Jump to content
BulForum.com

Шампионска лига 2004/2005


Dulgia

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

МИЛАН:ЛИВЪРПУЛ това ще бъде финала.Челси е много мизерен отбор и този път няма да им провърви късмета срещу ЛИВЪРПУЛ,защото три пъти им провървя,но този път късмета няма да е на тяхна страна.А МИЛАН са си ясни още от началото на шампионската лига,че са на финал.

Link to comment
Share on other sites

МИЛАН:ЛИВЪРПУЛ това ще бъде финала.Челси е много мизерен отбор и този път няма да им провърви късмета срещу ЛИВЪРПУЛ,защото три пъти им провървя,но този път късмета няма да е на тяхна страна.А МИЛАН са си ясни още от началото на шампионската лига,че са на финал.

Да биеш един път- късмет, да биеш два пъти- пак късмет, ама да биеш някой където го хванеш не смятам че е късмет...

Link to comment
Share on other sites

абе не говори глупости видяхме ги челси и срещу Барса и срещу Байерн че не е това за което всеки ги мисли и двата двубоя ги спечелиха с огромен късмет тва е !!!

Link to comment
Share on other sites

абе не говори глупости видяхме ги челси и срещу Барса и срещу Байерн че не е това за което всеки ги мисли и двата двубоя ги спечелиха с огромен късмет тва е !!!

особено с Барселона

Link to comment
Share on other sites

Хахаха :) А пък Милан било ясно още от началото че са на финал...

Толкова са мизерни миланчани, че просто...не ви ли е изключително тъпо да гледате италиански футбол и Милан дет са точно символ на типичната италианска игра...Глупава работа, все едно да ми кажете, че двубой между два италиански отбора е интересен, хахаха смях...

 

Сега ще се накефя да ги елиминира ПСВ...

Колкото до Челси, и мен изобщо не ме кефят, но Мауринио верно е бая умен пича и доста ги попромени като цяло Челси...

Играе пестеливо и печели...според мен няма кой да спре Челси тази година...

 

Колкото до Милан, те дори не заслужават да спечелят...

Link to comment
Share on other sites

Челси колкото и да ги мразя са си силен отбор в момента и смятам че ша бият Ливърпул, първо щтото са си свикнали да играят с тях от първенството и второ Ливърпул да не са мноо силни в момента ве?! Затва ли са на 5-то място и може и да не играят ШЛ догодина...

Колкото до Милан въпреки че и тях не ги обичам напоследък показват много добър футбол .

Link to comment
Share on other sites

Хахаха :) А пък Милан било ясно още от началото че са на финал...

Толкова са мизерни миланчани, че просто...не ви ли е изключително тъпо да гледате италиански футбол и Милан дет са точно символ на типичната италианска игра...Глупава работа, все едно да ми кажете, че двубой между два италиански отбора е интересен, хахаха смях...

 

Сега ще се накефя да ги елиминира ПСВ...

Колкото до Челси, и мен изобщо не ме кефят, но Мауринио верно е бая умен пича и доста ги попромени като цяло Челси...

Играе пестеливо и печели...според мен няма кой да спре Челси тази година...

 

Колкото до Милан, те дори не заслужават да спечелят...

колко мача на милан си гледал? вярно е че понякога стават изключително скучни мачове, но това е норамално. не може винаги да се играе прекрасно. милан играе много правилно тактически, създава положения, има и изпълнители. според мен в английското първенсто се играе много по-скучен футбол.

мисля че финала е ясен. едва ли Ливърпул ще отстрани Челси. може да направят изненада в единия мач, но определено не са на нивото на Челси. Милан би трябвало също да отстрани ПСВ. по-добри са. а и са 2 мача. все пак не мисля че ще е лесно тъй като ПСВ са отбор с класа и не са за подценяване.

Шампион искам да е Милан, а и мисля че така ще стане.

Link to comment
Share on other sites

според мен в английското първенсто се играе много по-скучен футбол.

Според мен пък във всеки един кръг на английското първенство има повече интересни мачове, отколкото през целия сезон в италианското :devil

Колкото до финала: логично е да играят Челси и Милан, но се надявам да отидат Ливърпул и ПСВ. :)

Link to comment
Share on other sites

Еееее ПСВ май май хванаха метлата :( . Не съм за тях , но ми писна от гадния /безинтересния/ футбол (поне за мен) , който практикува Милан .

Link to comment
Share on other sites

Еееее ПСВ май май хванаха метлата  :( . Не съм за тях , но ми писна от гадния /безинтересния/ футбол (поне за мен) , който практикува Милан .

 

А кой те кара да го гледаш ??

Link to comment
Share on other sites

на шибаният коментатор да му изсъхнат ташаците жабарски дано.

 

както и на малумните съдии-бахти колко нарушения не отсъдиха в полза на пцв,дейба и продажните парчета :angry:

Link to comment
Share on other sites

Жалкото е, че ПСВ ги сгънаха на 3 и накрая загубиха с много крив резултат. А се съмнявам да повторят толкова силната игра на реванша. Ако все пак го направят, според мен можем да видим едни продължения...

Link to comment
Share on other sites

Мен продълженията ми са единствената надежда да се отстрани Милан,ама много трудна работа.Довечера мачът ще бъде супер тъп.

Link to comment
Share on other sites

Милан са на финал.:) Надявам се да е срещу Ливърпул, но не ми се вярва. Челси са доста силни.

Link to comment
Share on other sites

PSV без проблем ще отстранят Милан с тази си игра която показаха на Сан Сиро...доколкото другия мач аз ще викам за Ливърпул...

Link to comment
Share on other sites

Каква голяма чистка предстояла, че не разбрах ??? Един двама ще си отидат след края на сезона и толкова, другите са си в час. Рафа дойде за равен на Стамфорд и си тръгна с това за което беше дошъл. И някой да не би да си въобразява, че на Анфийлд ще се играе по същия начин ??? Както каза снощи Алекси Сокачев, шансовете са вече 50 на 50. Това е голямо дерби и изхода е просто неизвстен. Аз все пак бих дал малко повече шнсове на Ливърпул, не защото съм им фен, а защото са домакини и на Анфийлд е много трудно да бъдат победени.

Link to comment
Share on other sites

Челси са на финал хорца. За Ливърпул предстои голяма чистка , ми се струва.

време е Челси да паднат и това ми се струва подходяща възможност :punk не че съм от ливърпул ама ония мангал мауринъо ме дразни много :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Vreme naistina Chelsi da padnat.Men mi haresa kak izglejdashe Maurinio vchera sled macha-kato prepikano mushkato.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...