Jump to content
BulForum.com

Какви мъже харесвате?


Recommended Posts

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply
Samo az ot celiq forum li smqtam, 4e Brad Pitt ne e ni6to osobeno? Spored men Jennifer Aniston e mnogo po-krasiva i ocharovatelna ot supruga si.

S teb sam baby Brad Pitt mrat pit ebati gazara........ zamene perfekten maj e da e zdravichak[ne kato kultoristite de] no da e uformil sqka chast po tqloto si i da se podarja seki den!!!

Ako seki sigo postavi za sel tva neshto sam sigoren che seki sha izglejda mnogo dobre !!!!!

Primer sha dam Vin Diesel [izglejda dobre], Mickey Rourke[vav staritesi filmi izglejda mnogo dobre i tqloto mu e dovolno], Sylvester Stallone [v mnogo zdrav osobeno v rambo mnogo chist i relefen], Arnold Schwarzenegger[chisto ludo tqlo predi de!] ima i oshte mnogo no za teq se seshtam vmomenta!!!

Ta edin shamar ot goreposochenite na Brad Pitt mu e dostatachen za da se sabudi sled nqkolko minuti dane govora za tukat sigorno chasove !!!

Inache i na men mi e mnogo simpatichna Jennifer Aniston [xvashta okoto mnoo] dano zavbadeshte da se zapoznaq nqkade s neina dvoinichka moje dase zavarji neshto [no sigorno nqma da e v toq jivot]

 

Zhenata na Bradt Pitt sux

neznam veli kvo ne i xaresva

no spored men mnogo jeni i zavijdat na krasotata i mojebi zaredi tova taka govorat

tva e moe mnenie de

Link to comment
Share on other sites

groover mucka razbiram gi i o6te kak... a an4eto maliiii toi ne ti li e batko... a ti si samo 8mi klas :) haahahahahah :D :woot awe momi4encatata koit 4etat tozi topic... iskam da va popitam za6to vsi4ki kazvate 4e vun6niq vid nqma zna4enie a po golqmo ima onui kak mi sa vika6e aaaa haraktera a sq kwo se okaza? edna snim4ica i po4nahte da kalvete

 

 

stavrev mqsa6 malko na mark hamil ako ti govori ne6to mega pi4 si :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък тамън се чудех дали аз не съм му кака :) майкоо ма що всички в тоя форум си мислите че ме зата ква съм и на колко съм...аз съм вряла и кипяла ;)

 

Btw не всички момичета са започнли да "кълват" само аз съм с еизказвала :)

 

Характера е най-важен за някоя сериозна връзка..ко ти е само за клецането..от друго ще се интересуваш разбира се :)

 

По принцип външния вид също е важен...все пак това е първото нещо,което прави впечатление.Обаче понякога се получава така, чеколкото и да е хубав някои си..не можеш да го траеш...та така :)

Link to comment
Share on other sites

Psihara^^ това е защото на снимката си личи че сам с готин характер:) знам кой е Марк Хамил, Люк Скайуокър:)

 

ZGAN - кво става теб не сам те виждал сумати време кво праиш? :)

 

AN4ETO - Ще платиш ли на Dreamer за да ме имаш? :)

Link to comment
Share on other sites

ау Stavrev в какво ми превърна темата пък ти...личните приказки...другаде моля :)да не с еотклоняваме от темата :P пък нали знаеш как им викат на тея момчета на които им се плаща за едното имане :) ти си от тях явно...амиии аз не съм заинтересована в талъфф случай B)

Link to comment
Share on other sites

леле как ме набеди аз повече тук няма да влезна много сте лоши, кво толкова като сам жигуло, няма срамна работа :)

Stavri, baby... тоя warn ти е от януари още.

 

Айде кажи си какви мъже харесваш и ти, не се срамувай. По какви момченца си падаш, а Ставри boy?

Link to comment
Share on other sites

леле как ме набеди аз повече тук няма да влезна много сте лоши, кво толкова като сам жигуло, няма срамна работа :)

абсолютно съм съгласнааа...срамна работа няма :rolleyes: още повече щом доходна B)

Link to comment
Share on other sites

Обаче понякога се получава така, чеколкото и да е хубав някои си..не можеш да го траеш...та така :)

Аз се чудя що не могат да ме траят всички :)

Link to comment
Share on other sites

олее, и аз си падам по метъли. ама трябва да са потни и да вонят! а ако може да лъхат на бира ще е още по - хубаво. и ако не са си сменяли чорапите, щото кубинките им са сраснали с краката ще съм на седмото небе.

                              ОБИЧАМ ВИ ПОТНИ МЕТЪЛИ!!!!!!!!!!

аде по-полека с металистите :evil 'щото не познаваш достатъчно,че да говориш за всички :inqn

Link to comment
Share on other sites

Не всички :) ама и така да е...не виждам лошо :)

Жените си падат по мъже,които се поддържат..тва ако е педерастия...

Link to comment
Share on other sites

ау Stavrev в какво ми превърна темата пък ти...личните приказки...другаде моля :)да не с еотклоняваме от темата  :P пък нали знаеш как им викат на тея момчета на които им се плаща за едното имане :) ти си от тях явно...амиии аз не съм заинтересована в талъфф случай B)

затова говоря:) иначе не се къпя освен ако не се налага хаха шегувам се

Link to comment
Share on other sites

Stavrev bachkam ve batka koga da me vidish i da ne zabravish ako stane neshto s an4eto da govorish za 3ka !

Link to comment
Share on other sites

Stavrev bachkam ve batka koga da me vidish i da ne zabravish ako stane neshto s an4eto da govorish za 3ka !

то навие ли се за 3-ка ме бройте и мен то женското сърце е много голямо - винаги има място за поне още един - като рейс от градския транспорт е :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...