Jump to content
BulForum.com

Какви мъже харесвате?


Recommended Posts

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Stavrev toi e geroi za niskointelektualni komersialni amerikanci det si mislqt 4e vsi4ki sa kato tqh... :) edna istinska BG WOMAN nivga ne bi tragnala po nqkuw halec det si misli 4e maje :) btw.... nali ve4e obo6tih 4e ne staat taka hubavite ralti

AN4ETO molq te... ako 6te govorim za maje za po 1 E***E po dobre da be6e slojila topic: s kakwi maje bihte pravili sex a ne kakwi haresvate...

Link to comment
Share on other sites

Като прегледах тая тема и ми се изясни защо всъщност има толкова малко женски във форума... Тема в която мъже обсъждат други мъже. Мда. Ми дамите се чустват излишни. Боже, боже - къде попаднах и в какво се забърках... Добре пак, че навреме прозрях жестоката истина...

Link to comment
Share on other sites

Следствие, причина... Късно е вече - нещата са изтървани.

 

Караман - теб точно не може да те заподозре човек в такива противоприродни наклонности... ;) Само за всеки случай да се уточним - като казваш, че ме уважаваш, нали имаш предвид, че ме уважаваш, а не нещо по-друго?! :D ;)

Link to comment
Share on other sites

аа много добре си правите като пишете тука :) таз тема щеше да е с катинарче вече ако не с ебяхте изказвали :0 пък и на мен ми е интересна гледната точка на мъжете :) въшреки че темата малко не е удобна за мъже :rolleyes:

btw...кой е Lee Dorrian??? :wub: ;) ихихихи иначе е готин пича :wacko: :)

Link to comment
Share on other sites

Еми това е Лий бе - как... той беше едно време вокал на Napalm Death. Сега е на Cathedral. Супер тъп пич стана, обаче тея работи от '88 са велики (снимката)

 

ПС Не ме обиждай уе, и мойта прическа е същата :P

Link to comment
Share on other sites

edna istinska BG WOMAN nivga ne bi tragnala po nqkuw halec det si misli 4e maje

Хаха, в голяма грешка си :D Просто представа си нямаш как се лепят нашите "истински" БГ жени на чужденците без значение колко са грозни и тъпи :( , важното е валута да имат :angry1

Link to comment
Share on other sites

ПС Не ме обиждай уе, и мойта прическа е същата :P

Само твойта ли малчо ;) :P

Link to comment
Share on other sites

Еми това е Лий бе - как... той беше едно време вокал на Napalm Death. Сега е на Cathedral. Супер тъп пич стана, обаче тея работи от '88 са велики (снимката)

 

ПС Не ме обиждай уе, и мойта прическа е същата :P

тц само аз ли не съм чувала за тея групи :)

ама си личи че някъф дъртак се пробваш да ми пробуташ тцтц ..той ся требе да е на окло..50? :)

иначе косичката си му е яка :punk

 

а тва за мадамите не е верноооо!!! т.е.не е докрай верно :) важното е пича да е чужденец :devil ...карай че няма пари ;)

Link to comment
Share on other sites

Az pak ne haresvam maje nemoga da se setq za nikoi koito da e izchqlo godin v otdelni individi moje da me izkefi primerno pricheska...muskuli da rechem..tqloto kato cqlo ma takuv zavarshen nqma bahti govorq kato nqkva p**ka ma mai samo sum drunkal offtopici do sq mesot da postan po temata

Link to comment
Share on other sites

Хаха, голяма грешка си :D  Просто представа си нямаш как се лепят нашите "истински" БГ жени на чужденците без значение колко са грозни и тъпи :( , важното е валута да имат :angry1

Mda,ima niakakva istina v tova za jalost.Imam edna poznata ,omajena e za edin holandec, i edin den ia pitam : " Zashto ? Vijdam 4e ne go obi4ash ?! " A tia znaete li kvo kaza : " ami iskah da e bogat,pak lubovta posle sha doide" .Kvo da praish,gledat da se ustroiat nikak si ,ne kazvam 4e e hybavo, no razbiram ot4asti.

Ta po temata : nemoga da razbera kak maje sha obsajdame koi e gotin maj :) Taia rabota triabva da ia ostavim na damite mislia:) Az moga samo da si izkaja mnenieto za jenata na Brad Pit (gledam 4e i tia dosta se spriagashe tyka :P ) : palna ovca ! Grozna,bez nikav 4ar i sexapilno izla4vane = 0 . Kak mojeizobshto niakoi da ia haresva! :wacko: Vij, Katrin Zita Jones (neznam kak sa pishe pravilno :blink: ) : moje da ne e parva krasavica,ma sam sigyren 4e niama da ima maj deto da ne i napala vadicata ak oia vidi :) Tia dalgi 4yvstveni bedra,taia ysmivka deto moje tolkova da obeshtava i takova izla4vane na jena,na istinska jena! Malee! Aide sha spra do tyka s neia :P . Ili pak Katrin Deniov : klasika prosto,makar da e ve4e malko na vazrast .Krasota,4ar i intelekt.Imah kasmeta da ia vidia najivo i moga da vi kaja 4estno,4e kogato ne e pred kamera ,a e samata sebe si,pred neia bledneiat dosta po-mladi i krasivi momi4eta:) Klasika prosto,ne moga da se setia za dryga dyma,koiato da ia opisva po-to4no.

Link to comment
Share on other sites

а тва за мадамите не е верноооо!!! т.е.не е докрай верно :) важното е пича да е чужденец :devil ...карай че няма пари  ;)

Хаха, и ти си в грешка :D Покажи ми чужденец временно пребиваващ в България, който да няма пари и да не му се лепят жените и ще те черпя една разходка с лодка по Марица :P

Link to comment
Share on other sites

Кой е казал такова нещо? :confused

Това е все едно да сам да си кажеш, че не струваш... един вид сам да си забиеш нож в гърба :D

Link to comment
Share on other sites

Az pak ne haresvam maje nemoga da se setq za nikoi koito da e izchqlo godin v otdelni individi moje da me izkefi primerno pricheska...muskuli da rechem..tqloto kato cqlo ma takuv zavarshen nqma bahti govorq kato nqkva p**ka ma mai samo sum drunkal offtopici do sq mesot da postan po temata

:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...