Jump to content
BulForum.com

Шампионска лига 2004/2005


Dulgia

Recommended Posts

Браво на ПСВ , гадните Милан пак се измъкнаха по отвратителен начин :( :angry1 . Баси то чак ми стана гадно накрая . Третия гол на ПСВ беше много як !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply
От Милан по - големи мизерници няма!

Абсолютни нещасници и мръсни калитатри!!!

А ПСВ играха се едно бяха дрогирани... машини!

Искам Ливърпул да ги накаже много тея италянски к**ви  :angry1

Mai zabravqsh Chelsi,kasmet sreshtu Barselona,kasmet sreshtu Bayern......Milan pone do tozi moment pecheleshe zaslujeno........Finala shte e neveroqten

Link to comment
Share on other sites

Не забравяй как Челси елиминира Барселона. И в двата мача бяха тотални надиграни (на втория след 3:0). Така че не говори много за Милан те не са виновни. Виновен е скапания треньор

 

Глупости не ми се слушат. :)

Ае дано Ливърпул праснат една тройка на тея нещасници и да бягат в Италия , че и Ювентус сега като ги прасне..... :punk

 

@Alliance , е къде беше късмета с/у Барцелонците :) , май не ти е ясна тая пущина :)

Link to comment
Share on other sites

Глупости не ми се слушат.  :)

 

кое са глупости?!?!?! аз не виждам нито една глупост от тва дето го е написал ботев1912 ;) 1-вия мач челси имаха 2 удара към вратата на барса 1-ния от, които гол. а във втория мач както каза един коментатор барса бе по близко до 3-ти гол отколкото челси до четвърти :huh: след 3-те гола барса тотално ги надигра, и ако твърдиш обратното значи си гледал някой друг мач ;)

Link to comment
Share on other sites

Да бе забравих , че някой хора тук са дипломирани разбирачи :) хахаха

Както и да е . Няма какво да спорим. Ще гледаме финал м'у Ливърпул и Милан и това. К'вото било било......

Link to comment
Share on other sites

Глупости не ми се слушат.  :)

Ае дано Ливърпул праснат една тройка на тея нещасници и да бягат в Италия , че и Ювентус сега като ги прасне.....  :punk

 

@Alliance , е къде беше късмета с/у Барцелонците :) , май не ти е ясна тая пущина :)

явно не са глупости. Барселона първия и след 3:0 на втория мач просто смачка Челси. А за Милан не можеш да говориш, защото до тук стигнаха абсолютно заслужено, и подцениха ПСВ втория мач (при 2:0 едва ли някой е вярвал че ПСВ имат някакъв шанс, дори и феновете им), иначе нямаше да се стига до този инфарктен край. Явно зависта на някой хора е голяма. Факт е че Милан е на финал, а "звездния" Челси не

Link to comment
Share on other sites

Най-якият шампионат на света.

Link to comment
Share on other sites

то ако става въпрос ПСВ трябва да са радостни че стигнаха до там, защото имаха невероятен късмет срещу Лион. Баха надиграни тотално и в двата мача но се класираха. Сега с Милан е същото. Финала си е факт. Браво на Ливърпул, че се класираха. Не вярвах, че ще стане, но го направиха. Според мен Милан ще стане шампион. Стила на игра на отбори като ПСВ и Лион много повече затруднява Милан, отколкото на които и да е други "грандове". Хубавото е че на финал са 2 отбора с трдиции в турнира и ще се получи добър мач.

Link to comment
Share on other sites

Тия Милан са супер нещастници и късметлии :angry: ДОбре че имат късмет иначе ПСВ щяха да продължат, ПСВ играха по-добре през целия мач и много повече заслужаваха победата :punk Дано Ливърпул да смачкат Милан на финала :tongue

Link to comment
Share on other sites

Аве вие кво всички скочихте срещу Милан ве? Не че съм от тях и не че заслужават да играят финал и то не само заради мача с ПСВ, я си спомнете как отстраниха Ман Юнайтед ... Ливърпул да не би да заслужава да играе финал ?! Всичките им победи са сууупер късметлийски и тактиката е с 10 човека отзад. Ей ся на финала ша видите кои са Милан и колко са смешни Ливърпул !!!

Link to comment
Share on other sites

Явно зависта на някой хора е голяма.

 

Завистта е голямо нещо. Незнаеш колко фенчета на Ювентус и Интер станаха "заклети" фенове на ПСВ само за мача ;)

 

Не, не заслужавахме да елиминираме ПСВ, но си заслужихме целия път дотук. Челси не заслужаваха да елиминират Барса, но тогава нещо не мрънкахте, а ?

 

За незапознатите - Милан победи Интер веднъж и направи равен с тях, победи 2 пъти Лацио, Рома и направи реми с Ювентус на Деле Алпи, като ги надиграхме тотално. В същото време регистрирахме загуби срещу Ливорно, Месина и Сиена. Проблемът в отбора е подценяването - срещу голям отбор играем и надъхано и обикновено красиво, така че няма смисъл да бързате с заключения "Ливърпул ще скъса Милан на финала". Не е невъзможно, но все пак ..

 

Не е добре и да забравяте играчи от ранга на Шевченко и Кака, който вече навлиза във форма. Дори само те двамата могат да решат всеки мач, докато за Ливърпул не се сещам за такива ярки звезди - нищо против Барош, Луис Гарсия и другите, но просто са далеч от ранга на Шевченко и бразилското чудо.

Link to comment
Share on other sites

Аве вие кво всички скочихте срещу Милан ве? Не че съм от тях и не че заслужават да играят финал и то не само заради мача с ПСВ, я си спомнете как отстраниха Ман Юнайтед ...

 

Специално за мачовете с Ман Ю няма какво да говориш.Милан беше по-добрият отбор и напълно ЗАСЛУЖЕНО победи и в двата мача.Това каза и самият Сър Алекс след втория мач.Мачовете изобщо нямаха нищо общо с двата срещу ПСВ. Срещу холандците Милан беше изморен,Милан беше надигран ,но въпреки всичко е на финала ,защото е голям отбор и се възползва от грешките на другите ,а това че другите не могат да се възползват от грешките на Милан си е само и единствено техен проблем...

Link to comment
Share on other sites

Абе вие сте големи дървени глави!

За коя завист говорите? Същите мачове ли гледаме??? :confused

Защо един единствен път не се стремим да погледнем без пристрастия?

И к'во му е голямото на Милан ? - Надменността ли ? Кое ли ?

Нали ги видяхте ...... к'во говорите ?

Ама пак започнахме да се заяждаме и т.н. ...

Ае пийте Водка и тва е .... :) :punk

Link to comment
Share on other sites

Абе вие сте големи дървени глави!

За коя завист говорите? Същите мачове ли гледаме???  :confused

Защо един единствен път не се стремим да погледнем без пристрастия?

И к'во му е голямото на Милан ? - Надменността ли ? Кое ли ?

Нали ги видяхте ...... к'во говорите ?

Ама пак започнахме да се заяждаме и т.н. ...

Ае пийте Водка и тва е .... :)  :punk

Ти пък с какво право критикуваш Милан като в подписа ти седи ФК Челси....Чудно как феове чийто любими отбори играят дефанзивно се оплакват от другите отбори които играят така....А Малоумния португлаец ми говори за атрактивен футбол....то просто друго не му оставаше...къде беше този атрактивен футбол в 1-я мач ...да не говорим че на Ливерпул отбора им е 2-3 пъти по евтин като играчи ;)

Link to comment
Share on other sites

Милан тва Милан онова...те са ми бяха един много симпатичен отбор преди мачовете с ПСВ..не ме интересува кой кой е бил досега,този мач ПСВ трябваше да продължи...но няма никаква логика във футбола!

И все пак на финала не мисля че МИЛАН имат особенни шансове срещу Ливърпул

моята лична прогноза е Ливурпул-Милан 1-0 !!!Не че Милан нямат класни играчи а просто защото Анчелоти е един страшно слаб треньор!А "големите" звезди на клуба са големи издънки!Докато Ливърпул играят със сърце,надъхано,дори да са в защита пак правят красив и напрегнат футбол!!!

Link to comment
Share on other sites

И все пак на финала не мисля че МИЛАН имат особенни шансове срещу Ливърпул моята лична прогноза е Ливурпул-Милан 1-0 !!!Не че Милан нямат класни играчи а просто защото Анчелоти е един страшно слаб треньор!А "големите" звезди на клуба са големи издънки!Докато Ливърпул играят със сърце,надъхано,дори да са в защита пак правят красив и напрегнат футбол!!!

Това изказване направо ме застреля. Все едно да кажеш Левски няма никакъв шанс срещу Ботев

Link to comment
Share on other sites

И все пак на финала не мисля че МИЛАН имат особенни шансове срещу Ливърпул

моята лична прогноза е Ливурпул-Милан 1-0 !!!Не че Милан нямат класни играчи а просто защото Анчелоти е един страшно слаб треньор!А "големите" звезди на клуба са големи издънки!Докато Ливърпул играят със сърце,надъхано,дори да са в защита пак правят красив и напрегнат футбол!!!

 

ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ

Анчелоти е толкова 'слаб',че всички специалисти го признават като един от най-големите тактици...дай Боже и начело на националния ни отбор да седи един такъв 'слаб' треньор...

Ливърпул че играят със сърце,играят...но пък чак красиво :confused През повечето време безцелно подритват топката напред..дано на финала да станем свидетели на добър мач :)

Link to comment
Share on other sites

И все пак на финала не мисля че МИЛАН имат особенни шансове срещу Ливърпул

Не съм за Милан, нито за Ливърпул! Ма това изказване толкова много ме разсмя :) Ти изобщо гледаш ли мачове?? Та Ливърпул кво играха срещу Челси-нищо!!! Един случаен гол и тва беше :)

Link to comment
Share on other sites

И все пак на финала не мисля че МИЛАН имат особенни шансове срещу Ливърпул

моята лична прогноза е Ливурпул-Милан 1-0 !!!

 

Пич ти май живееш 30-40 години назад във времето Милан нямали шанс хахахахахаххаахаххахахахаххахахахахахахха

Link to comment
Share on other sites

Офффффффф разбирачи,ще си говорим пак след финала СТАВА ли!!!

Докато боже опази Анчелоти да е на челко на националния отбор,тогава сигурно ще падаме от Сан Марино и от Андора!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...