Jump to content
BulForum.com

Волейбол - Евро '09


Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Е, жалко. Наистина играхме слабо, което е дразнещото. Два основни проблема видях аз - посрещане и много изпуснати сервиси. Това със сервисите винаги е било проблем, но сега още повече не разбирам, защо толкова го рискуваме, след като имаме по-добър блок и малко по-здрава защита. Посрещането е мястото, където почва всичко. Объркаш ли го и нито разпределянето, нито атаката ще ти е добре. Това се и получи. Сега остава да бием Франция и да вземем поне някакъв медал.

Link to comment
Share on other sites

Изненадка... Слабият поток изкара двама финалисти...

слаб е само за вечно търсещите заговор български журналя и "специалисти"... :angry:

Link to comment
Share on other sites

Като цяло там между отборите наистина имаше по малка конкуренция, но пък ставаха доста по завързани мачове.В онази група четвърти станаха гърците, които не можеш да ги сравниш с холандците примерно, но отборите от наша имаха по тежки мачове, имаха пътуване от истанбул до измир и това също си казва думата. Не оправдавам нашите, те просто не показаха играта си. Но пък руснаците играха силно вчера. Аз го гледах мача. Допуснаха няколко грешки в тайбрека, но по скоро французите изкараха късмет...

Link to comment
Share on other sites

Като цяло там между отборите наистина имаше по малка конкуренция, но пък ставаха доста по завързани мачове.В онази група четвърти станаха гърците, които не можеш да ги сравниш с холандците примерно, но отборите от наша имаха по тежки мачове, имаха пътуване от истанбул до измир и това също си казва думата. Не оправдавам нашите, те просто не показаха играта си. Но пък руснаците играха силно вчера. Аз го гледах мача. Допуснаха няколко грешки в тайбрека, но по скоро французите изкараха късмет...

въпреки това едва ли пътуванията и т.н. ни вкараха гипса в краката и накараха ръцете ни да омекват при посрещането и сервисите... просто нямаме психика на шампиони...

 

дано в бъдеще преборим този проблем... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

аз повече за руснаците говорех.. А при нас просто липсата на опит и слабото вътрешно първенство е проблема, защото младите които се включиха играят в нашето първенство и то е трагикомично.. Полските надежди също играят във вътрешното им първенство, но редовно имат отбор във финалните четворки на евротурнирите.. Курек от поляците например е резерва и рядко влиза в клубния си отбор, но след контузията на Свидерски и Винярски му се отвори пътя за Евро-то и вижте как играе

Link to comment
Share on other sites

Аааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа

ааааа ! ! !

 

БРОНЗОВ МЕДАЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ ! ! ! ! ! !

 

Аааааааааааааааааааааааааааааа :)

Link to comment
Share on other sites

Браво на нашите! Не само защото наистина играха много добре, не само защото винаги ни е много трудно с руснаците, но и защото излезнаха мотивирани и оставиха вчерашния мач назад и просто си играха играта. Последния гейм губихме 9:15 и после ги намачкахме. Много доволно. Веселото е, че най-добрият европейски отбор (по ранкинг) остана без медали, а вторият - с бронз.

Link to comment
Share on other sites

Е така се прави!Може би коефициента за победа на наще с 3:0 гейма над Русия е бил около 5 :D .Просто ги насрахме от всякъде!Честито на момчетата,и честито на всички българи-добре че е волейболния отбор,за да ни носи радости в спорта!

Link to comment
Share on other sites

Ехх така се надявах за нещо повече.Вчера вечерта гледах финала и ми беше едно такова гадно.....Все си мислех, че поне до финала ще стигнем.Хубавото е, че изплющяхме блядовете и взехме медалче.Сега главите горе и догодина в Италия....дано постигнем повече.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...