Jump to content
BulForum.com

Полицай Бие И Заплашва 22 Годишно Момче


Kpu3a

Recommended Posts

следващия път когато те спре униформена маймуна и започне да ти се прави на Рамбо, за да му дадеш 20 лева - припомни си какви си ги писал тук.

 

Това че полицаите са ни под всякаква критика и случаите в които се държат като бандити и идиоти са повече от колкото си мислиш - десетки и повече годишно - значи и то значи много. Не става дума за изключения.

 

В САЩ за неуважение няма да спукат от бой никого. Ще го съдят. Полицията не е съд и няма права да опеделя кой е виновен и кой не. Нали се сещаш какво ще стане, ако там полицай си изпусне нервите и удари гражданин - независимо какъв е повода?

 

А занете ли, че сме държавата в Европа с най-многобройна полиция? И какъв е ефекта? Защо е такъв? Защото полицаите са ни повече от бандитите... защото само който не е поискал, само той не е станал полицай.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Пак си драпате езиците и ташаците от немане кво да правите. ДОКАТО няма яснота и от двете страни, за мен ченгето не е виновно.

 

Ред. И понеже всичко живо реве, че полицията тва и онова, кой от вас има опит в работата със силите на реда?Говоря за работен опит, а не за писане на актове и прочие лайна?

Link to comment
Share on other sites

В щатите също има такива полицаи, които излизат извън нерви и правят някоя глупост, но там има закони и при подобно неуважение, щяха или да го спукат от бой или щяха да го осъдят по бързата процедура за хулиганство или нещо друго.

....

*Ако по закон, както е в белите страни, когато обиждаш и заплашваш полицай - ти счупват главата

От личен опит ли говориш?

Доводът "по целия свят е така" е политически манипулативен метод да накарат глупавите хора да им вярват. Дори и в САЩ да е така, това не значи, че е правилно.

 

* Китай не е бяла държава :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Уф, писна ми с тва, честно! В Австралия по закон, ако си с оръжие, полицията има право да те застреля без предупреждение. Стига сте мрънкали.

Link to comment
Share on other sites

а сега си представи, че със същия полупиянски "спокоен" тон, "момчето" е казало на полицая, че преди малко е чукал малолетната му дъщеря и ша ходи сега да чука и баба му и жена му, щото тва мизерно ченге не може нищо да му направи? всеки има слабо място и начин да бъде пречупен. липсва предисторията или по-точно предлаганата версия за дължимите пари е непълна и нелогична.

абе що 22 годишните са "момчета"? не би ли трябвало от около 4 години да са мъже или в краен случай младежи, след като носят пълна отговорност за действията си? неееее. думата не е подбирана, за да предизвиква съчувствие. въобще.

Като не може да си сдържа нервите, да не е ставал ченге :Р

Link to comment
Share on other sites

Това, че има отеделни случаи на прегрешили полицаи нищо не значи. В щатите също има такива полицаи, които излизат извън нерви и правят някоя глупост, но там има закони и при подобно неуважение, щяха или да го спукат от бой или щяха да го осъдят по бързата процедура за хулиганство или нещо друго. Тук не съм чул някой да бъде осъден за това, че се е дъжал кофти с полицай. Самия факт, че някакви отрепки си позволяват да късат пагоните на полицаи и се разминават без сериозни последствия е показателен. Като не може да мине по законния ред, поне по тоя да се процедира. Ако по закон, както е в белите страни, когато обиждаш и заплашваш полицай - ти счупват главата, тогава едва ли щяхте да ревете, колко онеправдан е тоя селски бастун... Докато хората не се научат, че към полицията трябва да се отнасяш с респект, трябва да има подобни случаи. Когато законите започнат да работят в полза на нас и на полицаите, тогава може и да си променя мнението.

Олеле мале, ТРЯБВАЛО да има такива случеи... :wacko: Ами да ти кажа докато има такива случеи няма да се оправим! И на какво точно го научи в този случей ще ми кажеш ли? Че щом можеш мачкай другия? Или насъбрания гняв от случката, който не се знае как и къде ще го искара, ще му помогне много в живота??

 

Уф, писна ми с тва, честно! В Австралия по закон, ако си с оръжие, полицията има право да те застреля без предупреждение. Стига сте мрънкали.

Ами в Арабските страни жените имат права колкото една вещ... Дай и тука така...

Link to comment
Share on other sites

Не се ли досещате че сега повечето полицаи са като този 22 годишния ? Току-що завършили академията(някои по милост) ги назначават и се учат на "занаята".И се хвалят на дружките че са пребили някой с палката или нещо още по дебилно.

Link to comment
Share on other sites

Уф, писна ми с тва, честно! В Австралия по закон, ако си с оръжие, полицията има право да те застреля без предупреждение. Стига сте мрънкали.

Нещо си се объркал жестоко познавам хора които са живели там - при толкова вредители и смъртоносни животинки даже и бебетата имам чувството че са с пушки по техните думи.

В България няма осъден полицай за превишаване на правата, няма осъден полицай за побой над заподозрян, няма осъден полицай за това че се е напил извадил е служебно оръжие което няма право да носи извър работно време и го е ползвал в пияно състояние като е причинил смърт на друго лице, няма осъден ефективно полицай за това че се е напил като свиня и е отнесъм хора на спирка докато са чакали рейса си. Още нещо въпросния полицай е превишил правата си с това, че носи служебни дрехи и оръжие в извън работно време за да парадира с тях пред заподозрян - достатъчно да бъде глобен и уволнен. Още нещо ако в любимата Америка давана за пример ако пребиеш някой в районното ще плащаш на бития докато си жив. Тук това е практика. Явно обаче много хора това им харесва.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм един от тия, които им харесва да ги бият тия нещастници в полицията, защото знам, че реално няма друг начин да се справиш с такива нагли говеда, като тия въпросните. Да не мислиш, че ако почнеш да водиш дело срещу тоя за това, че примерно ти е счупил прозореца на колата или недай си боже те е бил, ще има някакъв ефект? В тая държава подобни битки са обречени да се точат с години и накрая освен, че ще си олекнал с една камара пари по адвокати, няма да има и никаква справедливост. Казвам, че съм за това, докато закона не започне реално да работи за нас. Когато това стане, дай Боже някога, тогава ще си променя мнението, както казах вече. До тогава такива малоумници трябва да се спукват от бой, защото просто друг начин няма да вкараш акъл на някой, който е изпуснат вече...

 

И подкрепям казаното от мен с реален случай - охранител на дискотека съвсем безпричинно започна да се заяжда с нас на входа и след като го попитах, каква е причината за заяждането, започна да ме псува на майка и да ме обижда пред най-малко 20 човека свидетели. Викнах полицията, прибраха го за разпит и казаха, че ако искам да бъде наказан да съм подал жалба, пък после да се образува дело, пък после не знам си какво... Полицая каза, че всяка вечер имало по една камара оплаквания към разни охранителчета на дискотеки и нищо не ставало. Да не мислиш, че имам време да се занимавам с отрепки. Такива боклуци или трябва да се наказват по бързата процедура или да бъдат смилани от бой.

Link to comment
Share on other sites

охранител на дискотека ...

Такива боклуци или трябва да се наказват по бързата процедура или да бъдат смилани от бой.

 

Или пък го извикай на дуел другия път. Връчваме ви по един пищов и след 10 крачки пуцате. :laughing: Шегичка.

 

Тъжното е, че си прав. Има такива хора, които го заслужават, понеже са малоумни и от друго едва ли ще разберат. Ние, като по-умни от тях би трябвало да измислим по-хуманен начин за справянето с проблема.

 

И другото е, че явно не са ти привиквали на разпит в районното, защото отговаряш на описанието "Яке Hawks и шапка Идиотка" :wacko: .(един приятел преди хиляди години)

btw охранителите в дискотеките на 99% са най-най-най-най-най глупавите, малоумни добичета, които съм срещал.

Link to comment
Share on other sites

И в края на крайщата. Питане - защо до сега не съм ставал жертва на полицейско насилие? Имам акт за дребно хулиганство, но без да са ме били, без да са ме псували, без да са ме обиждали... Дали няма общо с това, че като се напия ме избива на смях и простотии, не се правя на Батман. Дали за това, че не се бия. Или за това, че не се отварям на куките. И че не пея "ушев педераст але але". И че когато ме спрат за проверка просто си давам документите и се старая да съм учтив. А вида ми е далеч от този на мирния гражданин - за хората, които не са ме виждали - висок, дълга рошава коса, обикновено в черно, цяла зима с рокерия, кубинки, често с фанели на деградирали метъл банди. Тоест, влизам по-скоро в категорията на подозрителните. И все пак - за 10 години пълнолетие още не съм ставал жертва на полицейски произвол. Е, сигурно е късмет. Или щото си седя само вкъщи и никога не излизам...

Link to comment
Share on other sites

Аз съм един от тия, които им харесва да ги бият тия нещастници в полицията, защото знам, че реално няма друг начин да се справиш с такива нагли говеда, като тия въпросните. Да не мислиш, че ако почнеш да водиш дело срещу тоя за това, че примерно ти е счупил прозореца на колата или недай си боже те е бил, ще има някакъв ефект? В тая държава подобни битки са обречени да се точат с години и накрая освен, че ще си олекнал с една камара пари по адвокати, няма да има и никаква справедливост. Казвам, че съм за това, докато закона не започне реално да работи за нас. Когато това стане, дай Боже някога, тогава ще си променя мнението, както казах вече. До тогава такива малоумници трябва да се спукват от бой, защото просто друг начин няма да вкараш акъл на някой, който е изпуснат вече...

 

И подкрепям казаното от мен с реален случай - охранител на дискотека съвсем безпричинно започна да се заяжда с нас на входа и след като го попитах, каква е причината за заяждането, започна да ме псува на майка и да ме обижда пред най-малко 20 човека свидетели. Викнах полицията, прибраха го за разпит и казаха, че ако искам да бъде наказан да съм подал жалба, пък после да се образува дело, пък после не знам си какво... Полицая каза, че всяка вечер имало по една камара оплаквания към разни охранителчета на дискотеки и нищо не ставало. Да не мислиш, че имам време да се занимавам с отрепки. Такива боклуци или трябва да се наказват по бързата процедура или да бъдат смилани от бой.

По тая логика дай да разпусне полицията и да става саморазправа. Като в дивия запад като не те пусне в бара вадиш патлака и разтрелваш всички. Щом полицайте не могат да си вършат работата законно като във всички останали държави значи в голямата си част са некадърни и следователно излишни.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...