Jump to content
BulForum.com

Какви мъже харесвате?


Recommended Posts

Do nashta rabota ima edin pich deto mnogo prilicha na Vin Disel taka che ako ima negovi fenki da zapovqdat na gosti

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

BLADE - нещо пренебрегнат май се чувстваш виждам - не го приемай толкова навътре :lol:

Link to comment
Share on other sites

....

Характера е най-важен за някоя сериозна връзка..ко ти е само за клецането..от друго ще се интересуваш разбира се :)

 

По принцип външния вид също е важен...все пак това е първото нещо,което прави впечатление.Обаче понякога се получава така, чеколкото и да е хубав някои си..не можеш да го траеш...та така :)

 

....

Първият мъж, от чийто характер съм се впечатлил е :) Forrest Gump

 

Чат-пат съм наистина горд със себе си, че го откривам и в себе си.

Трудното е да намериш човек пред когото да го покажеш/споделиш :)

Важното за мен е, че все пак има такива дишашти, който да го оценят :)

Link to comment
Share on other sites

аз кви мъже харесвам незнам, но определено знам кви не харесвам.

Вижж за разлика от повечето аз не припадам по Брад Пит. Според мен е много сладикав.

Link to comment
Share on other sites

Аз не си падам по сладникави пичове с педерастска краосота.Харесвам мъжки момчета,ако може да са високи...И добри. :D

Link to comment
Share on other sites

Аз не си падам по сладникави пичове с педерастска краосота.Харесвам мъжки момчета,ако може да са високи...И добри. :D

Ти говориш за мен бе!?!? :D

Link to comment
Share on other sites

Аз пък обожавам мъже които не могат да казват "Р". Направо ме подлудяват. Вчера например ми се наложи да разговарям с един одитор?!?! с такъв дефект, и какво да ви кажа... направо ми се обърка мисълта, замаи ми се главата, омекнаха ми коленете... Е, осъзнавам че ако го видя ще ми се сринат всякакви представи, но ...

Някой друг с такива слабости?

Link to comment
Share on other sites

буахахах :lol: тва за потните метъли ме изкефи :lol:

 

та.. по темата: по принцип първо гледам външноста, щото се пак тва е първото нещо което виждаш нали така :) обаче характера не остава на второ място... примерно може да е някъв супер пич ама ако е тъп кат галош?! :tongue и обратното... но няма перфектни хора - се нещо трябва да куца :lol:

Link to comment
Share on other sites

Uvagaemi dami koe e po-dobre krasiv myg s malka pishka ili grozen s golqma  :blink:  :wacko:  :punk

Ух,ами май красив с малка...В смисъл понякога малката пишка дори е предимство.Пък и се преживява ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами какво да ти кажа Велвет,за мен размера наистина няма значение.Сега,примерно,човека с който съм не е от най-надерените(добре,че е скаран с компютрите и не може да прочете това :D )И на мен не ми пречи.Даже ми е по-добре.На мен големите пениси не ми доставят удоволствие,а ми причиняват болка.Може би съм тясна,не знам.И затова казах,че за мен е по-важно да е красив,отколкото с голяма пишка.Пък и е доста плашещо като видиш нещо,което е наистина голямо и скоро ще е в теб :D

Link to comment
Share on other sites

Защо да си промени мнението?Не знам чудя се аз,наистина има жени,които казват-"голямя пишка-голяма работа".От лакомия ли е от какво не знам.Всъщност може да е както при някои мъже и гърдите

Link to comment
Share on other sites

Пич,вулгарен си.Говориш като пълен лузър.Питай майка си дали след като те е родила е имало промяна във вагиналната й ширина.

SHAME ON U!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...