отида да се разходя до Марица да разгледам мостовете.Не знам какъв ти е проблема.Има много хора който мислят като мен.Казах вече познавам хора който мислят и като теб и не мисля,че има смисъл да ти наливам акъл в главата.Вече май е късно.Вземи отиди да опънеш едно масурче да се успокоиш.Брей брей ама той наистина се обиди.Като имаш кво да казваш го кажи като интелигентен човек не като неандерталец.Май на теб мисленето не ти се отдава.Пак повтарям смени тона.

Link to comment
Share on other sites

ne se pritesnqvam za vyzduha si we kreten takyv. Kazah 4e me draznqt pu6a4ite da mi pu6at na glavata dima me podludqva.Zemi 4eti po vnimatelno ne6tastnik takyv.

 

pone kato se bockat ne mi trovqt vuzdyha

Затопляш ли?! Освен т'ва изобщо не си правя труда да чета постчетата на дебилчета като теб, щото, общо взето в тях пише едни и съши тъпотии. Аа, и к'во викаш ся? По добре да се боцкат а?

Link to comment
Share on other sites

Затопляш ли?! Освен т'ва изобщо не си правя труда да чета постчетата на дебилчета като теб, щото, общо взето в тях пише едни и съши тъпотии. Аа, и к'во викаш ся? По добре да се боцкат а?

 

die fucker kvoto iska6 pravi boli ma kura za teb we jivota si e tvoi pravi si kvoto iska6 umirai tam propadai.Bockai sa ako iska6 izob6to ne mi puka za teb qvno se vkliu4va6 i ti kakto drugite da se napravi6 na razbira4. Da pokaje6 kolko mnogo znae6 za narkoticite i da kaje6 4e sa bezvredni i tem podobni. Pitam se za kakvo e trevata a ? za kakvo pu6ite primerno ? ili za kakvo se bockat horata? Ti primerno znae6 li za kvo pu6i6 zapitval li si se ako pu6i6 de moje da gre6a za da se pravi6 na golemq gazar da pokaje6 na drugite kolko si velik ? Obiknoveno si4ki lainar4eta koito poznavam go pravqt za da se pokajat. Ne znam ti dali si kym tqh no az ne namiram ni6to hubavo v trevata. Osven da mi se pokajat kak se kozqt. Ili moje bi za6toto ti pomaga v jivota s ne6to ? kaji mi samo ? ta mi se obajda6 ei taka kolkoto da za6titi6 mnenieto na nqkoi drug deto e liubitel na tiq SHITZ.

Link to comment
Share on other sites

не бзимам страна но дава ви кажа една статистика в така блажената Холандия трева се пуши САМО на определени за целта места----ИЗВОД->хем на тях им е добре хем на никой не пречат.след легализирането на леките наркотици за 1 година престъпленията,катастрофите и предполагаемото количество произвеждана твърда дрога намаляват с 10%.----->нямам думи

Link to comment
Share on other sites

die fucker kvoto iska6 pravi boli ma kura za teb we jivota si e tvoi pravi si kvoto iska6 umirai tam propadai.Bockai sa ako iska6 izob6to ne mi puka za teb qvno se vkliu4va6 i ti kakto drugite da se napravi6 na razbira4. Da pokaje6 kolko mnogo znae6 za narkoticite i da kaje6 4e sa bezvredni i tem podobni. Pitam se za kakvo e trevata a ? za kakvo pu6ite primerno ? ili za kakvo se bockat horata? Ti primerno znae6 li za kvo pu6i6 zapitval li si se ako pu6i6 de moje da gre6a za da se pravi6 na golemq gazar da pokaje6 na drugite kolko si velik ? Obiknoveno si4ki lainar4eta koito poznavam go pravqt za da se pokajat. Ne znam ti dali si kym tqh no az ne namiram ni6to hubavo v trevata. Osven da mi se pokajat kak se kozqt. Ili moje bi za6toto ti pomaga v jivota s ne6to ? kaji mi samo ? ta mi se obajda6 ei taka kolkoto da za6titi6 mnenieto na nqkoi drug deto e liubitel na tiq SHITZ.

 

Пуша изсушените женски цветове на растението Канабис, по точно веществото THC (далта-девет-тетраканабинещоси), което се съдържа в нея. Пуша, щото ми е яко. Почнах, щото повечето ми преятели също пушеха. Казвай му газария, щом искаш. Освен т'ва е доказано, че тревата стимулира творческо мислене и повишава чувствителноста към музиката. Ти пийш ли? Що? Що хората пият? По същите причини други хора пък пушат. Затопляш ли? Що се боцкат? Не знам. Чакам ти да ми кажеш... Освен т'ва никъде не пише, че тука не може да пишат хора, които не знаят нищо за наркотиците. Ако беше така половинато от постовете като твоя нямаше да ги има. Т'ва, че е безвредна са го казали хора, много по-гилеми разбирачи от мен. Аз само предавам тяхното знание. Надявам се, че съм задоволил любопитвтвото то.

Link to comment
Share on other sites

далта-девет-тетраканабинещоси-тва ме разби.МИ поне да знаеш какво означават онбези буквички.Дееба майка му,кво се правите на велики,пафкаме трева,не пафкаме.Нищо не правите вие,пушите един скапан джойнт,коийто дори не е качествен и вече разбирате.Аааа и музиката и творческо мислене,да бе така е и аз съм бил на концерт на Кренбърис и танцувах дажее,ама това са фантазии.И не ми говорете от кое се започва,щото всичко си е до човек и до това колко му е акъла.Айде сега пушете един джойнт и бъдете спокойни,пък ако искате се напийте и пак бъдете спокойни,но поне мислете малко и не се тупайте в гърдите джойнта е върха,алкохола е смърт и обратното

Link to comment
Share on other sites

@кранк-браво бе,и без обиди значи си можел да говориш.учудвам се.мисля че този ми пост ще ти даде отговор защо бях толкова рязък в предишния си пост.

 

@soul_fly-ми ти защо пиеш бе пич?

чакай-аз ще ти кажа-аз релакс,за фън,за шоу.поради същата причина се пуши и тревата пич-любимото ми занимание е да се набохам като свиня,да си пусна релаксираща музичка и да се опъна на леглото или да ровя из форуми.Това ми действа изключително разпускащо...а ти пиеш най-вероятно защото обичаш пък да ходиш да беснееш по кръчми/барове/дискотеки цала вечер на градус-в тва няма нищо лошо,щом това на теб ти харесва и щом това е начина по които чилваш-ебаси,няма нищо по хубаво от това

 

НО-аз не наричам пропаднали алкохолици хората които пият само по поводи и чат пат ей така в дискотека или на бар които го правят с цел забавление/релакс..нито им вещая че ще станат биячи на жените и децата си(бъдещите)..нито им вещая че ще се отзоват на улицата като ония бездомните мангали които сърбат спирт от аптеката и лъскат обувки,ното им казвам че ми е кеф че има сграда като изтрезвителното и се надявам всички вие да попаднете там,нали?

 

немога да разбера тогава защо обиждате по такъв груб начин хората които пафкат на поводи и ей така чат пат в месеца за да чилнат и релакснат правейки любимото си нещо-с какво се различава това от това което "пиячите" правят?

именно затова ми беше и толкова остър коментара,извинете ме но просто не се сдържах...

обидно е бе,разберете,научете се на толерантност става ли?живеем в шибан свободен свят,свободна държава-всеки има право да си прави квото си ще.Аз не съм тръгнал да пускам анти-алкохолични теми,не съм тръгнал да обиждам тия които пият алкохол..закво тогава вие трябва да обиждате тези които пушат по толкова..как да го кажа..просташки начин?

 

 

@nikisim-още една причина поради която да мразя държавата в която живея.млади българи влизат в затвора,докато мангалите които продават пико си джиткат из маа'лата.да не говорим за мутрите от които сме принудени да си купуваме макина-нас ни тряскат по 5 годинки на масурче,тях въобще не ги закачат.ако тва е несправедливост незнам кое е.Ето защо трябва да се легализира марихуаната-за да се пълни поне джоба на държавата и за да има качествен контрол..защото тия които минават на по твърдо обикновенно правят така след като няколко пъти дилъра им е пробутал стафирана трева,и след като се напушат няколко пъти с нея тогава почва да има физическа зависимост към наркотика-това е причината заради която съм за легализирането.Но съм против най вече защото кинтите от тревата ще отиват не в хазната,не при някоя мутра или бандит,а просто при бандит които е във власта.Навсичкото отгоре тревата ще поскъпне неимуверене много,което както се сещате не е много добре.

ако се легализира макината-споко,няма да се продава на деца,най-вече защото няма да се продава в магазина.В холандия легално можеш да си купиш само от кофи-шоп,а там ти дават само ако си на 21.Ако те хванат че пушиш извън кофи шопа или извън дома те бастардисват много лошо.ОСвен това аз лично предпочитам деца на по 12-13 години да пушат марихуана,отколкото да се наливат с някав спирт пред някоя дискотека и после да си издрайфат червата или да се наръгат в някое сбиване-точно така,при някои хора алкохолат ги прави агресивни.Докъто тревата не прави абсолютно никои агресивен.Запомнете това!Алкохола има адски много доказани вредни ефекти,докъто тревата няма нито един-и не,не твърдя че тревата е полезна,спокоино,чак толкова наивен не съм.

 

А това дето някои беше казал дали с чиста съвест ще дам масур на дете или една чаша вино-стига глупости.С един масур можеш да труполясаш 10 човека,с чаша вино никои няма да се напие.

Айде тогава да уравовесим уравнението а>Кво предпочитате-да дадете на 12 годишно 45-55 килограмово лапе да изпие шише и половина водка,или да му дадете масур а?

я да ви видя сега?щото знам какви ще са последиците за лапето и след употреба на едното и след употреба на другото-въпросът е дали вие знаете?

Link to comment
Share on other sites

далта-девет-тетраканабинещоси-тва ме разби.МИ поне да знаеш какво означават онбези буквички.Дееба майка му,кво се правите на велики,пафкаме трева,не пафкаме.Нищо не правите вие,пушите един скапан джойнт,коийто дори не е качествен и вече разбирате.Аааа и музиката и творческо мислене,да бе така е и аз съм бил на концерт на Кренбърис и танцувах дажее,ама това са фантазии.И не ми говорете от кое се започва,щото всичко си е до човек и до това колко му е акъла.Айде сега пушете един джойнт и бъдете спокойни,пък ако искате се напийте и пак бъдете спокойни,но поне мислете малко и не се тупайте в гърдите джойнта е върха,алкохола е смърт и обратното

 

Т'ва ми го е казал един лекар. До колкото разбрах е няк'во вещество в канабиса. Има едни THC рецептори (така се нарича и идва от tetrahydrocanabinol) в тялото на които то въздейства. Ако мислиш, че т'ва което съм написал ме прави велик - добре. Аз намам нищо против алкохола. Т'ва беше пример. И преди някой да ми каже, че пиенето ми е само за ташак, нека си кажа, че не пия. И ако нямаше толково много изказвания, на хора, които постват само за бройката и мойте постове нямаше да ги има.

Link to comment
Share on other sites

Ами така да се каже не е това името на веществото,иди пак попитай този лекар,за да ти го обясни малко по-подробно и тогава се върни да поговорим малко повече на тема канабис и други наркотици,защото имам познания по тази тема и не ми се плямпат глупости

Link to comment
Share on other sites

Ами така да се каже не е това името на веществото,иди пак попитай този лекар,за да ти го обясни малко по-подробно и тогава се върни да поговорим малко повече на тема канабис и други наркотици,защото имам познания по тази тема и не ми се плямпат глупости

 

Yup, то и аз като прочетох сайта знам доста за канабиса.

Link to comment
Share on other sites

Хора пушете бре правете каквото искате.Обаче не приказвайте колко е безвредно.Аз на никого не казвам,че алкохола е безвреден.Кофти ми е за тези които минават на друго.Защото стават боклуци.А аз не ги уважавам боклуците(айде някой да не се засегне).И затова и ненавиждам тревата.Като ви харесва кажете си"ок това е само за развлечение ползвам го за да ми е кеф и знам какви ще са последиците ако мина на нещо друго.Някой хора не мислят като мен и няма да рискувам като им го предлагам"Еи това направете и всичко е ок.Питай всеки алкохолик и той ще ти каже че алкохола е вреден.Не мисля че има някой които казва че е полезен.Да поясня защото някой не ме разбраха преди.Боклуци не са тези които пушат трева а тези които не са могли да останат на трева.И айде пак отначало.......Стига.Пиите пушете само не зарибявайте други.Това е.

Link to comment
Share on other sites

Пич известно време четох доста литература по темата наркотици и съм участвал в разни антидрога инициативи на центъра по наркомании и ми е ясно,а ти си един мнагознайко.

Link to comment
Share on other sites

Пич известно време четох доста литература по темата наркотици и съм участвал в разни антидрога инициативи на центъра по наркомании и ми е ясно,а ти си един мнагознайко.

 

Аз т'ва, което съм наисал, също съм го чел някъде, не съм го измислил. И никога не съм казвал, че знам много.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък ще ви кажа нещо дето не съм го чел никъде, а съм го видял с очите си - който иска ще си пуши независимо какво става, който не иска няма да пуши :)

Link to comment
Share on other sites

Знаете ли,не съм чела всичките 9 страници,които сте написали.Даже нищо не съм чела.Просто искам да кажа мнението си за наркотиците.Имам известен опи.Къде личен,къде-не.Не отричайте наркотиците,понякога те са болест,понякога те са път към нещо,понякога са просто забавление.Реалност са-правете си сметка дали искате да се пазите,дали сте силни да опитате и да спрете,дали не сте силни да опитате и да спрете.Да отричаш наркотиците,независимо дали трева,хероин или LSD е равносилно на отричането на сините сливи или зелените ябълки...бай бай :inqn

Link to comment
Share on other sites

Знаете ли,не съм чела всичките 9 страници,които сте написали.Даже нищо не съм чела.Просто искам да кажа мнението си за наркотиците.Имам известен опи.Къде личен,къде-не.Не отричайте наркотиците,понякога те са болест,понякога те са път към нещо,понякога са просто забавление.Реалност са-правете си сметка дали искате да се пазите,дали сте силни да опитате и да спрете,дали не сте силни да опитате и да спрете.Да отричаш наркотиците,независимо дали трева,хероин или LSD е равносилно на отричането на сините сливи или зелените ябълки...бай бай :inqn

Т.е. какво искаш да ни кажеш в прав текст ?

Link to comment
Share on other sites

Не знам на мене не ми стана много ясно ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...