Jump to content
BulForum.com

Шампионска лига 2004/2005


Dulgia

Recommended Posts

И к'во му е голямото на Милан ? - Надменността ли ? Кое ли ?

Нали ги видяхте ...... к'во говорите ?

 

Видяхме ги в двубоя с ПСВ. А Челси ги видяхме във всичките им мачове от ШЛ тази година :) Голям отбор не е само този който мачка противника, както Барселона прави обикновено. Голям отбор е този, който печели мачове, без съдийска помощ, пък било то с късмет или не. От тазгодишната ШЛ признавам три големи отбора - Милан, Барселона и Челси. А, че имаше приятни(за мен не особено приятни :P) изненади като ПСВ е ясно - винаги е имало и винаги ще има. Porto anyone ?

 

 

А "големите" звезди на клуба са големи издънки!Докато Ливърпул играят със сърце,надъхано,дори да са в защита пак правят красив и напрегнат футбол!!!

 

Тези две изречения избиха рибата :D Да знаете Шевченко, Кака и Неста са издънки, а защитната игра на Ливърпул е по-красива от защитната игра на Милан bustingup.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply
от кога има красива защитна игра? :) тва ме изкефи -->bustingup.gif

 

Ам така се превежда мисълта на Патриота :) Милан играели грозно срещу ПСВ, докато Ливърпул дори когато играят защитно, играят красиво ;)

bustingup.gif

Link to comment
Share on other sites

Ам така се превежда мисълта на Патриота :) Милан играели грозно срещу ПСВ, докато Ливърпул дори когато играят защитно, играят красиво ;)

bustingup.gif

Извинете,но защитната игра на Милан и на Ливърпул нямаше нищо общо,защото поне Ливърпул правеха контра атаки за сравнение с Милан които имаха точно две положения целия мач,като едното беше от ъглов удар Шевченко и във вратаря...така че има голяма разлика от двете защитни игри! :argue

Link to comment
Share on other sites

Това изказване направо ме застреля. Все едно да кажеш Левски няма никакъв шанс срещу Ботев

 

шшшш не за ботев ей! левски да го ду...... а отностно финала милан имат повече шансове но всички видяхме как рафа бенитес може с тактиката си да реши мача!

Link to comment
Share on other sites

шшшш не за ботев ей! левски да го ду...... а отностно финала милан имат повече шансове но всички видяхме как рафа бенитес може с тактиката си да реши мача!

тва сравнение си отива щото сме слаби още и не може да се мерим с Левски в момента

Link to comment
Share on other sites

но всички видяхме как рафа бенитес може с тактиката си да реши мача!

прав си. също така видяхме и как анчелоти решава повечето си мачове с тактика. от това си правя извод, че най-вероятно ще гледаме скучен финал с предимно защитна игра и минимална победа за един от 2-та отбора, ако не и дузпи. надявам се да греша разбира се :)

Link to comment
Share on other sites

прав си. също така видяхме и как анчелоти решава повечето си мачове с тактика. от това си правя извод, че най-вероятно ще гледаме скучен финал с предимно защитна игра и минимална победа за един от 2-та отбора, ако не и дузпи. надявам се да греша разбира се :)

Едва ли грешиш. Надявам се да има дузпи и Милан да паднат, че ще ги боли повече:)
Link to comment
Share on other sites

те пък левски щото са силни както и да е

а относно рафа бенитес и анчелоти разликата е че

единия разполага с доста по-добри футболисти и печели с ТАКТИКА

другия играе с добри футболисти не колкото на Милан но пак печели

според мен Анчелоти има предимство защото ако не работи тактиката му Шева ще вкара :)

Link to comment
Share on other sites

Чесно да ви кажа за мен Анчелоти е най-смешния треньор...дори Ераносян е по-добър от него!Защото той разполага с такива страхотни играчи и не може да си вземе всички купи...да му се чудиш на акъла защо Берлоскони още го държи!!!!

:):):)

Аз 100% съм за Ливърпул и съм сигурен че те ще са победителите!!! :):):):)

И май...всички фенове на локото се върнаха здрави от Петрич хахахах :):):)

Link to comment
Share on other sites

тва сравнение си отива щото сме слаби още и не може да се мерим с Левски в момента

 

Радвам се,че го осъзнавате :lol: :D ;) Честно казано Ботев е един много симпатичен отбор,който разполага с млад и качествен треньор :)

Чесно да ви кажа за мен Анчелоти е най-смешния треньор...дори Ераносян е по-добър от него!Защото той разполага с такива страхотни играчи и не може да си вземе всички купи...да му се чудиш на акъла защо Берлоскони още го държи!!!!

:):):)

Аз 100% съм за Ливърпул и съм сигурен че те ще са победителите!!! :):):):)

И май...всички фенове на локото се върнаха здрави от Петрич хахахах :):):)

 

Ероносян=Мауриньо ;) Милан загубиха от Юве и сигурно ще хвърлят всички сили в ШЛ,така че може и да смачкат Л'пул на финала :(

Link to comment
Share on other sites

@Patriota

Много ми е интересно дали щяха да са толкова активни и гласовити всички фенове на Ливърпул,ако Гудьонсен бе вкарал в 90тата минута? Не ги прехвалявайте толкова. Рано им е. Айде бъдете поне малко реалисти:

1. Милан са фаворити на реванша

2.Ливърпул все още не са голям отбор в момента - били са преди години, може догодина пак да станат,щото Рафа е отличен треньор!

Не говоря за Ливърпул като клуб, а за Ливърпул като сбор от играчи.Има голяма разлика. Като клуб винаги ще са велики.

Link to comment
Share on other sites

@Patriota

Много ми е интересно дали щяха да са толкова активни и гласовити всички фенове на Ливърпул,ако Гудьонсен бе вкарал в 90тата минута? Не ги прехвалявайте толкова. Рано им е. Айде бъдете поне малко реалисти:

1. Милан са фаворити на реванша

2.Ливърпул все още не са голям отбор в момента - били са преди години, може догодина пак да станат,щото Рафа е отличен треньор!

Не говоря за Ливърпул като клуб, а за Ливърпул като сбор от играчи.Има голяма разлика. Като клуб винаги ще са велики.

Ти ми говориш за Гудьонсен положението...ами ако малко преди това Сисе сам срешу вратаря беше вкарал...тогава никой нямаше да говори за Гудьонсен!Ама това са само някакви ако ако ако...гледам на финала и не виждам Милан с този треньор как ще победят! :)

Link to comment
Share on other sites

Ти ми говориш за Гудьонсен положението...ами ако малко преди това Сисе сам срешу вратаря беше вкарал...тогава никой нямаше да говори за Гудьонсен!Ама това са само някакви ако ако ако...гледам на финала и не виждам Милан с този треньор как ще победят! :)

OK, съгласен съм,че това са условности, но аз разсъждавам и питам само за една от възможните хипотези ! Че е имало и други възможни развои на мача, то това е ясно:)

Ще запомня прогнозата ти, че Милан нямало как да победи на финала, колкото и смешна да ми се струва тя:)

Link to comment
Share on other sites

Ювентус и Челси бяха фаворити - паднаха. По-добре феновете на Милан да не избързват да посочват своя любим отбор за победител.

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм нито за Ливърпул (въпреки, че се размазах като биха Челси :)) нито от Милан, но мисля, че италианците са по класният отбор и че ще победят.

Това е лично мнение

Link to comment
Share on other sites

FORZA AC MILAN :punk :punk Милан ми е любимия европейски отбор! Сигурен съм в новата европейска титла! Вярно че малко калитарски биха ПСВ но както каза коментатора: "Това е футбола!" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Айде Ливърпул....хахахаха

Какви смешни отбори са на финала самооооо!

Но все пак Милан ме дразнят повече,затова ще викам за мърсисайци!

Link to comment
Share on other sites

Милан ги коронясвам за най-късметлииския и най-калитарския отбор в Европа толкова смешен отбор не съм виждал ако не сменат трениора ще си останат винаги такъв

Link to comment
Share on other sites

милан е крал на глупаците :angry:  Вярвам, че който наистина обича футбола ще вика за Ливърпул на финала

Ливърпул пък какво играят ряпкане отзад и тва е цял мач. Милан поне имат огромен потенциал. Само да е махне треньора и да видиш кво ще става

Link to comment
Share on other sites

И така - Ливърпул. Не само защото съм им фен - симпатизирам и на Милан. Но когато става въпрос за Ливърпул и ..... - няма значение кой е другия.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...