Jump to content
BulForum.com

Порасналите деца


Recommended Posts

Аз не разбирам сега за нея, обаче сега за първи път я виждам да я има в български магазин.

 

Даже Pro Evolution Soccer има за Wii.

 

Имаше и някакви фитнес игрички. Хващаш контролерите и правиш упражненията, които ти показват. И ако объркаш, те карат да ги преповтаряш. Супер зарибявка.

Link to comment
Share on other sites

Хващаш контролерите и правиш упражненията, които ти показват. И ако объркаш, те карат да ги преповтаряш. Супер зарибявка.

Шегуваш се, нали? :)

 

За мен единствените "играчки" си остават компютърните игри (такива с повечко кръв). Имало е периоди на суша, но като цяло имам усещането, че завинаги ще си остана геймърче по душа.

 

Е, иска ми се да си имам от онези играчки на 3 колела, които струват колкото 3 апартамента в София, но това вече е за темата за мечтите.

Link to comment
Share on other sites

Шегуваш се, нали? :)

 

За мен единствените "играчки" си остават компютърните игри (такива с повечко кръв). Имало е периоди на суша, но като цяло имам усещането, че завинаги ще си остана геймърче по душа.

 

Е, иска ми се да си имам от онези играчки на 3 колела, които струват колкото 3 апартамента в София, но това вече е за темата за мечтите.

 

 

Има и такива игри.

 

Имаше една игра, на която си някакъв боец и меча ти се мести като си местиш контролера. Замахваш, блокираш и т.н. Зарибявка е ти казвам. :)

Link to comment
Share on other sites

Уийй-то е доста голяма зарибявка , ако не беше толкова излишно като разход бих си го взел , ама няк'си за сега разума в мен надделява :)

Link to comment
Share on other sites

аз като малък си играех с колички само :) после играех компютърни игри с колички пак. Сега в свободното си време пак си играя с количка :)

 

 

edit: Blitz^^ възможно е, но е малка вероятността да е била същата :bgrin:

 

някак познато ми звучи....само дето аз продължавам да играя Ф1 игри и чат-пат като съм на кеф въртя дрифтове на LFS :P

Link to comment
Share on other sites

Уийй-то е доста голяма зарибявка , ако не беше толкова излишно като разход бих си го взел , ама няк'си за сега разума в мен надделява :)

 

Еее, Злобиле, доживях да те видя да кажеш такова нещо! Ша та черпя една бира! :D

Иначе, да, ако имах излишни пари за харчлък щях да си взема и аз едно Wii или DS и да ги наблъскам с нови и стари неща.

Link to comment
Share on other sites

аз като малък си играех с колички само :) после играех компютърни игри с колички пак. Сега в свободното си време пак си играя с количка :)

 

И аз съм тръгнал по тоя път, само че като DON_CHEFO още съм на LFS.

Някой ден мисля да се заробя с нещо такова, което ще гълта всичките ми пари по този начин :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Шшш вий кво павите??!! Всички възможни конзоли. Искам някой път да ви дойда на гости :rolleyes: ама после не знам дали ще мога да си тръгна :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...