Jump to content
BulForum.com

Полицай Бие И Заплашва 22 Годишно Момче


Kpu3a

Recommended Posts

Тоя "набития" големи лафове ръси, изпихме с приятели 1,2,3, 5 питиета, а някъв от компанията му, като скочил си ударил главата в джама на колата :laughing: Според мен куката си превиши правата, но няколко шамара го искараха бахти побоя...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

а най-много се оплаква че го боли главата няколко дена след случая. смазаните пръсти на крака дори ги беше забравил.

горкичкия.

странно ми е че разговорите преди началото на клипа никой не желае да преразкаже. някак си не ми се връзва:

- Добър ден, ние сме за разпит за едно чупено стъкло. Абе ти ли дължиш на майка ми 100 лева....

- Ще те убия уееее! Знайш ли кой съм ааааааз?!

 

на мен ми липсва голяма част от историята. за вас не знам

.

цялата сензация се предава едностранчиво. "Пострадалия" няма медицинска експертиза за нанесените щети, както няма и токсикологични изследвания, за да се установи дали въобще е бил вменяем, например. Иначе на бой щял да скочи да се защити, ама него щели да го осъдят - само тва го спряло. мдаммм.

Link to comment
Share on other sites

За пореден път се учудвам колко смешни са нашите "медии". Жертвата на ПОБОЯ! Боже Господи, то това ако е побой не знам...

Не оправдавам полицая, превишил си е правата, ама тоя малкия келеш, да ми обяснява как пили по 1-2-3-5 питиета, пък после както си вървяли, видяли таксито, пък някакъв си ударил главата. Аре не на мен тия...

Защо няма клипче какво са си говорили докато са ги карали към районното? Сигурен съм, че малкия е подскачал в патрулката и е обяснявал колко е велик. Те повечето набор след 90 са чувствително безсмъртни след толкова алкохол...

Link to comment
Share on other sites

задължение - как не. понякога ръсиш невероятни дивотии...

 

 

Понякога ти липсва чувството за хумор. И все пак - историята се предава едностранчиво. Я някой да каже, да е имало голям политически скандал наскоро? Че аз след 3 дни под земята малко не съм наясно. Да не се опитват да замажат нещо по-голямо с тая кокошкарска история?

Link to comment
Share on other sites

За това ще се славят с простотията и глупостта си полицията. Момчето да го е нападнало дори, онзи селяк няма право да се държи по този начин. Има къде, къде по-ефикасни начини от страна на полицаите, да се справят с тази ситуация, явно ОТНОВО са избрали най-пещерния... Кой нормален, уважаващ себе си човек, ще млъкне след като друг му е отправил гореспоменатите закани и заповеди?! Е, аз поне не бих. Дали момчето е келеш или не, няма значение, важното в случая е това, което се вижда, а именно неадекватното държане на ''пазителя на РЕДА''... рофл.

Link to comment
Share on other sites

За това ще се славят с простотията и глупостта си полицията. Момчето да го е нападнало дори, онзи селяк няма право да се държи по този начин. Има къде, къде по-ефикасни начини от страна на полицаите, да се справят с тази ситуация, явно ОТНОВО са избрали най-пещерния... Кой нормален, уважаващ себе си човек, ще млъкне след като друг му е отправил гореспоменатите закани и заповеди?! Е, аз поне не бих. Дали момчето е келеш или не, няма значение, важното в случая е това, което се вижда, а именно неадекватното държане на ''пазителя на РЕДА''... рофл.

 

Говориш глупости. Не знам дали осъзнаваш какво ще се случи в Щатите например, ако нападнеш полицай. Ще видиш как ИМА право да се държи...

Мен страшно много ме дразни как говорят за момчето, "жертва на побой"... Къде му е медицинското за тоя побой? Ясно е, че полицаят си превишава правомощията ама медиите раздуват адски много случая. Живеем в държава на абсурда...

Link to comment
Share on other sites

Разбира се, че ако го беше напраднал, полицаят има право да се защити и да го ''поступа'', но не и така както е показано на клипчето, това имах предвид.

 

Antares, това, което виждам, братле, е че момчето стой миртно, а полицаят е подивял... най-важното в случая е, че е позволил да подивее така без видима причина,... освен отговарянето -.- . Такива нямат право да са в тази система, понеже в даден момент могат и да застрелят някого. На мен изобщо ми намирисва на просто отговаряне и полицаят явно не е свикнал да се държат така с него и е решил да ''защити'' амплоато си пред колегите. Всеизвесна ''тайна'' е, че полицията бие задържаните, дори и да не са арестувани. В Пловдив наскоро имаше прибрани момчета и един полицай се беше хващал на бас, че може да влезе в килията и да смачка всички затворници. Говорим тук за безобразното държане на онова животно.

Link to comment
Share on other sites

а сега си представи, че със същия полупиянски "спокоен" тон, "момчето" е казало на полицая, че преди малко е чукал малолетната му дъщеря и ша ходи сега да чука и баба му и жена му, щото тва мизерно ченге не може нищо да му направи? всеки има слабо място и начин да бъде пречупен. липсва предисторията или по-точно предлаганата версия за дължимите пари е непълна и нелогична.

абе що 22 годишните са "момчета"? не би ли трябвало от около 4 години да са мъже или в краен случай младежи, след като носят пълна отговорност за действията си? неееее. думата не е подбирана, за да предизвиква съчувствие. въобще.

Link to comment
Share on other sites

Големи фантазии тука се навъдиха, големи мислители.

 

За това е така у нас (в България) бой, секс и псувни, колко е криво всичко и как всеки е "най-големия" - нищо, че от преди малко го боли гъза, че са го е*али.

Link to comment
Share on other sites

Разбира се, че ако го беше напраднал, полицаят има право да се защити и да го ''поступа'', но не и така както е показано на клипчето, това имах предвид.

 

Antares, това, което виждам, братле, е че момчето стой миртно, а полицаят е подивял... най-важното в случая е, че е позволил да подивее така без видима причина,... освен отговарянето -.- . Такива нямат право да са в тази система, понеже в даден момент могат и да застрелят някого. На мен изобщо ми намирисва на просто отговаряне и полицаят явно не е свикнал да се държат така с него и е решил да ''защити'' амплоато си пред колегите. Всеизвесна ''тайна'' е, че полицията бие задържаните, дори и да не са арестувани. В Пловдив наскоро имаше прибрани момчета и един полицай се беше хващал на бас, че може да влезе в килията и да смачка всички затворници. Говорим тук за безобразното държане на онова животно.

Седи мирно ли?

Аз виждам една провокация отстрана на младежа."Ай не ме удряй уе..."Арогантно поведение,с видимо заваляне вследствие на погълнатото количество алкохол.

Ами вандалското поведение по улицата?Ами счупеното стъкло?Аз на това не му викам мирно!Да са си стояли вкъщи,вместо да пият и да не саобикаляли улиците в малките часове!

Младежа е решил да се направи на жертва и да отстрани полицая от длъжност,за да компенсира вътрешно дълговете...

Горе много добре го казаха,тук никой не уважава полицията.Не може по подлези да има надписи на отрепки със съдържание A.C.A.B,мразим полицията,К*Р за еди кой си...

 

Като няма уважение,ще ядът палки и това е!

Link to comment
Share on other sites

уважение към кое да имаш бе? към полицаи, които блъскат майки с деца и после бягат от мястото? към полицаи, които изнасилват момичета, които са отишли да ги потърсят защото са изнасилени? към полицаи, които се напиват, вадят оръжие и стрелят по улиците и убиват деца?

Link to comment
Share on other sites

Седи мирно ли?

Аз виждам една провокация отстрана на младежа.

.......

Младежа е решил да се направи на жертва и да отстрани полицая от длъжност...

 

А аз виждам един прост човек, който се поддава на въпростната провокация, съответно изхвърча от МВР.

По-хитрият печели. :pirate

 

Някой го беше казал по-горе, всеки се прави на най-големия. Пълна комплексарщина. "Ти знаеш ли кой съм аз? Ще ти побъркам живота. Ще те убия."

 

Edit:

Сигурно всички вие щяхте да стоите и да го гледате мило...

Сигурно затова, че нямаше, не работим в полицията.

Link to comment
Share on other sites

И все пак не чухме интервю с полицая...Така,че изопачени така нещата излиза той виновен...

Вижда се как сигурно поне 3 пъти Филатов се одръпва и се насочва към вратата,след което следва както казах арогантно подвикване от страна на "жертвата".Сигурно всички вие щяхте да стоите и да го гледате мило,а може би да му поднесете и кафе...Клипа е започнал да се снима,когато вече полицая посяга...Защо не са снимали от момента на задържането.

Естествено,че ще бъде уволнен,след като има такъв медиен натиск...Представете си какво ще стане с началника на Филатов,ако не беше уволнен.

 

Сега докато си чешим езиците сигурно вече ни дигат тока и данъците,същевренно ни се втълпява как цялата система работи като уволнява един полицай.

Link to comment
Share on other sites

Противно на всеобщото мнение и практика за мен не всеки втори селянин става за полицай. Каквото и да си говорим за такава професия се искат както физически така и личностни качества. Щом някакъв мърльо може да го изкара до такава степен от нерви какво би станало при наистина напрегната ситуация. Вярно е че в България полицайте оръжие по служба вадят веднъж на 30 години /в повечето случай я на някоя сватба я на щото са се напили като животни в някоя дискотека и на излизане им се пуца по-хората/, но да си представим че им се наложи някога. Та тоя нестабилен елемент може да му прещрака нещо и да почне по цивилните да стреля като е толкова лабилен.

brutality.jpg

Link to comment
Share on other sites

Говориш глупости. Не знам дали осъзнаваш какво ще се случи в Щатите например, ако нападнеш полицай. Ще видиш как ИМА право да се държи...

Мен страшно много ме дразни как говорят за момчето, "жертва на побой"... Къде му е медицинското за тоя побой? Ясно е, че полицаят си превишава правомощията ама медиите раздуват адски много случая. Живеем в държава на абсурда...

Ако го нападне ДА таке е, но пропускаш факта, че от едно такова видео, дисциплинарното уволнение щеше да му е най-малкия проблем на полицая в щатите. Щяха да му пръснат гъза за превишаване на права и накърняване на лично достоинство!! Но в случея момчето не го напада...

 

Седи мирно ли?

Аз виждам една провокация отстрана на младежа."Ай не ме удряй уе..."Арогантно поведение,с видимо заваляне вследствие на погълнатото количество алкохол.

Ами вандалското поведение по улицата?Ами счупеното стъкло?Аз на това не му викам мирно!Да са си стояли вкъщи,вместо да пият и да не саобикаляли улиците в малките часове!

Младежа е решил да се направи на жертва и да отстрани полицая от длъжност,за да компенсира вътрешно дълговете...

Горе много добре го казаха,тук никой не уважава полицията.Не може по подлези да има надписи на отрепки със съдържание A.C.A.B,мразим полицията,К*Р за еди кой си...

 

Като няма уважение,ще ядът палки и това е!

 

Мдаа следвайки твойта логика, примерно от утре ставам полицай и направиш ли ПТП идвам и те чупя от бой - ми да си си седял у вас, къде ша ми караш по улиците, че и ПТП ще правиш а ? Или тогава друга песен ще запееш...

Link to comment
Share on other sites

Нямах предвид това.Да се бие без причина...И примера с ПТП е неуместен.

2ро след като ще излизаш,излизай,но не като се напиеш в 2,3 през ноща и тръгнеш да се прибираш да крещиш по улиците и да чупиш стъкла на автомобили...И когато общуваш с полицай,то да бъде адекватно и с респект,а не като този,все едно разговаря с приятелчетата от махалата.

Link to comment
Share on other sites

Нямах предвид това.Да се бие без причина...И примера с ПТП е неуместен.

2ро след като ще излизаш,излизай,но не като се напиеш в 2,3 през ноща и тръгнеш да се прибираш да крещиш по улиците и да чупиш стъкла на автомобили...И когато общуваш с полицай,то да бъде адекватно и с респект,а не като този,все едно разговаря с приятелчетата от махалата.

 

А да си чувал, че за да изискваш уважение, трябва да се държиш с уважение?

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

Абе Divaka, кво си се захванал да обвиняваш пияния младеж, все едно някой е тръгнал да го защитава...

Никой не го защитава, но това не значи, че оня сульо има право да раздава правосъдие както и когато той реши!

Link to comment
Share on other sites

Ами да,чувал съм.Но явно сме порочен кръг,нито те,нито ние ще ги уважаваме..и кво?Докъде ще стигнем?

Искам да попитам,някой тук да е бил жертва на полицейско насилие,или вадим изводи от "медиите"?

Защото може да кажете,че хулиганите,в онзи протест преди година също са били бити...Пред НС,не помня за какво беше.Мисля,че март месец беше(еколози,пенсионери и фермери,майки).

Същите тези после руптаят срещу полицията и как били бити безпричинно.Има клипове и записи всичко може да се види...Същите тези дърпаха предпазните огради и ги хвърляха срещу жандармерията.

Тези хулиганчета,когато и да ядат лабут е късно!

Link to comment
Share on other sites

Ами да,чувал съм.Но явно сме порочен кръг,нито те,нито ние ще ги уважаваме..и кво?Докъде ще стигнем?

Искам да попитам,някой тук да е бил жертва на полицейско насилие,или вадим изводи от "медиите"?

Защото може да кажете,че хулиганите,в онзи протест преди година също са били бити...Пред НС,не помня за какво беше.Мисля,че март месец беше(еколози,пенсионери и фермери,майки).

Същите тези после руптаят срещу полицията и как били бити безпричинно.Има клипове и записи всичко може да се види...Същите тези дърпаха предпазните огради и ги хвърляха срещу жандармерията.

Тези хулиганчета,когато и да ядат лабут е късно!

 

Лично не, но имам приятел който е ставал. Там нещата минаха без публична гласност, но полицая жестоко съжали за постъпката си...

 

Въобще подкрепянето на такива изпълнения, от Divaka, gado и още няколко, от хора които твърдят, че са европейци и искат да живеят в "бяла" страна, от хора който твърдят че са цивилизовани и образовани, е достатъчно показателно за нашето общество... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Нямах предвид това.Да се бие без причина...

А с причина може, така ли?

Тъпото ченге не ме е правил, не ме е гледал и няма право да ме бие. (освен в описаните от закона случаи)

Искам да попитам,някой тук да е бил жертва на полицейско насилие,или вадим изводи от "медиите"?

Все се е случвало. Единя път го заслужавах. :blush:

 

Има и още 2 истории, в които не чувствам вина.

1. Присветнах с фаровете, понеже беше на неосветена улица и ми се стори, че караха на дълги, при което взеха да се дървят, че съм се опитвал да ги заслепя и да избягам. Тогава само малко извиване на ръце и леки пошляпвания зад врата. (гр. Костинброд, щата Тексас)

2. Явно беше станало нещо, а по същото време, към 11-12ч. вечерта, аз и един приятел си правим джогинг по бул. България. Е, и аз да видя някакви 2ма да бягат посред нощ...някак си ще ги заподозря. Точно там е проблема. Без изобщо въпроси и т.н., директно си ни почнаха. След 2 мин. дойде още една патрулка, излезна някакъв тип и каза "Да, тея 2мата бяха." Нататък няма да ви обяснявам подробно, накрая се оправихме.

НО ситуацията е: 2ма бягат посред нощ, без никакви документи в тях:

а) дай да раздадем правосъдие, пък после ще му мислим

б) дай да ги арестуваме, пък ако се окажат виновни, тогава ще си носят последствията

Докато се избира варянт а) си оставаме бахти дивата каубойска държава, чесно.

 

Edit:

@NEO_DDT :thumbs-up:

 

Само искам да кажа, че като цяло подкрепям полицията и изобщо не мразя полицаите. Много по-често съм срещал съдействие и помощ, от колкото тези 2-3 неприятни случая. Точно за това искам елементи, които развалят реномето на полицията да се изкоренят.

Link to comment
Share on other sites

да бе... арестанта по опеделение е виновен и свиня, а полицая по опеделение е ангел и невинен. за малкия хулиган хич не се съмняваш, че е виновен - нали е в РПУ-то? ако е невинен какво прави там? за полицая хич не се и съмняваш, че е невинен и цвете ненагледно - нали е полицай? щом има пагон, значи има право. големи разсъждения вадиш моето момче... далече ще стигнеш.

 

преди година имаше случай на полицай от Смолян, изнасилил малолетно момиче в Слънчев Бряг. Тогава такива като тебе одиха невиждания бисер - момичето си било виновно, защото то провокирало с държанието си полицая да я изпраска. желязна логика, точно твоята логика. бития е виновен, защото е предразположил полицая към нанасяне на побой...

 

и за твое сведение, защото гледам споменаваш протестите пред парламента и поведението на полицията там - от записите се оказа, че полицията с пръстче не е докоснала даже хулиганите, които я замеряха с камъни и павета. изчака ги да се махнат и после смачка мирно протестиращите - деца, пенсионери - бой до кръв. щото е доблестна и вдъхваща респект. ако подгони хулиганите току виж някое паве уцелило някой от полицаите по кухата глава. виж да респектираш децата и пенсиите - друга работа, достойна работа и най-важното - безопасна работа... само и журналистите да ги нямаше там... и пустите камери... ама няма пълно щастие на тоя свят... няма...

Link to comment
Share on other sites

Това, че има отеделни случаи на прегрешили полицаи нищо не значи. В щатите също има такива полицаи, които излизат извън нерви и правят някоя глупост, но там има закони и при подобно неуважение, щяха или да го спукат от бой или щяха да го осъдят по бързата процедура за хулиганство или нещо друго. Тук не съм чул някой да бъде осъден за това, че се е дъжал кофти с полицай. Самия факт, че някакви отрепки си позволяват да късат пагоните на полицаи и се разминават без сериозни последствия е показателен. Като не може да мине по законния ред, поне по тоя да се процедира. Ако по закон, както е в белите страни, когато обиждаш и заплашваш полицай - ти счупват главата, тогава едва ли щяхте да ревете, колко онеправдан е тоя селски бастун... Докато хората не се научат, че към полицията трябва да се отнасяш с респект, трябва да има подобни случаи. Когато законите започнат да работят в полза на нас и на полицаите, тогава може и да си променя мнението.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...