Jump to content
BulForum.com

shtom Ganjata zapalq..


Recommended Posts

Марихуана ?!?!?!?! :sick :sick :sick :sick

Сигурно съм доста по-възрастен от тебе и си спомням времето,когато трева се пушеше не заради ГЪЗАРИЯТА,както сега,а заради самото пушене и насладата от него.А сега- :sick :sick :sick

Никаква легализация!!!Директно в панделата.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply
-dori ne v kushti ... a v niakoi izpadnal kenef ili gaden obor s kone i kravi ...

kadeto e super gadna vonia ...

Ти пък!Мисли малко и за животните!Горките животни не заслужават такава бавна и мъчителна смърт смърт. :(

Link to comment
Share on other sites

Със сигурност не знам повече от специалистите, но определено знам повече от тебе. Следващият път ги слушй по-добре (ако изобщо си слушал когото и да било) и гледай да го запомниш правилно.

Успех! Няма да споря повече с теб. Не обичам да го правя по форумите, не му е тук мястото.

Link to comment
Share on other sites

Това че много хора са минали от трева на твурда дрога не си го измислям а е факт.Ти колко хора познаваш които са започнали направо с твърди наркотици?

 

ако беше прочел цялата тема щеше да видиш че има и такива хора. аз не съм пушил трева но съм взимал по-твърди наркотици. всичко опира до желанието. а паметта ако не се лъжа е "краткосрочна". тревата точно за това не е легализирана. защото води до опияняване и нетрезво мислене. докато цигарите не водят до такива неща, но пък увреждат здравето много.

Link to comment
Share on other sites

Никаква легализация!!!Директно в панделата.

 

Аз затова ще емигрирам в Испания или Португалия :P

 

@w00x: безмислено е да говориш, в тая държава на никой не му пука. Последните смешни закони са чудесно доказателство за това.

A иначе кво става ве токсикомани :) Тая ganja ше я палим ли ше я гасим ли че вече на съвсем друга тема го обърнахме :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Аз съм пушила и все още пуша и да ви кажа си е много яко, стига да си намериш качествена трева.А пък който мисли, че това е наркотик може да иде да се прегледа :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

А бе с с две думи с ганджата е като с всяко друго нещо - има си време, има си място, и най-вече трябва да се прави с мярка.

Азц, да ви кажа, имам много забавен спомен от първата си среща с добрата стара трувица. Беше по времето, когято, както казва нашият приятел Agarvaen, това нещо се пушеше за удоволствие, а не за да покаже човек колко голяма работа е.

Та - паля аз за първи път в апартамента на един приятел. Доста дебел масур, от много качествен марокански сорт. Въртим го трима души, от които само аз съм новобранец. Пуша, пуша - нишо, и после изведнъж ме гепи гепи здраво. Бях седнал с гръб към стената, на която имаше кичозен фототапет от комунистическо време - есенна брезова горичка, нападали листа, поточе и т.н. Та по едно време взех да чувам шума на водата. И се стегнах здраво, за да не падна назад в поточето и да се удавя.

Та така ...

Link to comment
Share on other sites

Свят широк хора всякъкви ..

Някой го прават за спорта , други за собствено удоволствие .. трети само за да казват : "Пуших трева !" Хората от последния вид най-често за мятат към хероин , защото те не държат на идеята , вече са пушили трева и им е безинтересно , а хероина не прощава.

Наркоманите са гадно племе , готови са да убият човек за 20 кинта за да могат да си вземат дозата !

Лошото е че хората не правят разлика между наркоманите и ИСТИНСКИТЕ тревомани !

 

Няма по голям кеф от тва да са саберете с приятели някъде , да си пушите да си пийте биричка , всичко ви е спокойно .. не ви пука за тва , че сте скъсали с приятелката или , че баща ви ви са е карал днеска:)

 

То в тоя шибан свят дет живеем пълен с позйорщина , лъжи и тъпаци .. друго спасение няма !

 

П.С. Тва си е мое лично мнение и не ангажирам никой с него .. нито са опитвам да зарибявам някой да пуши!!!

Link to comment
Share on other sites

Аз съм пушила и все още пуша и да ви кажа си е много яко, стига да си намериш качествена трева.А пък който мисли, че това е наркотик може да иде да се прегледа :P

а какво е? :blink:

Иначе на мен ми дайте каса бира и не ме закачаите :evil

Link to comment
Share on other sites

Според мен @damurda е много прав ! Както казва той Разни хора ,разни идеали . На който му се пуши да пуши на който не - да не пуши , а не да злобее скрит зад монитора . :sayjin

Link to comment
Share on other sites

който иска да пуши,да пуши който иска да пие,да пие

На мен ми дайте една каса бира,10 пържоли и не ме

закачайте :beerchug

не казвам че и аз не съм пушил де ама според мен е :sick :sick:

Link to comment
Share on other sites

Kajete mi zaa kav da pu6a treva.vseki vori koito se e zaribil po trevata minava na

po tvardi.kav e smisala ako iskam da mi bade niakvo takovo iako kogato ida na

diskoteka ili kupon za kvo naistina da ne izpia 10 biri pak 6tetie iako no pone niama da ima takiva posledici.ne kazvam 4e i pieneto e polezno no nemoje da ima miasto za sravnenie mejdu trevata i alkohola.Az li4no ne sam pu6il do sega

makar da sam imal mnogo vazmojnosti i ne mislia 4e pu6a i za napred :) .

A mnenieto mi za tezi koito pu6at treva :sick :sick :sick :zzz :tongue :sick :sick :sick :tongue :bgrin: :sick

Link to comment
Share on other sites

ne kazvam 4e i pieneto e polezno no nemoje da ima miasto za sravnenie mejdu trevata i alkohola.

Разбира се че не може да има място за сравнение- алкохора е къде къде по-вреден и то за целия организъм...

 

А тази статистика за "всеки втори" е не просто невярна, а направо смешна!

Link to comment
Share on other sites

Kajete mi zaa kav da pu6a treva.vseki vori koito se e zaribil po trevata minava na

po tvardi.kav e smisala ako iskam da mi bade niakvo takovo iako kogato ida na

diskoteka ili kupon za kvo naistina da ne izpia 10 biri pak 6tetie iako no pone niama da ima takiva posledici.ne kazvam 4e i pieneto e polezno no nemoje da ima miasto za sravnenie mejdu trevata i alkohola.Az li4no ne sam pu6il do sega

makar da sam imal mnogo vazmojnosti i ne mislia 4e pu6a i za napred :) .

A mnenieto mi za tezi koito pu6at treva :sick  :sick  :sick  :zzz  :tongue  :sick  :sick  :sick  :tongue  :bgrin:  :sick

Note: Отная се за всички подобни постчета

 

Абе не ви ли умръзва да приказвате на изуст глупости, които сте ги чули от майка си и баща си ?!

Link to comment
Share on other sites

:( Това е някаква "привантивна"предубеденост,която е супер ретроградна за мен.Това ми напомня за новините преди години,когато разправяли,че американските войници се търкалят мъртво пияни,защото са пили...кока-кола.Когато нещо ти е напознато,трябва ли винаги то да е лошо...
Link to comment
Share on other sites

Разбира се че не може да има място за сравнение- алкохора е къде къде по-вреден и то за целия организъм...

 

А тази статистика за "всеки втори" е не просто невярна, а направо смешна!

 

eеее. тамън щях да пиша това. тз тз.

 

Абе не ви ли умръзва да приказвате на изуст глупости, които сте ги чули от майка си и баща си ?!

 

и тва щях да пиша. еее.. не мога да се изкажа като хората. само трябва да седя да дебна.

Link to comment
Share on other sites

Така или иначе, не съм пушил, няма и да пробвам (нито трева, нито тютюн). Не виждам смисъла - колкото и кофти или зле да ми е, колкото и голяма да е нуждата за 'нещо различно' - сам се справям.

Link to comment
Share on other sites

:( Това е някаква "привантивна"предубеденост,която е супер ретроградна за мен.Това ми напомня за новините преди години,когато разправяха,че американските войници се търкалят мъртво пияни,защото са пили...кока-кола.Когато нещо ти е напознато,трябва ли винаги то да е лошо...

 

...даа непознатото е страшно! :confused :devil Който не е пробвал не е длъжен да го прави, но поне да не говори глупости (говоря по принцип, да не вземе някой да се засигне)!

Link to comment
Share on other sites

Така или иначе, не съм пушил, няма и да пробвам (нито трева, нито тютюн). Не виждам смисъла - колкото и кофти или зле да ми е, колкото и голяма да е нуждата за 'нещо различно' - сам се справям.

Мдам, и аз като тебе...просто не виждам смисъла от пушенето.

Link to comment
Share on other sites

Fr0Zen, смисъл има, щом се прави, значи е хубаво. :) Но за съжаление е вредно. А щом се прави, въпреки че е вредно, значи би трябвало да е много хубаво. Аз така разсъждавам.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...