Jump to content
BulForum.com

Clash of the Titans


Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

И я го гледах (добре, че не се прецаках да е на кино)и ако трябва да отговоря на въпроса "epic or not", по-скоро ще е "not" :)

 

 

Гледайки филм като този на компютър и то с ts качество, какво въобще ми говориш какъв бил филма?!

Link to comment
Share on other sites

Гледайки филм като този на компютър и то с ts качество, какво въобще ми говориш какъв бил филма?!

Гледах филма на 40-инчова плазма с HDMI преходник, което прави добра картината добра и пак не ми хареса. Ако за теб шаренийката и ефектите са всичко, то за мен те не са...

Link to comment
Share on other sites

Гледах филма на 40-инчова плазма с HDMI преходник, което прави добра картината добра и пак не ми хареса. Ако за теб шаренийката и ефектите са всичко, то за мен те не са...

 

 

Ти като гледаш филм предвиден за кино 3Д при това, със TS !!!!?!?! качество ако искаш на 200 инчова плазма с какъвто искаш преходник качеството пак ще е лайняно

Link to comment
Share on other sites

Ти като гледаш филм предвиден за кино 3Д при това, ...

 

:) "The 3D conversion in Clash of the Titans is a disaster."

 

Просто са решили, че ако е 3Д може и да има някакъв успех и затова и забавиха премиерата, за да го обърнат в 3Д. Нито стана 3Д, нито стана по-хубав.

Така, че филмът изобщо не е бил "предвиден" за 3Д...

Link to comment
Share on other sites

:) "The 3D conversion in Clash of the Titans is a disaster."

 

Просто са решили, че ако е 3Д може и да има някакъв успех и затова и забавиха премиерата, за да го обърнат в 3Д. Нито стана 3Д, нито стана по-хубав.

Така, че филмът изобщо не е бил "предвиден" за 3Д...

 

 

Disaster, disaster аз не видях нищо особено по-различно в 3Д-то от Аватор...

Link to comment
Share on other sites

Гледах го на кино. 3Д-то определено никакво го няма, но честно казано не усетих кога са минали 1 час и 40 мин. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

"Сблъсъкът на титаните" - Олеле мале!! Кой ги излъга тия, че така се прави митологичен филм? Ужас, миазми и триста тръна в задника на Цербер. То не бяха римски ризници, то не бяха рицарски пълни доспехи,та и микенски дрехи в Арго, двойни брадви, дето са си изпреварили времето с около 2 хиляди години....Мани, мани...Пък за съотвествие в мита - хич биля...Тва като продукцията на ХБО, дето Орфей е негър...На тия трябва да им забранят да смимат филми...С две думи - дори не е интересен. Мумията 2 е по-достоверен, а в дори третокласно историческо екшънче от рода на "Троя" има повече тръпка...

 

 

Въпреки, че мразя да се цитирам.

Link to comment
Share on other sites

За мен това си е поредното безмозъчно безумие с огромен бюджет и реклама - по-добре да да си изиграе God Of War колекцията човек от колкото това.

 

Възможно е и да си прав, но е малко вероятно.

 

А освен това да даваш такова категорично мнение - без да си го гледал дори... , те прави чиста проба форумно-клавиатурен експерт по всичко.

 

П.П. Става дума за зрелище. И по възможност да те остави 2 часа без дъх. Не говорим за Шекспир. А и зрелищата имат ясно определена роля в цялата човешка история, и са всичко друго, но не и безмозъчни. Говоря за идеята зад тях, не за формата по която явно съдиш.

 

Удри баце! Времето не прощава - не мога просто всички цитати да му изкарам.

Link to comment
Share on other sites

Хъ, сега се зачетох. Нео ДДТ, дето обяснява, че разбира от митология..Алооооооооооо, ду ю хев буталооооооо?! Ква митология, като не знаеш, че боговете са синове и дъщери на ТИТАНИТЕ, което си ги прави и тях ТИТАНИ, но като всеки нов диктатор, Зевс решава да се разграничи от сваления си баща/Кронос/ и решава да се наричат богове..Ама карай...Реклама да има, кажи на народа че едно лайно е 3Д и той езика ше си боядиса в зелено и синьо, че да му усети 3Д вкуса...

Link to comment
Share on other sites

btw хора слушайте БНР имаха прекрасно предаване за театър онзи ден и обясняваха на простичък език (и без да крещят и цвърчат в ефир) за всички пропуснали средно образование разликата между еволюционното схващане за развитието на цивилизациите в съвеременния свят и рязкото противопоставяне на протагонисти и антагонисти (старото с/у новото, старо и високо срещу ново и низко), за цикличността.

Не всичко е 3д очила и пуканки, недейте се лъЗга така.

 

_____________

 

Винаги съм се надявал да завърша "средно" ама нейсе.

 

"По-добрата част от този форум" - безмълвен съм. Очаквам да ми спрат профила, не покривам ценза.

Link to comment
Share on other sites

Хост значи предаването е било точно за теб демек за тия дето нямат средно и им е нужен "простичък език", че това е обида за по-добрата част от този форум все хора с образование и разум.

А относно 3д очилата , ако всички почнем да се взимаме толкова на серозно и представа си нямаш колко скучен ще е светът. Макар предполагам, че дори самия Жул Верн е бил подложен на подобна "градивна " критика от съвремениците си и тогава за казвали "махете го тоя Капитан Немо четете Шекспир той е класика" Класика ама "Въпрос на вкус" казало кучето и си облизало дупето.

 

С най-добри намерения. Поздрави!!!

Link to comment
Share on other sites

Олеле...Започна се характеризирането...Я по-добре закрийте темата...

Link to comment
Share on other sites

Филма е пълна боза. Ефектите са смешни. Как такъв филм те оставя "без дъх" аз лично не мога да разбера. Освен ако не страдаш от астма и си си забравил инхалатора. За това че самата история е съвсем различна от митологията даже няма да говорим. Историята на Персей е всякаква друга, но не и тази представена ни в бозата The Clash of The Titans. Все пак хората с образование и разум е можело да прочетат митологията преди да се цепят из форума като да не казвам какво на какъв пясък. Костюмите няма да коментирам, Наско се е справил повече от достатъчно. Предполагам филма е правен за деца между 5 и 10 години, когато все още се зарибяват лапетата по разни герои и се кефят на шаренко. Но пък не трябва да се учудвам, че има на практика големи хора дето се кефят на тоя филм. Те има и хора дето на чалгата се кефят, що да не се кефят и на тая бозица. Еми нормално си е.

 

И карайте по темата, щото няма да я затварям ама ще изгоня тези, които пречат на коментарите да вървят нормално.

Link to comment
Share on other sites

Аз го гледах като излезе ХД записа радвам се че не отидох да го гледам на кино !!!

очакванията ми бяха големи след трейлъра и дотам след целият филм останах разочарован

Link to comment
Share on other sites

А вчера ме убеждаваха, че това било 1вия филм от трилогия? Някой обявил ли го е това официално? На мен ми се вижда странно. Нали уж главния си свърши работата.

Link to comment
Share on other sites

А вчера ме убеждаваха, че това било 1вия филм от трилогия? Някой обявил ли го е това официално? На мен ми се вижда странно. Нали уж главния си свърши работата.

 

Пази Боже. Само продължение липсваше.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз го гледах като излезе ХД записа радвам се че не отидох да го гледам на кино !!!

очакванията ми бяха големи след трейлъра и дотам след целият филм останах разочарован

Същото стана и при мен, а толкова харесвам митологични филми, че дори Троя ми хареса. Нито един актьор не ми направи впечатление. Като ще ти е badass героя, такъв да е и актьора - да ама не! Клинт Истууд на дърти години ще ги сложи в малкия си джоб тея съвременни "мачовци".

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Гледах го още първите дни от 4-тия ред. Ефектите не са лоши, но като цяло не ми хареса. Нямаше епични битки, нямаше професионално боравене с мечовете... дори бяха изменили митологията и съчинили собствена.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...