Jump to content
BulForum.com

Шампионска лига 2004/2005


Dulgia

Recommended Posts

споко мача е 3-0 :)

заложил съм България на тоя мач  :bgrin:  :devil хихиихих

 

И ако спечелиш ти дават 2 Българии :lol:

по темата : ПСВ си заслужават да отидат на финал ! "Непревземама защита" трънки ! Оляха ги ;) go go PSV !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Сега нещо нещо много взехте да минавате от ПСВ...а преди мача освен мен колко още души казаха че ПСВ ще продълцат...така де да видим има време :):):):):)

Link to comment
Share on other sites

Набиха ги и в двата мача. Да си бяха вкарали един гол в Италия и работата заспиваше...

 

Патриоте аз не вярвах, че могат ПСВ да направят втори такъв страхотен мач, но пък от друга страна може би съм един от малкото фенове на ПСВ тук...така че аз поне съм оправдан в радостта си...

Link to comment
Share on other sites

Да е** майка му да *ба. Случаен гол и айде...

 

Бахти простия отбор тия Милан. Айде...феновете да се радват.

 

едит: ОХООООООО Пепи

Link to comment
Share on other sites

Скивнахте ли ги тия мизери Милан, как вдигнаха ръце накрая? И за кво? Тъпооооо...

Mi klasiraha se za finala.A PSV sami sa si vinovni....Da bqha vkarali v Italia i kakvo mi revat tuka.Vinagi sam bil za MIlan i ne go kriq.Tova e golemiqt otbor-imaha 4 polojenie v 2 ma4a i vkaraha 3,a "velikite" PSV imaha 893579393640 polojenie i vkaraha 3..........Nikoi ne im e vinoven.

Link to comment
Share on other sites

Mi klasiraha se za finala.A PSV sami sa si vinovni....Da bqha vkarali v Italia i kakvo mi revat tuka.Vinagi sam bil za MIlan i ne go kriq.Tova e golemiqt otbor-imaha 4 polojenie v 2 ma4a i vkaraha 3,a "velikite" PSV imaha 893579393640 polojenie i vkaraha 3..........Nikoi ne im e vinoven.

 

Никой не казва, че друг им е виновен. Просто се ядосвам за късмета и там всичкото... А вие феновете на Милан вместо да се оправдавате, по-добре си се наврете някъде и се радвайте тихо поне докато малко утихне...

Link to comment
Share on other sites

Никой не казва, че друг им е виновен. Просто се ядосвам за късмета и там всичкото... А вие феновете на Милан вместо да се оправдавате, по-добре си се наврете някъде и се радвайте тихо поне докато малко утихне...

1.NIE,fenovete na Milan ne se opravdavame.Nqma i za kakvo da go pravim.

2.Milan e na final i shte sreshtne angliiskiqt Liverpool,a ne Man und.Jalko nali :P ?

Link to comment
Share on other sites

Ha nqmali shans liverpool...abe sreshto an4eloti i messina imaha shans taka 4e tozi ma4 shte e dosta sporen...i 2ta otbora defence s liverpool igraeshti s perfektni 1-2...a milan vurzvam bas shte igraqt samo sas sheva napred i shte 4akat pak da padne gola...tozi trenior e ujasen(za fanovete na milan pone).

Link to comment
Share on other sites

Аман от калитарски изпълнения :angry: Чак да се отвратиш от тая несправедливост..тцтцтц

Link to comment
Share on other sites

Грозна работа..."Големите отбори могат цял мач нищо да не правят и накрая да решат всичко за 60 секунди"...бал съм ги в големите отбори.

Наистина, никой не е виновен на ПСВ, че отпаднаха. И в двата мача доминираха, имаха много положения, но уви...В крайна сметка малцина вярваха, че снощният мач отново ще мине под диктовката на холандците.

Кофти усещане, ама ще мине. Жалко само, че добрата игра в никакъв случай няма да бъде утеха за играчите на ПСВ.

Link to comment
Share on other sites

Омръзна ми да гледам как винаги Милан играе катеначо и се измъква в края-та те нанесоха едва втория си удар във вратата в 90-ата минута...И ако такъв отбор заслужава да спечели Шампионската лига...значи футболът е стигнал дъното... :pirate

Link to comment
Share on other sites

От Милан по - големи мизерници няма!

Абсолютни нещасници и мръсни калитатри!!!

А ПСВ играха се едно бяха дрогирани... машини!

Искам Ливърпул да ги накаже много тея италянски к**ви :angry1

Link to comment
Share on other sites

И аз съжалявам за ПСВ :( Преди осминафиналите ги мислих за най-слабия отбор прескочил групите, но с играта, която показаха заслужаваха да бъдат финал много повече от Милан(даже и от Ливърпул :blush: )

Нека Милан да играе на 25-ти пак така и ще си получи заслуженото :)

Link to comment
Share on other sites

Наистина съжелявам, че ПСВ отпаднаха след такава добра игра. Но те са млад отбор и за съжаление играха прекалено много със "сърцата си", голът, който допуснаха беше нелогичен с оглед на показаното до него и ако ПСВ бяха играли малко по-защитно в края нямаше да го допуснат. Хидинк напомни, че е сред най-добрите мениджъри. Много ме зарадва играта на Коку, върнаме няколко сезона назад когато играше по този начин в Барса. А Милан са голям отбор. Наистина Анчелоти е страхлив треньор, който разполага с невероятни, макар и някои малко устарели футболисти и с тях е лесно да се печели. Големият отбор не е този, който създава много положения - това го правят и Левски, и ЦСКА, и Локо, а отбор, който вкарва и печели без да има толкова положения.

Link to comment
Share on other sites

Важното е, че стана як мач поне,а не като Челси- Ливърпул. ПСВ ни спечелиха всички и бяха на косъм от сензацията.

Милан, ако не го искат Анчелоти наистина и толкова мрънкат, да ни го дадат на Нюкясъл, че сме без треньор :)

Всъщност по-добре да им купим целия отбор,а пък после обещавам да не мрънкам,ако стигнем незаслужено на финал за Шампионската лига:)

Link to comment
Share on other sites

От Милан по - големи мизерници няма!

Абсолютни нещасници и мръсни калитатри!!!

А ПСВ играха се едно бяха дрогирани... машини!

Искам Ливърпул да ги накаже много тея италянски к**ви  :angry1

Не забравяй как Челси елиминира Барселона. И в двата мача бяха тотални надиграни (на втория след 3:0). Така че не говори много за Милан те не са виновни. Виновен е скапания треньор

Link to comment
Share on other sites

Седи мирен. Седи...

добре че не гледах :D Не се гордея с играта която са показали Милан но все пак това е футбола....А сега съм за Ливерпул (ще гледам мача :tongue )

 

все пак малко ме дразни че при наличието на такива футболисти Милат практикува този футбол :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...