Jump to content
BulForum.com

Шампионска лига 2004/2005


Dulgia

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply
Той има същия малоумен поглед към играта като теб  ;) Не съм се опитвал да съм остроумен,ако търсиш такова в предишния ми пост ще  кажеш  Ще видиш,че Милан ще ви пръснат манерките  :woot а и догодина няма да участвате ,така че сега млъкни и чакай да видиш кв'о ще стане  :excl:  и междудругото "умнико"  къде си виждал да се използва "...!"  , а после през 2 думи следва "..."  ;)

Хахахахахахахах......аман от комплексирани тийнове тука :woot Това какво, каде и кога ще пиша и използвам си е лично моя работа....ясен ли бях? Като гледам си хал хабер и целта ти да е направиш колкото можеш повече постове,ама то е нормално за умствено ограничени дечица като теб.Ама не се притеснявай,ще го израстеш може би B) А относно темата не бързай...на 25 ще си говорим пак.Ай дърпай за изкусвена засада и не ме занимавай с плоските и НЕоригинални разсъждения!

Link to comment
Share on other sites

Хахахахахахахах......аман от комплексирани тийнове тука :woot Това какво, каде и кога ще пиша и използвам си е лично моя работа....ясен ли бях? Като гледам си хал хабер и целта ти да е направиш колкото можеш повече постове,ама то е нормално за умствено ограничени дечица като теб.Ама не се притеснявай,ще го израстеш може би  B) А относно темата не бързай...на 25 ще си говорим пак.Ай дърпай за изкусвена засада и не ме занимавай с плоските и НЕоригинални разсъждения!

Разбрахме че грам не разбираш от футбол и пак продължаваш да се излагаш. Явно нямаш срам

Link to comment
Share on other sites

Хахахахахахахах......аман от комплексирани тийнове тука :woot Това какво, каде и кога ще пиша и използвам си е лично моя работа....ясен ли бях? Като гледам си хал хабер и целта ти да е направиш колкото можеш повече постове,ама то е нормално за умствено ограничени дечица като теб.Ама не се притеснявай,ще го израстеш може би  B) А относно темата не бързай...на 25 ще си говорим пак.Ай дърпай за изкусвена засада и не ме занимавай с плоските и НЕоригинални разсъждения!

земи са скрий някъде ла :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

На 25 няма да стъпиш от срам в тоя форум ;) и все пак виж " 4 posts per day / 0.32% of total forum posts ) " ще ти преведа защото си достатъчно необразован и се предполага че тоя език не го чаткаш ...правил съм средно по 4 поста на ден....за тия 4 поста на ден да съм отделил най-много по 2 часа (което е доста нереално , но ако включвам и времето когато чета простотийте на някой като теб , го докарвам до 2 часа ) Много ми е интересно дали знаеш какво е значението на думата комплексар :woot , жестоко се съмнявам !

 

 

 

И би ли ми обяснил ,понеже съм невеж, с какво Ливерпул превъзхожда Милан ?? Със футболисти ? Айде не ни карай да се смеем :woot Със атрактивна игра ? Ако им гледаш мачовете няма как да го твърдиш (особено тоя с Челси )...Със любовтта на играчите им към Клуба ??Това пък би било още по - смешно :zzz А сега отивам да дърпам на изкусТвена засада и няма да се опитвам да ти набия нещо в главата до 25 (вупреки че ме съмнява да влезнеш след това) И пак се опитвам да ти набия в главата че не се опитвам да се правя на оригинален ! Ако за теб тук е поле за изява на твоята "оригиналност" не за всички е така ;)

Link to comment
Share on other sites

Той има същия малоумен поглед към играта като теб  ;) Не съм се опитвал да съм остроумен,ако търсиш такова в предишния ми пост ще  кажеш  Ще видиш,че Милан ще ви пръснат манерките  :woot а и догодина няма да участвате ,така че сега млъкни и чакай да видиш кв'о ще стане  :excl:  и междудругото "умнико"  къде си виждал да се използва "...!"  , а после през 2 думи следва "..."  ;)

 

Що не земеш да заминеш някъде? К'во ме намесваш мен? Вие си говорите глупости от 2 страници.. изведнъж , аз станах малоумен :angry1

Link to comment
Share on other sites

Ти малоумен ли си ве ? Казах да не се обясняваш излишно...и се пише Ливърпул неграмотно детенце !

Значи щом ще си говорим за грамотност , слшай ся : "Ти малоумне ли си ,ве" трябва да е а не "ти малоумен ли си ве" да не говорим че има "уе" но не и "ве"

"Казах да не обясняваш излишно!И се пише Ливърпул , неграмотно детенце" а сега отовори учебника за 3 клас и виж правилата за обръщения и запетайките ;)

 

Що не земеш да заминеш някъде? К'во ме намесваш мен? Вие си говорите глупости от 2 страници.. изведнъж , аз станах малоумен 

Ае ****** !

Абсолютно си прав ,беше некоректно от моя страна , няма да се повтори ;)
Link to comment
Share on other sites

Ако двамата продължите ще изядете бан за 1 месец от форума. Същото се отнася за всички други, които подминат ноАмалната форма на общуване.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Е какво означава "не бях далече от истината". На такъв въпрос или отговаряш правилно или не. Наистина ПСВ заслужаваха да са на финала.

Както и да е исках да обърна внимание, че само двама бяха заложили на Ливърпул.

Link to comment
Share on other sites

Защо Уест Хям ще играят в Премиършип и защо Ливърпул спечелиха ШЛ?

 

http://forum.bettingadvice.com/viewtopic.p...3fb9382c#330237

Късно ме светна! Бях заложил за Х днес на мача:)

Всичко се връща очевидно!!! Ако тези факти са верни,разбира се!

Link to comment
Share on other sites

Бях в чужбина няколко дни и пропуснах финала ,за което ме е страшно яд.Явно е бил нещо нечувано..това може само да ни радва :) Честито на феновете на Л'пул :P

Link to comment
Share on other sites

Иначе гледам пак почнахме да се правим на Сашо Диков ;)

Във всеки футболен запалянко дебне един скрит Сашко Диков :D
Link to comment
Share on other sites

Тимът на Ливърпул, който стана клубен първенец на Европа за 2005 година, ще може да защитава титлата си в новото издание на Шампионската лига, но ще започне участието още от първия предварителен кръг, а не направо от груповата фаза на турнира за сезон 2005-2006. Както е известно тимът от града на Бийтълс завърши на 5-о място в първенството на Англия и според сегашния регламент няма право да участва в Шампионската лига.

Новината за пускането на Ливърпул съобщава един от членовете на Изпълкома на УЕФА, който предпочита да остане анонимен до взимането на окончателното решение. Според висшия функционер на европейската футболна централа това е пропуск в регламента, който тежи на съвестта на УЕФА и трябва да бъде поправен, защото не е нормално шампионът да не може да защити титлата си.

А дано... B)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...