Jump to content
BulForum.com

Lineage II


FuckKiller

Recommended Posts

Значи засега в клана сме :

DesertRaider,Shadowblind,NightSorceress i DarkRanger

 

Скоро ще се присъединят и NeZaDoVoLeNa и Ghanima :)

 

Айде хора join докато е още топло :lol:

 

P.S.Ако някой се присъедини с dwarf още по-добре :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Nachi bravo na tolkova hora che sa se zaribili po taq neveroqtna igra :) az igraq ot nova godina i sum probval dosta serveri veche...i katsu i enigma sa edni ot nai-dobrite.vijdam che povecheto se mestite v katsu ama ako nqkoi vleze v enigma da tursi queenofthedamned-tova e edin priqtel deto napravi clan bulgaria-veche sme 6 choveka i stava mnogo qko. vseki bulgarin deto vidim go pitame dali iska clan :D

Link to comment
Share on other sites

на някои обеснявали му се как се исползва скрола enchant wepon D и също някои да ми обесни за какво служи глупавата магия ънлок и как се исползва?помагаите че съм много зле :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Хе хе хе хе :lol:

Радвам се, че дойдохте в другия сървар, надявам се, че е по-добре от Noobwars-а :huh:

 

Тъй, като и аз играя в Katsu , молбата ми е следната :

Нека Лидера ни ( gergi ) , да напише кой какъв играе ( раса, левел и пр. ) , та да знам кой и къде да търся да си правим партийка и да цъкаме :)

За Clan съм съгласен , даже изгарям да влезна , но ако ми обясните как точно става хавата :huh:

 

P.S. : Ако ме търсите : Famele ORC - Fighter , name : NeZaDoVoLeNa

Link to comment
Share on other sites

Моя герой в Katsu е 16-ти левел Елф Файтър казва се Guvech :) .Само да питам някой по наясно с нещата кво трябва да правя като стана 20-ти левел за да стана Knight

Link to comment
Share on other sites

имам още един въпрос как да си сложа 2 меча,не искам да играя с меч и щит.

Два меча (duals) се купуват на баснословни цени от търговците, няма Non Grade мечове (тоест забрави за duals преди 20 lvl, не че тогава ще имаш и парите де...), а да чакаш някое чудовище да ти ги drop-не е като да чакаш градски транспорт събота сутрин (е, може би тва с drop-а е по-редовно :P )

Link to comment
Share on other sites

Pi4ove mnogo shte sum vi blagodaren ako mi kajete kade da se registriram zashtoto kato se regnah 1 put i nishto ne stana a puk inqkoi beshe pisal 4e nq na nakuf drug server shte igraete plz nqkoi da mi obqsni vsi4ko shtoto samo pishe za clans i etc. :blink: mnogo shte :love onzi koito mi kaje :excl:

Link to comment
Share on other sites

Моя герой в Katsu е 16-ти левел Елф Файтър казва се Guvech :) .Само да питам някой по наясно с нещата кво трябва да правя като стана 20-ти левел за да стана Knight

можеш да прочетеш в самата игра, в guild-a на елфите, като питаш за change occupation, или пък в сайта http://lineage.warcry.com/

Link to comment
Share on other sites

Opaa ne6to kra6na server-a :( Taman zapo4nah da zagrqvam i BAM. Ina4e skoro stavam 19lvl i malko sled tova na 20lvl da se nadqvame 4e 6te stana nabarzo Wizzard. :D

Pi4ove mnogo shte sum vi blagodaren ako mi kajete kade da se registriram zashtoto kato se regnah 1 put i nishto ne stana a puk inqkoi beshe pisal 4e nq na nakuf drug server shte igraete plz nqkoi da mi obqsni vsi4ko shtoto samo pishe za clans i etc.  :blink: mnogo shte  :love onzi koito mi kaje  :excl:

Zna4i vliza6 v toq sait i e registrira6. M/u drugoto registraciqta 6te e spolu4liv a samo ako q pravi6 s Internet explorer (pone s Firefox ne stana)

http://www.katsuchronicles.org/

Trqbva da si svali6 i edin ZIP s failovete neobhodimi ti za da igrae6 v toq server. Razarhivira6 gi v papka system kato zamesti6 predi6nite sa6testvuva6ti.

Link to comment
Share on other sites

Iskam da pitam dali igrata si zaslujava.I ako moje nqkoi da dade nqkolko screenshot-a 6te sum mnogo priznatelen.Za6toto dosega takava masova online igra koqto sum igral e R.O.S.E i 4estno kazano ne mi haresa.

Link to comment
Share on other sites

Iskam da pitam dali igrata si zaslujava.I ako moje nqkoi da dade nqkolko screenshot-a 6te sum mnogo priznatelen.Za6toto dosega takava masova online igra koqto sum igral e R.O.S.E i 4estno kazano ne mi haresa.

Za L2 moje se kaje 4e pravi seriozna konkurenciq na WoW (e WoW e po-dobra de). Ako WoW ti haresva ne6to takova e. Igrata e nova i ima qka grafika. Zanimatelna e i men li4no dosta me kefi.

Link to comment
Share on other sites

Za L2 moje se kaje 4e pravi seriozna konkurenciq na WoW (e WoW e po-dobra de). Ako WoW ti haresva ne6to takova e. Igrata e nova i ima qka grafika. Zanimatelna e i men li4no dosta me kefi.

mersi za infoto.A screenshotove moje6 li da dade6?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...