Jump to content
BulForum.com

Clash of the Titans


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Някой може да каже как е филмчето ако го е гледал. :)

 

Със съжаление го казвам, но филма е... ТРАГЕДИЯ ! Ако бях го свалил да го гледам вкъщи по никакъв начин нямаше да го изтърпя повече от 15-20 мин.

 

Все повече се убеждавам, че най-важният елемент в един филм е - РЕЖИСьОРА !

 

Ще ми е интересно да чуя и други мнения, но за мен е пълна и безвъзвратна загуба на време.

 

Поредния филм в който всичко най-най е събрано в трейлъра.

 

Ааа и за 3D -то - най-3D бяха буквите, за почти всичко друго очила не трябват.

 

Резервирал съм си билети за утре вечер , след тва ще дам мнение , ама не очаквам да е "ТРАГЕДИЯ" както се изрази човекът над мен...

 

Дано да ти хареса, то така и така си резервирал билети.

Link to comment
Share on other sites

Резервирал съм си билети за утре вечер , след тва ще дам мнение , ама не очаквам да е "ТРАГЕДИЯ" както се изрази човекът над мен...

Link to comment
Share on other sites

Да и аз разбрах че на 3д имало малко ефекти и не били направени като хората и повечето са го гледали без очила , но като цяло филмчето било добро , аз мисля за ходя на 3д ама взех да се отказвам нещо :)

Link to comment
Share on other sites

Да и аз разбрах че на 3д имало малко ефекти и не били направени като хората и повечето са го гледали без очила , но като цяло филмчето било добро , аз мисля за ходя на 3д ама взех да се отказвам нещо :)

Гледали са го без очила? Хм... пробвала съм без очила и всичко е извън фокус...

Link to comment
Share on other sites

....... но филма е... ТРАГЕДИЯ ! ......

 

.....

 

 

 

Уникален филм

 

Ето защо НИКОГА не чета какъвто и да е коментар относно филм, който съм решил да гледам. Не ми пука дали световноизвестни или форумни критици дават мнение. ;)

 

На мен ми допадна.

 

 

П.С. Още не съм гледал аватар...

И аз не съм гледал глАватар, няма и да го гледам, но този задълже.

Link to comment
Share on other sites

Ето защо НИКОГА не чета какъвто и да е коментар относно филм, който съм решил да гледам. Не ми пука дали световноизвестни или форумни критици дават мнение. ;)

 

Принципно правилна позиция, но има и един друг момент. Когато си се ориентирал, че мненията на някои хора съвпадат с твоето, а други са на 180 градуса - могат да са ти полезни.

И във форума има някои хора, чието мнение е много близко до моето за доста филми, съответно като кажат за някой филм, че е боза, въобще не се мъча да го гледам.

 

А за тоз филмец нямам какво повече да добавя.

Link to comment
Share on other sites

Принципно правилна позиция, но има и един друг момент. Когато си се ориентирал, че мненията на някои хора съвпадат с твоето, а други са на 180 градуса - могат да са ти полезни.

И във форума има някои хора, чието мнение е много близко до моето за доста филми, съответно като кажат за някой филм, че е боза, въобще не се мъча да го гледам.

 

А за тоз филмец нямам какво повече да добавя.

За мен нещата са по-лесни. Примерно обичам филми тил Friday, Next Friday, How High и т.н. Искам като гледам филма и да се разтоваря, а не да мисля кой кум, кой сват, кой в кой момент е застрелял девера на мащехата. Другия момент е заглавията, обложка....абе изобщо работата е халифакс като цяло. Но измишльотини като Хроники на Ридик, Война на световете, Аватар и т.н филми - просто не понасям и не гледам....па ако ще 20 Оскара да са взели. Ся верно, че тия титани са реални колкото аз съм Барак Обама обаче ми е интересно, че е свързано с митологията.

Link to comment
Share on other sites

Току що се върнах от кино и мога да кажа, че филма ми хареса. Само не разбрах, защо се казва "Сблъсъка на титаните" къде ги тея титани във филма?!?! Аз само хора, полубогове, богове и тук там някое създаниице, един титан нямаше?!

Link to comment
Share on other sites

Единственият начин този филм да те накара да се забавляваш е ако нямаш хал-хабер от митология. Изключително много НЕ МЕ КЕФИ фактът, че се смесват 3-4 митологии ( и то бая неуспешно ), няма титани, Пегас е черен, няма сблъсък. Единственото, което спасява филма от това да бъде абсолютен провал са CGI ефектите. Чета коментарите за филма в IMDB и стигам до заключението, че коефициентът на интелигентност на гледащите е обратнопропорционален на оценките, които дават ( най-малкото защото хората, които дават 1/10 или 2/10 се аргументират ).

Link to comment
Share on other sites

Единственият начин този филм да те накара да се забавляваш е ако нямаш хал-хабер от митология. Изключително много НЕ МЕ КЕФИ фактът, че се смесват 3-4 митологии ( и то бая неуспешно ), няма титани, Пегас е черен, няма сблъсък. Единственото, което спасява филма от това да бъде абсолютен провал са CGI ефектите. Чета коментарите за филма в IMDB и стигам до заключението, че коефициентът на интелигентност на гледащите е обратнопропорционален на оценките, които дават ( най-малкото защото хората, които дават 1/10 или 2/10 се аргументират ).

 

 

Опа професоре нещо се изхвърли, аз например имам много добра представа от митология, даже съм почти сигурен, че е по добра от твоята и въпреки това се забавлявах на филма. Това че сценария не следва митологиите не означава, че филма е тъп.

Link to comment
Share on other sites

... Единственото, което спасява филма от това да бъде абсолютен провал са CGI ефектите...

 

Като режисьора е зле, абсолютно нищо не може да спаси един филм. А този е опропастен именно от слабия режисьор. Митологията е ясна, че я няма никаква, но това е без значение особено. Няма нито напрежение, нито лафове... за мен е една голяма нула. Въпреки големите ми очаквания, и въпреки чичо Сам Уортингтън, чиято игра харесвам

 

Единственото което ми хареса в целия филм това беше героя изигран от Mads Mikkelsen перфектно - Драко.

 

clash_of_the_titans_39.jpg

 

http://photogallery.filmofilia.com/data/media/76/clash_of_the_titans_39.jpg

 

Жалко за добрата идея, добрите ефекти и добрите актьори.

Link to comment
Share on other sites

Гледах филмчето.... Най ми хареса репликата: "Подкуп за лодкаря". Като, че ли малко ми липсваха титаните и прекалено много "хора" имаше. Амаааа бива.

Link to comment
Share on other sites

И я го гледах (добре, че не се прецаках да е на кино)и ако трябва да отговоря на въпроса "epic or not", по-скоро ще е "not" :)

Link to comment
Share on other sites

И я го гледах (добре, че не се прецаках да е на кино)и ако трябва да отговоря на въпроса "epic or not", по-скоро ще е "not" xmas.gif

 

Не мога да кажа, че е EPIC, но ако си го гледал на CAM качество, май определено е NOT ;)

Link to comment
Share on other sites

Не мога да кажа, че е EPIC, но ако си го гледал на CAM качество, май определено е NOT ;)

ts xvid shit mit беше качеството, с една дума - става за гледане, глава от гъз се различава. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...