Jump to content
BulForum.com

Волейбол - Евро '09


Recommended Posts

Днешният мач с Чехия май е без значение. Те вече са аут, следователно резултатът няма да се брои в следващата фаза? Въпреки това очаквам убедителна победа :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply
Днешният мач с Чехия май е без значение. Те вече са аут, следователно резултатът няма да се брои в следващата фаза? Въпреки това очаквам убедителна победа :smile:

Да, няма да се брои но според мен трябва да ги смачкаме, за да си поддържаме високо тонуса и да продължим напред мотивирани :)

Link to comment
Share on other sites

Няма нищо толкова интересно.. 25:12 първия гейм за руснаците.. Въпреки, че се надявах, че ако финландия нещо излъже русия може да се получи така, че трите отбора от там да влезнат с по 1 победа и 1 загуба, което би било най-добре за нас след като сме 2 към 0 :)

 

Едит: 20:14 за Русия втория гейм

Link to comment
Share on other sites

Няма да се оплаквате за БНТ Сат, ей! Аз дотук нищо не съм гледал. Чак за днешния мач намерих една полска телевизия и се надявам да го гледам там.

Link to comment
Share on other sites

Ами ако се навиеш да ми я stream-неш, ще я имам. Иначе не, хваща се общо взето само в Европа и Близкия Изток доколкото знам. Но тия поляци дават много волейбол (поне днес гледах Турция-Франция и Полша-Германия в момента), така че би трябвало да сме ОК...само да им е стабилен stream-ът...

Link to comment
Share on other sites

Трябваше днес да оставят Казийски,Цветанов и Салпаров(примерно) да си починат и да вкарат някой от резервните играчи.И без това мача няма значение.Добре ще е да смачкаме чехите,но си е натоварващо.Последните 4 дена наще изиграха 3 мача(така де,третия сега го играят де),като със Сърбите продължи 2 часа и полвина.Нооо дано не им се отрази кой знае колко :)

Link to comment
Share on other sites

Жоре извинявай, не знаех че не си в БГ... :) Иначе ми харесва теорията на Пранди - когато отборът върви не се правят промени, а се дообиграва съставът, който смяташ че ще ти измъкне мачовете до края...

Link to comment
Share on other sites

Вземи си един Булсат.Познавам едни приятели в Испания си джиткат с Булсат без проблем.Иначе те щом са 1:1 наще или са мн мързеливи днеска или имат махмурлук.

Link to comment
Share on other sites

Мне, добре играха нашите, но и чехите искаха да се докажат.. Вчера срещу Италия нищо не играха. Ако бяха се представили като днес щяха да ги бият със сигурност. Честито на всички за победата и във вторник в 15:00 срещу Финладния отново на линия да ги подкрепяме :)

 

Едит: Адаша (Сашо Йовков) е объркал инфото.. Мача е в 20:00

Link to comment
Share on other sites

Забелязали ли сте , че непрекъснато се опитваме да изграждаме тройна блокада ( преди се случваше много рядко и то предимно след много трудно обработена топка от противника ), а останалите трима са готови да оберат всяка отскочила топка от блокадата. Досега нямам спомен да сме играли толкова сполучливо и с идея в защита :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Пранди е известен с точно с това, че залага изключително много на блок. За кратко време явно е успял да научи момчетата на неговите си хитрини.

Link to comment
Share on other sites

Днес ли ще играем, че в програмата за тв-то нищо не пише? (ще го дават ли, по коя, в колко) :)

Link to comment
Share on other sites

БНТ 19:55 - Европейско първенство по волейбол: Финландия – България (мъже), пряко предаване от Истанбул

 

Ооооо... на тях имаме да си връщаме за едно 3:0, и едно 3:2, дето ни обърнаха от 0:2.

Link to comment
Share on other sites

БНТ 19:55 - Европейско първенство по волейбол: Финландия – България (мъже), пряко предаване от Истанбул

Пфу... аз гледах програмата от дир.бг а там явно е измамна. Вече ще я гледам от достоверни източници. :)

Link to comment
Share on other sites

Те просто днес я промениха и може би дир-а не са отреагирали веднага... Айде дано да ги пребием :D

 

Edit:

 

Русия - Сърбия 3:1 25:15; 17:25; 25:21; 25:19

Германия - Гърция 2:1 25:13; 33:31; 21:25

Link to comment
Share on other sites

Със загубата на сърбите, нашата работа се свежда до 2 победи над Финландия и Холандия и сме на полуфинал :smile:

Link to comment
Share on other sites

Да, но трябва и холандците и те да паднат от италия и да имат две загуби поне ;) Но те взеха първия гейм с 25:22 и втория губят с 14:10. А гърците падат с 3:1 :) (сори, ама си тръгнах от работа и нямаше как да го едитна :D )

Link to comment
Share on other sites

Ще цитирам Сашо Йовков - "Истинско удоволствие е да гледаме момчетата в момента!" :bowdown:

 

 

Честита победа на всички - българи юнаци!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...