Jump to content
BulForum.com

Шампионска лига 2004/2005


Dulgia

Recommended Posts

опа грешна тема; /

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

manete gi tiq Inter,Milan...........

evala na Bayern che se razdadoha taka.......

za Chelsea........hmmmmmmm prosto ne moga da gi disham.........basi karucite.....

ne stiga che Bayern nqmaha kusmet........pak che i Chelsea imaha kusmet i za dvata otbora.....

basi boklucite........to ne stiga tva pak i toq kalitar Kovac pak se olq s Drogba....Magat ne rabra li che toq mushmorok ne moje da se spravi sreshtu seriozen napadatel......................

mamicata mu..........puk za Makkay nqmam dumi........prosto nz kakvo mu stana na toq chovek..>?!?? :confused :blink: :confused :blink:

abe nqmam dumi.....shte se izqm...............

 

na toq nad men temata e za CHAMPIONS LEAGE..........................gledai kade pisesh.........

Link to comment
Share on other sites

Дам и според мен на интер гола си беше редовен,но едва ли феновете трябваше чак толкова да побесняват.Се пак още след гола на Шевченко нямаха почти никакви шансове. :) А за байерн несмятам, че играха чак толкова добре маккай нищо не направи :) а пък челси играха детски и провалиха спектакала за който се бяхме подготвили.

Link to comment
Share on other sites

Дам и според мен на интер гола си беше редовен,но едва ли феновете трябваше чак толкова да побесняват.Се пак още след гола на Шевченко нямаха почти никакви шансове. :)

 

abe razbiram gi............

az toq bolkuk TIAGO kato vze da bavi,da izpuska topkata i t.n mi idvashe da cupq televizora......

mi padne samo jiv nqma da izlezne.........

 

Edit:e tva za nakazanieto si e vqrno......no kakvo iskash.....Milan gi machka deto gi hvane.......i sq pak behse na pat da gi bie pak.........qvno ne im izdurjaha nervite na horata...........

Link to comment
Share on other sites

Gola na inter si be6e 100% redoven, no sadiite gre6at ponqkoga. A publikata ne trqbva6e da reagira taka. Vse pak ako gola be6e za4eten, ne mi se vqrva 4e za 15 min inter mogat da vkarat o6te 3 i da se klasirat. Vse pak tva e milan. Ami toi i na Juve gola deto im go otmeniha be6e redoven i moje6e da promeni korenno situaciqta, ama nqma6e takiva sceni. Vsi4ko si e do haraktera na publikata.

Link to comment
Share on other sites

abe razbiram gi............

az toq bolkuk TIAGO kato vze da bavi,da izpuska topkata i t.n mi idvashe da cupq televizora......

mi padne samo jiv nqma da izlezne.........

 

ми незнам разбираш ли ги, но според мен доста солидно наказание ще им лепнат сега. :)

Link to comment
Share on other sites

Като фен на Интер се срамувам от тези снимки, защото разбирам че феновете на интер са ги хвърлили тези факли ли са к'во са. На мен ми беше ясно още при жребия че няма да продължим, защото аз поне не си спомням някога да сме отстранявали милан от някое първенство. А и Милан в момента са много по-добри от нас.

Link to comment
Share on other sites

Милан наистина са си МНОГО по-добри!!! :) А колкото до Байерн и Челси: Байерн спечелиха заслужено(играха по-добре в тоя мач) и също така отпадат заслужено(като цяло Челси са много по-добър отбор) :blink:

Link to comment
Share on other sites

Айде, достатъчно за Милан и Челси(засега). Днес и двата мача ще бъдат много успорвани, не се наемам да казвам кои ще продължат, но се надявам Ливърпул да направи още един страхотен мач срещу Ювентус и да го елиминира :)

Link to comment
Share on other sites

и аз така мисля :D

EEEE.Gledaite realno na neshtata....1-7 e za men tozi mach :P :love

 

Inache seriozno:iskam Lyon da se klasirat,zashtoto Milan-Lyon zvuchi po-dobre,otkolkoto Milan-PSV

Link to comment
Share on other sites

EEEE.Gledaite realno na neshtata....1-7 e za men tozi mach :P  :love

Най-малко ;).

 

Ако тази вечер Лион отпадне , за което ще съжелявам, то мача на ПСВ с Милан ще бъде много скучен, така че дано Лион играя добре и да бият :).

 

А колкото до мача на Пул с Юве - ще стане скучен мач, защото Ювентус играят. Дано Ливърпул да играе добре и да ги елиминира, че не ми се гледа два Италиански отбора = много скучно

Link to comment
Share on other sites

и аз така мисля :D

без да се убиждаш имам чуството че си нещо като карък на отборте които харесваш :) когато симпатизираш на някой отбор той непременно пада (лично наблюдение ,извинявай ако греша) айде неска да викаш за ПСВ ще се чуствам по-спокоен :music

хахахах ми деа знам може и аз да съм каръка  ама днеска виках за левски и биха 

сигорно не е била исктенна симпатия :woot

Link to comment
Share on other sites

без да се убиждаш имам чуството че си нещо като карък на отборте които харесваш  :)  когато симпатизираш на някой отбор той непременно пада (лично наблюдение ,извинявай ако греша) айде неска да викаш за ПСВ ще се чуствам по-спокоен  :music

хахахах ми деа знам може и аз да съм каръка :blink: ама днеска виках за левски и биха :lol:

Link to comment
Share on other sites

I posle Zlatan bil dobar futbolist........istinski darvar e.....Sgreshil si e rabotata...

 

EDIT:Aide Lyon povedoha.......

Link to comment
Share on other sites

Време и беше на "старата госпожа" :D . Честито на многобройните фенове на Ливърпул, да си пожелаем и подбен успех срещу Челси :) (имаме да им връщаме все пак) :P

Link to comment
Share on other sites

Ochertavat se grandiozni 1/2 finali...........I aide nqkoi da gi bie tazi mizeriq Chelsi,che.......

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...