Jump to content
BulForum.com

Какви мъже харесвате?


Recommended Posts

Idealyt za myj na sestra mi e Mickey Rourke, razbira se v po-mladejkite mu godini. Naprimer vyv filmite Divata Orhideq.. i Devet Sedmici i Polovina. Kato ne govorim samo za vynshnost, a i .. kato cqlo ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply
awe hora vie slqpi li ste kakwo sum napusal 4e brat pit e nqkuw super halec det si nqa hal haber za kwo staa vapros?!

Dobre 4e go obob6ti! Ina4e nqma6e da te razbera! Na temata: Ne razbiram kakvo zenite namirat v Brat Bitt :confused . Vseki moze da izglezda taka s malko grimiori(300(00)-400(0) i nagore).

Link to comment
Share on other sites

Dobre 4e go obob6ti! Ina4e nqma6e da te razbera! Na temata: Ne razbiram kakvo zenite namirat v Brat Bitt :confused . Vseki moze da izglezda taka s malko grimiori(300(00)-400(0) i nagore).

za razlika ot jenskite celebrities ,mujkite (pone pove4eto) sa si estestveno krasivi ..

Link to comment
Share on other sites

абе да си дам и аз мението. мъжа който аз харесвам се казва Тодор a.k.a. groover. страшен пич е, майна! брат пит ли? кевин спейси ли? абе забравете ги тея! тошката е вашия човек!

Link to comment
Share on other sites

абе да си дам и аз мението. мъжа който аз харесвам се казва Тодор a.k.a. groover. страшен пич е, майна! брат пит ли? кевин спейси ли? абе забравете ги тея! тошката е вашия човек!

groover otpravqm ti posledno preduprejdenie da prestanesh da rusish spam / offtopici che shte barnesh mecha ako prodaljavash s tva tempo...

Link to comment
Share on other sites

Том Круз!!!! о да :wub: :rolleyes: :love Него го бях забравила а повече го тача от Брад :)

 

Тошка , кажи ми де си да та немеря... :wub: :P

 

ZGAN...

btw на мен ко ще ми правите някви забележки отностно правилата..моля да български да са :)с подробни обяснения :)

 

ай пиизз

Link to comment
Share on other sites

Има е хубави БГ мъже разбира се.Незнам колко с ахубави що с еотнася до характер...ама...кво да се прави :)

 

Предполагам повечето хораказват известни имена именно защото са известни и всички можем да предобием представа за типа мъже :) Ся...аз ко кажа че искам мъж баш като Петко от долния етаж...мисля че няма да разберете точно по какъв тип мъже си падам :) друг е вапроса че мога да обясня...ма ме мързи :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Да, но ако кажеш, че искаш мъж като Брад Пит пак няма да те разберем, защото не му знаем характера, нъли?

Link to comment
Share on other sites

emi ebi se v gaza togava !

къде е ZGAN когато ти трябва. братле, трябва да се намесваш в такива случаи.

 

@АН4ЕТО питай Psihara нали той знае:))

Link to comment
Share on other sites

emi ebi se v gaza togava !

Ауу какви са тези думи...умни,културни,интелегентни хора сме се събрали все пак.

 

Относно характера на мъжете...най-важното за един мъж според мен е..да уважава половинката си :woot , да е забаваен, да е интелегенттен :wir ...абе да е перфектен :D

Link to comment
Share on other sites

къде е ZGAN когато ти трябва. братле, трябва да се намесваш в такива случаи.

na rabota bqh kakto vijdash namesili sa se prestani da spamish

Link to comment
Share on other sites

huu de samo az li ne znam koq e jena mu ? :cry

Jenifer Aniston be 4ovek ------->>>>>> Rei4ul ot Priqteli kak moze da ne znae6 mnogo stranno??? :confused

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...