Jump to content
BulForum.com

Need For Speed: Underground 2


mafiota

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Ми някаде прочетох че NFSU ще излиза на 17 ноември тази година разбира се за Playstation 2, Xbox, Nintendo GameCube, Game Boy Advance и PC.

А още нещо интересно за играта, пише че в нея ше участва ТОП модельт Брук Бьрк.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pro4eti po-nagore^^!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
no zabelqzah che kolata pak ne se chupi pri sblasak koeto govori losho za tai ochakvanoto prodaljenie

Toва че не се чупи колата е заради лицензираните марки коли. Иначе играте ще бъде доста по-добра от първата част съдейки по това което казват от ЕА в разл. интервюта, които съм чел. ;)

Link to comment
Share on other sites

tezi screen shopi da ne sa ot vtorata chast na need for speed underground

Беркамп, забелязах, че от около година използваш думата "скрийнШОПИ"...

:)

Всъщност зе казва скрийншоТ...

 

P.S. Мен си ме кефеше, дето не се чупи колата.Така постоянно си блести :wub: :punk

Link to comment
Share on other sites

Ми някаде прочетох че NFSU ще излиза на 17 ноември тази година разбира се за Playstation 2, Xbox, Nintendo GameCube, Game Boy Advance и PC.

А още нещо интересно за играта, пише че в нея ше участва ТОП модельт Брук Бьрк.

 

ЕЕЕЕЕееее аз разбрах че сега някъде към септември ще излиза но щом сте казали на 17 ноември- един ден преди рожденният ми ден, добър подарък явно ще шолуча............ :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Abe  NFSU 2 6te super igrica 6te ima nad 70 000 tuniga

 

Това пък от къде го разбра....? Ако наистина са толкова ще е много добре и дано да се превърта по- трудно от предната версия че да може повече да се играе :)

Link to comment
Share on other sites

Toва че не се чупи колата е заради лицензираните марки коли. Иначе играте ще бъде доста по-добра от първата част съдейки по това което казват от ЕА в разл. интервюта, които съм чел.  ;)

 

Що да е заради тва?Поршетата здраво се мачкаха. :wir

Link to comment
Share on other sites

офффф..... и аз търся нещо като `demo` , `beta` ама няма нищо

ако някои се е натъкнал , да даде линкче .

Link to comment
Share on other sites

Ама пак ли почвате темата за чупенето? Замисляли ли сте се какъв би бил ефекта от челен сблъсък с 300 км/ч? Ако се пресъздаде, шофьорът ви умира и почвате от начало. Най-малкото ще хвърлите сума пари за рехабилитация и за ново возило. Ако не се пресъздаде, или само частично се внесе елемента на 'чупене', ще има мрънкане че не е реалистично...

Link to comment
Share on other sites

tezi screen shopi da ne sa ot vtorata chast na need for speed underground

toest nfs u 2 a ::) a nqkoi znae li tq koga shte izliza i kakvi sa i iziskvaniq ta a

 

Да казаха, че стяла през ноември да излиза.Системни изисквания не знам.

Link to comment
Share on other sites

Ако играете на Hard, само добро каране може да ви направи победител. Но ако се въведе елемент на чупене на колата, и то се направи реалистично (както са олекотени плоскостите, вратите, броните) след едно състезание от самата кола може да не остане нищо. Това би лишило играчите от стимул да играят (тези, които не са упорити), съответно играта би била заклеймена като 'тъпа' и EA биха изгубили доста парички.

Link to comment
Share on other sites

Да казаха, че стяла през ноември да излиза.Системни изисквания не знам.

Системните изисквания, май щели да са същите... :woot

 

P.S.Bergkamp - SCREENSHOT ! :punk

Link to comment
Share on other sites

Да, но няма да я видиш с всички ефекти :) .

Това при положение, че минималните изисквани са като на NFSU.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...