Jump to content
BulForum.com

Волейбол - Евро '09


Recommended Posts

Ще цитирам Сашо Йовков - "Истинско удоволствие е да гледаме момчетата в момента!" :bowdown:

Отдавна не слушам Йовков.Браво на БългариЕ! :lol:

 

Какъв съперник са ни Холандия бе - утре ще има протоколно 3:0 :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Шшшшшшшшшшшш как ще се прецака картината и няма да видим последните точки.... :angry1 Добре, че звук има! :laughing:

 

БРАВОООООО ! ! ! ! МАЧКАМЕЕЕЕ ! ! ! ! Извинявам се, правилното е СМАЧКАХМЕЕЕЕ ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Много хубава игра срещу неудобен противник.. Финландците са доста "криви" технически и това ни затрудни миналите години, но днес играхме много добре и най-вече ни потръгна блокадата за пореден път. Хубавото е, че Пранди успя да нареди младите момчета на блокада, но не мога да се съглася с адаша, който твърди, че преди не сме били добри в този елемент.. Може би при Мартин Стоев да имаше лек застой, но ако направим справка в историята ще видим, че на големи първенства много българи са печелили приза за най-добър блокировач - Петьо Драгиев, Димо Тонев, Петър Узунов, Николай Желязков, Евгени Иванов.. Това са само част от блокировачи признати от целия свят :)

Link to comment
Share on other sites

Май само Русия е в състояние да ни спре!

Евалата на момчетата!

 

Остава да бием утре задължително,за да няма значение мача с Русия...

Link to comment
Share on other sites

Най-големитеееееее.Просто съм в екстаз.И адски много ме е яд, че прекъсна ши***ия сигнал накрая, за да се изкефя максимално.Утре да изплющим холандците ииии.... хелоу полуфинали, цуни тв'а злато. :punk Отивам да фиркам още бири, че не издържам.

Link to comment
Share on other sites

Русия играят наш тип волейбол... Не са непреодолими :) Вече ги изненадахме веднъж в Русия, сега може просто да ги надиграем, не е нужно да разчитаме на изненадата :D Дано им покажем откъде изгрява слънцето :D

Link to comment
Share on other sites

Русия играят наш тип волейбол... Не са непреодолими :) Вече ги изненадахме веднъж в Русия, сега може просто да ги надиграем, не е нужно да разчитаме на изненадата :D Дано им покажем откъде изгрява слънцето :D

Мнее по-скоро да ги наврем там където не изгрява. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Искам Дружина Полска :rolleyes:

 

The first four teams in each Preliminary Round Pool will advance to the quarter-finals, eight teams in total. The format will be as follows:

A1 vs. B4

B1 vs. A4

A Drawing of lots will decide the pairings among A2,A3 and B2,B3

 

не стига, че наредиха два абсолютно неравностойни потоци, сега остава и полуфиналите да наредят - такава идиотия само май във волейбола има (от колективните спортове). :angry1

Link to comment
Share on other sites

Искам Дружина Полска :rolleyes:

не стига, че наредиха два абсолютно неравностойни потоци, сега остава и полуфиналите да наредят - такава идиотия само май във волейбола има (от колективните спортове). :angry1

 

Наредбата е пълна... Моят въпрос между другото е защо се провежда европейско първенство е азиатска държава, която очевидно не я ебе за волейбола? Резниците не могат да дадат повече от 300-400 човека публика на европейско...ми като е така ще играят само в Италия, Полша, Сърбия, Русия и България...или да почнат да правят европейското в Куба или Аржентина...там поне им пука.

Link to comment
Share on other sites

Наредбата е пълна... Моят въпрос между другото е защо се провежда европейско първенство е азиатска държава, която очевидно не я ебе за волейбола? Резниците не могат да дадат повече от 300-400 човека публика на европейско...ми като е така ще играят само в Италия, Полша, Сърбия, Русия и България...или да почнат да правят европейското в Куба или Аржентина...там поне им пука.

Явно целта е популяризиране на спорта там.. И аз се чудех, но е така. Преди е имало балканиади, други европейски там.. А не ви ли е чудно, защо Израел участва на европейското по баскетбол, в евротурнири и сума си ЕВРОПЕЙСКИ мероприятия... Обаче е голяма излагация с такива големи зали да не можеш да напълниш една десета.. А за съдийството на страничните съдии, които са местни да не говорим. На мача Франция - Турция последния от първата фаза съдиите се скъсаха да показват грешни неща в полза на Турция и първия съдия не ги вземаше в предвид и накрая взе да ги реже пред публиката. Ама не може да забиеш 1 метър в аут и да дадеш вътре или на топка без блок да дадеш блок аут...

Link to comment
Share on other sites

Еййй добре че чета темата та разбрах,че днес има волейбол...заради глупавия ДИР вчерашния мач го изпуснах :angry: .Дано днес ги смачкаме пак!

Link to comment
Share on other sites

Еййй добре че чета темата та разбрах,че днес има волейбол...заради глупавия ДИР вчерашния мач го изпуснах :angry: .Дано днес ги смачкаме пак!

Днес е важен мача, гледай го 17:30 : ) Иначе дир май не си ъпдейтват редовно програмата...

Link to comment
Share on other sites

МРЕТЕ ГАДОВЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ !! !! ! !

 

Тези нещо се опъваха ама ръфнаха дървото ! ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Щях да получа 7 инфаркта докато ги бием.Баси, толкова нерви и викане, даже срещу сърбите нямаше,но вече ми "мирише" на злато. :punk

Честита победа на всички фенове и хейтъри.Урааааааааааааа.

Link to comment
Share on other sites

Офф заеби.Тея 4-ри мач бола и сега съм без глас.Много съм радостен, направо ... отивам да си отворя бира.Наздраве на всички. :beerchug

Пък да видим тази вечер дали Господ е българин.За сега е 1/3-та. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Най-накрая и аз да гледам един мач (евала на италианците, дето го даваха) и то ще е толкова зор. Честно казано не очаквах да се затрудним особено с Холандия, но важното е, че сме на полуфиналите. Дотук сме сред трите най-добри отбора заедно с Русия и Полша, но поляците не са имали много тежки противници, а за малко да изпуснат Словакия днес, така че си мисля, че можем да идем на финал, пък там каквото стане.

Link to comment
Share on other sites

Нашият поток беше много силен и имам чувството, че просто искаха да избутат турците напред като домакини, но просто те сами не можаха да си дадат играта.. Тоя техния италиански спец на последния мач с Франция такива простотии прави, че ви е бедна фантазията. Вади диагонала и следващия гейм по пуска четворка. Един център игра гейм и той като четворка. Някви такива простотии дето в училище не ги правят и си знаят постовете...

Link to comment
Share on other sites

Турчагите си не могат. Напълно съм съгласен с това за мача им с Франция (един от малкото мачове, които гледах), но и той човекът се опитваше да извади чудо, дето го няма. Другият поток наистина беше много слаб, но Полша не са за подценяване никога. Все пак мисля, че трябва да ги бием, ако ни се паднат...за втория отбор в тоя поток нямам съмнение, че ще бием, който и да е той.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...