Jump to content
BulForum.com

Lineage II


FuckKiller

Recommended Posts

O6te malko i 6te hodq na kontinenta! URA :D

No takmo se zahvanah da igraq i sq me izhvarli ot servera kato se ma4a da join mi dava 9999 ping na servera i mi kazva da opitam otnovo po kasno. Vazmojno li e da sam bannat, makar 4e ne znam za6to da e taka, ili ne6to vremenno e bagnalo  :confused

случва се няколко пъти на ден (и нощ :P ) просто изчакай малко и след 5-10 минути пак влез.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Server-a почти винаги пада към 8....

 

Ако съберем достатъчно кинти и там каквото още иска може би ще успеем да си вземем една къща за клана където да складираме и да възтановяваме точки,да имаме собстве телепорт и т.н.:D Трябва да хварля едно око на предложенията на Anticoniera в града,ако естествено това е джоба ни,защото иска да се плаща всяка седмица....Въпреки това предимствата си заслужават :) Но това по нататък сега имаме 1-во клана да направим като хората :)

Link to comment
Share on other sites

въпрос отностно оръжията,кои от вас си купува оръжията и кои си ги прави сам?щото хич не ми се дават 500000 пари за меч.даите мнения

Link to comment
Share on other sites

Stefan_t_st къде ходиш да биеш за EXP че ми трябва да кача левел :) е стига да мога да ги бия :)

Ima edni stone golems malko predi Elves Ruins. Ob6to vzeto vseki sled 13-14 lvl tam hodi. A nqkoi i po-rano. Baq exp davat a sa super flegmati4ni. Ako si mage super lesno e ot dale4e da gi utrepe 4ovek. A mnogo worrior-i sa6to gi trepat. Nqkoi s lak drugi s me4, no mai i na tqh ne im davat zor kato gledam :)

въпрос отностно оръжията,кои от вас си купува оръжията и кои си ги прави сам?щото хич не ми се дават 500000 пари за меч.даите мнения

Do kolkoto znam djudjetata pravqt orajiq. Spazari se s nqkoe da ti prodade hubav me4. Az vednaj lafih s edno djudje ot bg da mi napravi edin item i toi se saglasi bez pari da mi go napravi, samo da si sabera 4astite i materialite.

Link to comment
Share on other sites

въпрос отностно оръжията,кои от вас си купува оръжията и кои си ги прави сам?щото хич не ми се дават 500000 пари за меч.даите мнения

Естествено че няма да даваш толкова пари за оръжия, нито за по-добрите брони, щитове и т.н. Много просто - във всички по-големи градове (Gludio, Giran...) има място, където се събират player-и търговци, купуваш си от тях, а също и там продаваш материали и други глупости. Съвсем като нашенските пазарчета - един площад, сума ти хора, различни надписи с цени, кой купува, кой продава... Много готина атмосфера, ако не беше ненормалният лаг на такива места

Link to comment
Share on other sites

Gergi е прав от 8 - 10 вечерта практически почти не може да се играе. От друга страна това е най-доброто време за trade защото сървъра е тъпкан с народ. Към начинаещите имам няколко съвета, първо винаги си купувайте първо оръжието, после броните, второ ОРЪЖИЕТО е всичко колкото е по-добро толкова ВИЕ сте по-добри. Ако сте боец и то меле без оръжие сте само месо! Ако сте Маг, знайте че оръжието влияе върху casting speed-a и други неща, но само стафовете и другите оръжия за мягьосници! Второ Търгувайте, винаги и с всичко по-ценно което намерите! Освен това НЕ КУПУВАЙТЕ ОТ ТЪРГОВЦИТЕ, купете си от друг играч, винаги е по евтино, по някой път в пъти. Трето, пазете си парите, повече пари=по добър equipment=по-добър герой. Не давайте пари на НИКОЙ, дори и 1 а не се знае кога ще ви потрябват пари... Това е ... и най-важното Have Fun

Link to comment
Share on other sites

Това горното прозвуча като проповед :P Недей бе човек, остави grasshopper-четата да се опарят, те ще го научат много бързо тогава кво тряя да правят и кво не :D А и то си е до голяма степен като в real life, нали ? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

awe hora svalete si igrata ot men vsi4ki ot moqta mreja si q svaliha ot moq web i na vsi4ki trugna.posle e ka4ih v warez.ru i sq garantiram 4e razarhiviraneto e bez problem pak i log-vaneto su6to prosto si napravete account v noobwars web page i sled razarhiviraneto i praveneto na account-a prosto puskate igrata ot ...\system\l2.exe i trugva.ei e moqta versiq

lineage2client i pokazva nad gadinite koi lvl sa :) . a ka4ih i bot za igrata toi e TUK samo vnimavaite mogat da vi ban-nat za nqkolko dni ako vi hvanat.

Link to comment
Share on other sites

Ся ако ми обясниш за кво си качил същият клиент дет качих преди 2 седмици?! И защо подяволите зарибяваш народа да ползват хакове? Що за простотия! Щом не са те фанали до сега гърците няма лошо, само че не проповядвай тия лайна сред новите играчи, щот са напълно безсмислени :sick

Link to comment
Share on other sites

Ся ако ми обясниш за кво си качил същият клиент дет качих преди 2 седмици?! И защо подяволите зарибяваш народа да ползват хакове? Що за простотия! Щом не са те фанали до сега гърците няма лошо, само че не проповядвай тия лайна сред новите играчи, щот са напълно безсмислени  :sick

Абе баш безмислени не са ама карай ;) Малко ти смекчават безмозъчното блъскане на гадовете за пари, ама найстина е забранено и не е за препоръчване :pirate

Link to comment
Share on other sites

e kvo samo ti izpisva lvl-a na gadinata samo na gadinite ne i na igra4ite kvo ulesnqva tuko6to zapo4nalite igra4i kvo gore dolu da biqt.a i sum si ka4il snimki na heroto :) . toi mi e ot mnogo vreme ama mi go ograbi edin det mi se pravi6e na priqtel ot kvartala. i sq pak sum s nego. ei gi screenovete. no tva za lvl-lite ne e ni6to osobenno e sq l2 walker ne e hack. prosto ti ulesnqva igrata :devil az go izpolzvam dokat sum da hapvam :lol: i kvo ot tva koito iska da izpozva ne gi karam.sq ponqkoi put ti se nalaga da si v igrata i nqkude drugade nemoje da si i na dvete mesta ednovremenno nali :P .are sq i vesiqta na L2 si q biva tvoita ne mi extractna edni failove.su4itah ot data.bg i ot tuk igrata i stana dobre.taka4e hora blagodarete i na nego i na batkonrad ot data.bg.

Link to comment
Share on other sites

taka4e hora blagodarete i na nego i na batkonrad ot data.bg.

 

Баш версийката на бат Конрад а.к.а. Doom (още от Ултима Онлайн) е и клиента, който съм качил.. до сега никой не се е оплакал че не може се екстрактне нещо :rolleyes: така че проблема е във вашата тиква, не в рар-а.

Link to comment
Share on other sites

Айде народе радвай вече сме 6-ма в клана :D Аз съм в Gludio и чакам нови членове :) Вчера явно е имало някакъв бъг с invate-a незнам,обаче сега всичко е ок :D

 

В клана:MoonRaider,Ghanima,Sry4ko,Hellb0y,LAGman,Flameblind

 

 

P.S.Както си и мислех събрах доста бързо 30к SP за lvl-a на клана даже събрах и 30к за магийки :D Тка че остава само проблема с кинтите :)

Link to comment
Share on other sites

Имам предложение - може да не ви хареса, защото явно вече сте по 20-30 левел , но ето сървара в който съм аз : http://www.katsuchronicles.org/

 

Ако сте се решили да играете тука , регистрирайте се в сайта , свелете си ТОЗИ файл , разархивирайте го и после го сложете в папката SYSTEM , изберете OK и стартирайте играта :)

 

В този сървар ПРЕДУПРЕЖДАВАМ НЯМА ЛАГ , а и има хора не са като в NOOBWARS , но все пак има ...

 

А за мене : аз съм ORC жена , Warrior и името ми е NeZaDoVoLeNa , ако някой се регне , моля да ми пише :)

Надявам се,че почти NoN-SToP ще съм вътре . Благодаря !

 

 

EDIT : Установих, че има доста българи и руснаци или поляци (чехи ) , засякох германци, португалци , даже и холандец :)

Вече съм 10 левел :lol: Експирианса се качва сравнително бързо :tongue

Link to comment
Share on other sites

P.S.Както си и мислех събрах доста бързо 30к SP за lvl-a на клана даже събрах и 30к за магийки  :D Тка че остава само проблема с кинтите :)

брао брао :D 650K значи само остават за да вдигнем клана на лвл1 ? Ако е така давайте да се разбираме и да ги съберем тия пари, не са чак толкова много :)

Link to comment
Share on other sites

Obqvqvam 4e po4vam nov geroi. Stariq Maestoso osven 4e mnogo me iznervi ami i ne izglejda dobre. Ina4e po4vam pak SpellCaster no dark elf. Qvno po rano ot kraq na sedmicata nqma da moga da vlqza v klana za koeto li4no sajalqvam no pak nqmam nervi da igraq s toq tap human. 1-vo mnogo go precakah s razvitieto, pone taka si mislq 6toto ni6to ne im praq na gadinite. 2-ro toq human male mi toi pove4e prili4a na female v sravnenie s dadenata female-ka na humana.

T tva iskah da kaja 4e skoro vreme nqma da sam dostata4no silen za kalana. Ako ima nqkakva vazmojnost da vlqza v clana predi da sam pozaqknal plss kajete :)

Ina4e mislq 4e me puska ot kontinent(nqmam o6te karta) ta moje bi po lesno 6te se dobera do sborniq punkt za da me invite-nite :)

Link to comment
Share on other sites

M/u drugoto se precakah malko. Mislih 4e na 19 lvl se vzima questa za wizzard no qvno iska 20 :(

Ta 6te e zorno da ka4a lvl na mainland-a a i predi malko takmo me izhvarli v bitka i moje da sam martav ta moje da se zabavq o6te pove4e.

Не си се прецакал, ама щи трябва някой по-висок лвл да ти помогне щото е голям зор :)

Link to comment
Share on other sites

Айде ако обичате повечко fighters който иска да влиза по-нататък, иначе 12-13 mages и 1 fighter ще ни мачкат както си искат... Според мен трябва сериозна селекция оттук нататък и квалификация за този клан, ако искаме да се издигнем (мисля че най-силният клан в играта е български, все пак държат Gludio Castle! :P ) Me proud to be bulgarian :D

Link to comment
Share on other sites

Естествено че трябва да има разнообразие на расите и класовете!Трябват ни archer-и и джуджета, но джуджетата не са за всеки, те просто живеят до една степен за клана си ;)

Link to comment
Share on other sites

Естествено че трябва да има разнообразие на расите и класовете!Трябват ни archer-и и джуджета, но джуджетата не са за всеки, те просто живеят до една степен за клана си ;)

Btw вземи и ти да join-неш де :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...