Jump to content
BulForum.com

shtom Ganjata zapalq..


Recommended Posts

Iskam da znam kakvo mislite za pusheneto na Ganja. Vredno li e ? Vie samite pushite li ? Kakto i kakvo mislite za legaliziraneto na narkotika v Bulgaria? A syshto mojem da si napravim malka galeriika ?Kakvo ste kajete ? :woot :wir :tongue :confused :allien :cry :punk :lol: :wub: Ganja :wub: :argue ;) :music :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

be vij sq... 1vo gandjata ne e narkotik ami e prosto treva.. az ne pu6a ama nqam ni6to protiw neq... a narkotika ne e zanonen nikude nqma i da stani nikude za6tot nai malkoto e 4e bg e na 2ro mqsto po uloven narkotik v evropa...

Link to comment
Share on other sites

:P :P :P Basi Ganjata :P :P :P

Probval sum 2-3 puti ama ne me e hvashtalo.. sigurno sa mi zapusheni receptorite koito usvoqvat Ganjicata :cry Posledniq put mi ostanaha nqkvi semenca i gi zasqh v saksiqta v nas 5 za 4.. butnah gi tam v prustta na 2-3 santimetra i se pokazaha nad prustta chak sled 2-3 sedmici.. daje po edno vreme si misleh che nqma da izleznat i gi bqh zabravil.. mnogo se nakefih kat iznikna edno steblo ( ot 5-6 semena samo edno hvana :P ) daje napraih saitche sus nqkolko snimki T y k

porasna edna pedq i sprq da raste.. pokazaha mu se korenite nad prustta i dotam beshe.. daje nemojaha da mu se razviqt kakto trqbva listencata :cry :cry :cry

Umrq si mlado i krasivo :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

@karaman

Ти си еба ти и комуниста... Мисля че човек сам трябва да си преценява какво иска да вкара в организма си и какво не и затова има право на информация...каквато за съжаление в България не се дава!

 

п.с. Сухият режим е довела до появата на мафията! т.е. Забраната не води до нищо добро ...

Link to comment
Share on other sites

inache si ne si prav za suhia rezhim, ne mozhe da se legalizira neshto, koeto ne mozhe da se kontrolira, kakto i vredni za zdraveto neshta.

Че това кой го твърди? Мисля че цигарит и алкохола си се контролират отлично!!! И ТЕ СА СИ НАПЪЛНО ЛЕГАЛНИ У НАС, И НЕ САМО!!!

Мисли ги малко тея работи дето ги говориш!

... не можело- е как да не може, като е факт.

Както казва шопа- "Е та такова жувотно нема!"

Link to comment
Share on other sites

Аз си мисля, че хората много добре разбират последиците от цигарите, но въпреки това продължават. Ето нещо свързано с цигарите. Много е тъжно, но какво може да се направи. Днешната младеж почва да пуши от гъзария и когато разбере, за какво става въпрос, вече е късно...

 

http://www.sptimes.com/News/61599/Floridia...u_to_know.shtml

Link to comment
Share on other sites

Абе много ми е чудно,защо все се намира някой,който си пише някви негови си работи,нямащи нищо общо с темата????Тук нали трябваше за тревата да се говори,що трябва да се занимаваме с цигарите и с това на кой му харесват и на кой не.Баси,хубаво е,имате си мнение,ми пуснете си нож топиц и всичко е ок.Адски неприятно е да отвориш някаква тема и в нея да четеш коренно различни неща.

 

А моето мне ние по темата:пушил съм всякакви производни на канабис.Хубаво е,но все пак не е легално нещо,пък и тук в България не е много качествено,така че не съм пушач на трева вече.А легализацията не е много умно нещо,щото в БГ сме на принципа-Подай пръст да ти отхапе цялата ръка:)))Кофти работи ще станат

Link to comment
Share on other sites

Az sam tvardo protiv legaliziraneto na kakvito i da bilo "drugarski" (idva ot droga) "medikamenti". Imah vazmoznostta da vidia efekta ot "lekite" narkotici, kakto i ot po-tvurdite takiva. Samo edno ste vi kaza: EFEKTA E PLACHEVEN kakto za upotrebiavashtia gi, taka i za okolnite.

Na mnenie sam che vseki ima pravo da pravi sas sebe si kakvoto nameri za dobre, no za celta triabva da e navarshil palnoletie....... A kakvo ste kazete za tezi nashi sagrazdani, koito pafkat trevichka i niamat dori 16? I na tiah li da im pozvolim da praviat sas sebe si kakvoto nameriat za dobre? :angry1 Ako pitate dashteria mi (tia e na 2 godini) tia ste se radva mnogo ako i razreshat da si barka po kontaktite, da si pipa kotolonite na pechkata.......

Sega iziasni li vi se zashto ima poniatie narecheno PALNOLETIE? Smiata se che na tezi godini chovek e v sastoianie da vzima adekvatni reshenia za sebe si i okolnite. Az lichno sam na mnenie che amerikancite v tova otnoshenie sa po-umni, pri tiah palnoletieto e 21, a ne kato pri nas 18. Do 21 ne im pozvoliavat da piat alkohol i kakvo li oste ne, i si go spazvat. A ne kato nas..... da prodavat takiva nehsta na 10-12 godishni deca!

Za zalost povecheto ot nashite 15-16 godishni sanarodnici se kefiat na trevichkata i si misliat che vidish li niama problem. Ne e taka, ima problem i to goliam! Kak da obiasnish na takav chovek che sas ezednevnoto (a i ne samo) pafkane mozaka mu stava na pihtia? A ma nali na nego mu e got....... :angry1 Posle kam 25-30 pochvat da se svetkat che ne bila gotina onaia treva, a ma veche e kasno.... Nniakoi daze ne se svetkat zashtoto mozuka im e stanal savsem na pihtia, i niama s kakvo da se svetnat, a ma im e "got"....

Ne me pitaite kak edin roditel bi prezivial zagubata na koe da e ot decata si...... Mnogo takiva roditeli vidiah, mnogo..... :( A takiva sluchai ima veche mnogo blagodarenie na taka narechenite "leki" narkotici.... koito za zalost v nemalka chast ot sluchaite sa parvata stupka kam po-serioznata droga..... :angry1

Link to comment
Share on other sites

@velvet_underground

Абе образ, вместо да наливаш акъл и да създаваш ред, вземи прочети мнението на човека поставил темата- там пише нещо за легализация на наркотици, а не легализация на тревата!!! Или налей акъл на него и му кажи как да се изразява правилно, или си трай!

Link to comment
Share on other sites

Аз никога не съм пушила трева (не ми се хилете! :lol: ).Преди бях много против нея и ми се струваше ужасно,когато приятели ми казваха,че са пушили :) Сега обаче приемам този факт по-нормално още повече, че се е превърнал в ежедневие за някои хора, които познавам.

И понеже мнението ми по този въпрос често се менеше...няма да ви занимавамс това какво мислих едно време, а направо каква ми е позицията nowadays.

 

По принцип не съм чувала досега някои да е умирал от пушене на трева.. и като се замисля тревата е по-силна цигарка..май ( поправете ме ако се лъжа понеже не съм пушила и незнам :) ) Незнам дали трябва да се легализира, но определено смятам, че нововъведения закон е ... меко казано доста несправедлив. ;) Горките джанки! :cry

Link to comment
Share on other sites

пичове, аз съм пушил само веднъж и не ме хвана. може би защото ми беше за сефте, може нещо друго. но тревата си беше качествена и всички други опитни ги тръшна веднага. от тогава съм разочарован от ганджата. легализация в българия няма да има- сигурен съм в това!

 

цигарите са тъпо нещо. никакво удоволствие няма в пушенето на цигари. гадното е че в нашата държава не пуши за това "удоволствие" от цигарите, а от шибана гъзария. най-тъпото е че тези "гъзари" си купуват насрани български цигари или вносни без бандерол, което според мен е проява на изключителен тъпизъм. копелетата остават с впечтлението че са най-умните и че са прецакали всички, чклю1ително и държавата.

 

абе, всичко опира до шибаното управление. откакто тъпият народ избра оня шибан ЦАР нищо не върви на добре. тъкмо бай Костов беше почнал да стяга нещата, не че и той не се е облажил достатъчно, но всеки ще гледа и собствените облаги. дано сега на изборите се избере свястно управление.

Link to comment
Share on other sites

Малеее, тоя циганин Костов еба мамата на държавата, а вие продължавате да го подкрепяте... Просто не е истина. Ей, хора, вземете се стегнете малко... Сори за офтопика.

Link to comment
Share on other sites

Е,съжалявам,че ше пиша извън темата само че ми писна от разни пълни простотии-тва че в нашата държава се пуши от гъзария е наи-голямата глупост която съм чувал от доста време насам.От Гъзария може да пуши само някой,който е на 15 и е свръх малоумен.Що да пушим от гъзария бе пичове???Аз пуша,но не от гъзария,а щото ми е готино и не мога да спра.Живял съм и в чужбина и там пак пушех,ама там кутия цигари струваше 3,20 евро,но го правех,а там никои не мисли че си гъзар като пушиш.Айде кажете че не харесвате цигарите,а не че който пуши е тъп гъзар,щото е малко детинско това изказване

Link to comment
Share on other sites

@karaman

Ти си еба ти и комуниста... Мисля че човек сам трябва да си преценява какво иска да вкара в организма си и какво не и затова има право на информация...каквато за съжаление в България не се дава!

 

п.с. Сухият режим е довела до появата на мафията! т.е. Забраната не води до нищо добро ...

misli6 li 4e 12 godi6no dete 6te moje da napravi pravilen izbor dali tova e za nego ili ne kato mo podadat cigarata ? (masyra,gandjata what ever .. ) az se samnqvam 4e dori 1 zdravomisle6t 4ovek na 30 godini primerno 6te napravi pravilen izbor i nqma da sujelqva sled tova ... ta pitam te az deteto ti kato stane na 20 godini i ymre ot nqkakva belodrobna bolest porodena ot "gandjata " 6te ti e mnogo dobre sigyrno .. ?!

Link to comment
Share on other sites

X-4eto, потвърждаваш мнението ми за право на информация.

Обаче говориш и доста смешни неща- Не съм чул в тая проклета световна история някой да е умрял на 20 години от белодробна болест, породена от марихуана. Не съм чул някой да е умрял от каквито и да е последстия от пушене на марихуана,нито на 20, нито на 70 години. И не се залъгвай, прочел съм доста...

Моля ви, не говорете глупости, които просто нямат на какво да стъпят! Коментирайте, ако наистина знаете нещо и има какво да кажете, а не разни бабини небивалици лаф да става!!!

Link to comment
Share on other sites

циганин, турчин, китаец, все едно. истината е една - единствено при Костов държавата беше тръгнала нагоре. но нали народа е изключитвлно прост избра царя като си каза ей той е от потекло, разбира ги тези неща. хората са влюбени в царя. одобрявам го това. както в англия си обичат кралицата, така и тук, но не може да гласуваш за една личност. гласува се за група хора. осра се положението и ще трябват много години за да се стабилизира положението.

Link to comment
Share on other sites

циганин, турчин, китаец, все едно. истината е една - единствено при Костов държавата беше тръгнала нагоре. но нали народа е изключитвлно прост избра царя като си каза ей той е от потекло, разбира ги тези неща. хората са влюбени в царя. одобрявам го това. както в англия си обичат кралицата, така и тук, но не може да гласуваш за една личност. гласува се за група хора. осра се положението и ще трябват много години за да се стабилизира положението.

на колко години си толкова че така умело коментираш политическите въпроси? Някой беше споменал за увреждане на белите дробове от Тревата. тва е пълна глупост. тревата е забранена защото е опиат .. за разлика от цигарите. цигарите са много по-вредни за здравето. Някой друг беше казал че тва е първата стъпка към по-твърдите наркотици... донякъде тва е верно, но аз например не съм усещал "удоволствието" от тревата (по простата причина че не пуша цигари и не мога да приемам тревата както трябва и в същност нищо не правя като я пуша освен да се гъзарея.. което не е моята цел все пак),но съм взимал по-силни наркотици.

Link to comment
Share on other sites

az sam pu6il treva dosta no naposleduk q namalih drasti4no kolkoto i da e slab narkotik po edno vreme use6tah 4e se pristrastqvam kam neq ina4e ako se pu6i primerno po 1-2 puti na mesec e gotino (to e taka s vsi4ko kato nese prikalqva s nego i e gotino s izklu4nie na sexa :P)

Link to comment
Share on other sites

Мойте скромни наблюдения показват,че има бая народ дето си пафка за гъзария...тва са тъпаци :) аз лично имам познати дето си дават всичките пари за това шит...после нямат 50 стотинки и за едно кафе та до мизерии се стига някой път, ноо както и да е. Ако ще пушиш...пуши защото ти харесва, а не заради модата или, компанията или бла бла... ;)

Link to comment
Share on other sites

  циганин, турчин, китаец, все едно. истината е една - единствено при Костов държавата беше тръгнала нагоре. но нали народа е изключитвлно прост избра царя като си каза ей той е от потекло, разбира ги тези неща. хората са влюбени в царя. одобрявам го това. както в англия си обичат кралицата, така и тук, но не може да гласуваш за една личност. гласува се за група хора. осра се положението и ще трябват много години за да се стабилизира положението. 

 

Дете малко не поствай след като си пушил трева :angry1 ,не говори за неща които определено не разбираш.За какво оправяне,за акво тръгване нагоре говориш?Знаеш ли какво например представлява приватизацията и особенно работнихеско-менажерската?За загубините ни външни пазари и особено за руския знаеш ли?За загубите за туризма от визите за руснаци знаеш ли.Има и много още,но не ми се ще да си развалям настроението. :angry1

 

Относно тревата лично моето мнение е да го направят както е в Холандия-на определени места и за лица над 21 години.Иначе който го хванат да я отглежда или да я продава извън тези места и особенно на непълнолетни да му спукат задника.

Link to comment
Share on other sites

Мойте скромни наблюдения показват,че има бая народ дето си пафка за гъзария...тва са тъпаци :) аз лично имам познати дето си дават всичките пари за това шит...после нямат 50 стотинки и за едно кафе та до мизерии се стига някой път, ноо както и да е. Ако ще пушиш...пуши защото ти харесва, а не заради модата или, компанията или бла бла... ;)

Я ми обяснете как се пуши трева за гъзарията само, без да ти харесва, че нещо не разбирам... Леле на какви глупости мога да се наслушам тук. Че що за гъзария е т`ва бе хора? Ама наистина пишете к`вот ви падне...

Link to comment
Share on other sites

Я ми обяснете как се пуши трева за гъзарията само, без да ти харесва, че нещо не разбирам... Леле на какви глупости мога да се наслушам тук. Че що за гъзария е т`ва бе хора? Ама наистина пишете к`вот ви падне...

1. Za da vepcehtlish momiche

2. Za da te dopusnat da dvijish s bandata

3. Ei taka za te sochat i da si kazvat ei toq pushi

4. Ako si tup i ne znaeshkak po drug nachin da stane veselo

 

tva e gazariq inache trevata e v puti po bezvredna ot cigarite.No az sam protiv neq.Izkami se da q zabranqt s zakon dori i za lichna upotreba. tva e mnenieto mi po vaprosa

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...