Jump to content
BulForum.com

Lineage II


FuckKiller

Recommended Posts

Як тестинг заформиха :) още няма сървър. Колкото до подфорум няма да е лошо, само че бива да се съберем повечко хора първо.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Хаха! Аз пък със един дарк елф на име Dennar се заклещихме и двамата в джуджарското селце. Добре че имаше скролове, та се измъкнахме. Така и не набарахме админ/ГМ

Link to comment
Share on other sites

Така сега аз попринцип не е играя тая игра защото отнема прекалено много време обаче брат ми е доста зарибен и играе в NoobWars.И тук във форума на NoobWars е дадена информация за много добър нов BGServer.Както можете и сами да прочетете там много хора са се зарибили и ще се местят...и понеже забелязах че и тука бая хора играят Lineage реших да ви дам малко инфо за тоя server щото според мен ако ще играете някаде тва е наи добрия вариант. Ае GL HF :)

Link to comment
Share on other sites

Браво бе за два дена ме няма и айдеее сменихме сървъра!?! :blink: Ами ако ще сменяме сървъра заради лаг-а по добре да идем в Българския сървър цитиран един пост по-горе, поне лаг-а ще е чуствително по-малък. освен това според мен лесно ще съберем достатъчно читави играчи дори и да са само българи! Ако е така давай народе от българското по-убаво нема. Аз съм за

Link to comment
Share on other sites

Браво бе за два дена ме няма и айдеее сменихме сървъра!?!  :blink:  Ами ако ще сменяме сървъра заради лаг-а по добре да идем в Българския сървър цитиран един пост по-горе, поне лаг-а ще е чуствително по-малък. освен това според мен лесно ще съберем достатъчно читави играчи дори и да са само българи! Ако е така давай народе от българското по-убаво нема. Аз съм за

 

Ами какво да ти кажа повечето вече се закотвихме във Katsu :) Има доволно хора и доволно малко лаг :D Пък и вече направихме доволен левел :)

 

Ако някой се присъденява към клана pm DesertRaider(тоест мен),за да мога да ви invate-на :) Ако ме няма в играта pm във форума.

 

Значи в момента сме:

DesertRaider-33-lvl(Palus Knight/dark elf)

Ghanima-22(Elven mystic/elf)

NightSorceress-25lvl(dark wizzard/dark elf)

DarkRanger-31(Assasin/dark elf)

Shadowblind-28(Palus knight/dark elf)

Unstopable-13lvl(fighter/orc)

ShortBeard-21lvl(Artisian/Dwarf)

 

Аре хора че има 3 места преди да вдигнем левела на клана и тогажа жече може да се иска такса :D :P

Link to comment
Share on other sites

:) Da opredeleno nqma da e zle da nauchim sistemnite iziskvaniq na igrata che ne vseki e s moshtno pc

 

Minimum Requirements:

Pentium 3 (800MHz) or better

Higher than 256M

GeForce2 or better 3D graphics card

 

Recommended Requirements:

Pentium 4 (1GHz) or better

Higher than 512M

Geforce4 Ti or better 3D graphics card

Link to comment
Share on other sites

Вие си решавате дали да сменяте сървара само че доколкото знам Katsu е почти пародия на L2. А сървара който сам показал...е вече друго нещо :) .Аз лично ще играя там. Ако започнете сега да играете там ще имате възможността да станете един от наи силните кланове...и бих ви препоръчал да сменяте докато сте още в ранен етап на играта. Защото в момента играчи които са от 50-ти и 60-ти левел нагоре се прехвърлят от NW там...ама както си решите

Link to comment
Share on other sites

Mi pregledah kvo sa pisali za noviq server i ne vijdam sa6testvena razlika, dori nikakva. Samo deto exp, SP, adena i t.n. 6te se pe4elqt po-trudno kato v NW. A vsi4ko ot na4alo e malko trudno priemlivo. Nz spored men e nai-dobre da si ostanem v sega6niq server.

Link to comment
Share on other sites

Wow wow хора, по-спокойно :) Не виждам лошо да имаме избор на сървъри, дори напротив. Наистина в този в който играем сега няма никакъв осезаем лаг, има достатъчно много хора за да става свястна игра (говорим за MMORPG, не забравяйте... не ми е кеф да гледам празни градове и поляни..). Но това, за което TiToget говори е на C2 ! Добре де, добре, недейте с това "ми кво от тва" :P C2 е по-добра от C1 (да, остана и да не е така) и там много неща имат смисъл (примерно развиването на дракон), има си нови items, поизгладена е графиката, нови места по картата, нови текстури, дори нови лица и прически на героите. Няма (поне по мое мнение) нещо ЧАК ТОЛКОВА съществено, което да промени геймплея, но всичките improvements я правят по-приятна за игра, поне според мен. Е, сега, не значи че веднага тряя да ръшнем към новия сървър и след известно време като излезе по-нов айде и там и така... Просто казвам, че не е зле в близките дни да пробваме и тази възможност - какво пречи да си създадем по един герой, да разгледаме за 15-20 минути, да тестваме туй-онуй, да видим колко хора има и т.н. Аз лично ще го направя това, и без това имам време. И моля, не разбирайте от този post, че мисля че Katsu не е добър, напротив! Много си ме кефи сървъра и не ме интересува толкова КЪДЕ, отколкото С КОГО ще играя :) Щом кланът реши да играем в Katsu съм съгласен и аз. All I wanna say is that we should try any other opportunity, that's it :) И не, не съм съгласен изобщо с тва определение "пародия", TiToget ти изобщо играл ли си там за повече от 5 минути? Щото ако Katsu е пародия, то за NW по-добре да не говоря, с техните restart-и и лагове...

Link to comment
Share on other sites

Не сам играл във Katsu но знам от хора които са играли там че сървара не е достатачно поддържан-не работят Quest-ове и не всички skill's сащо така е и доста ограничен откъм high grade items. т.е. сега играта ви е лесна и приятна ама по нататък ще усетите разликата.Колкото до NW основния проблем там е претовареността което предизвиква необходимостта от чести рестарти и т.н. Колкото до rate's в сървара който ви показах не са като в NW а 2 пати повече.НО най важното наистина тук е C2. Нито в NW нито в Katsu скоро ще бъде вкарано C2. В NW има проекти за вкарване на отделни елементи заимствани от C2 но не и пълната версия в която наистина разнообразието е наиситна мнооого по голямо.И в краина сметак само предлагам... :) играйте където решите,аз лично ще пробвам новия сървар. GL кадето и да решите да играете :D

Link to comment
Share on other sites

sure I'll test both, за мен голям плюс е че на този на C2 ще почнем малко или много по-"наравно" с останалите, тоест няма да има някви PK нещастници на по 40+ lvl да идват на Talkin Island или DE Village и да убиват който видят, само щото там няма никой над 10 lvl...

Link to comment
Share on other sites

Бе доколко е поддържан и дали всичко работи не мога да спора, но пък вчера едно дарк елфче искаше да му търся стийл рецепти и след като ми ги плати, реши да помогне да дигна един левел. Разликата ни беше бая голяма :) в левели, но като го попитах дали в по-напреднал стадий на игра има какво да се прави(куестове/сийджове/клан битки и т.н.) - той рече, че е 60-ти левел и си джиткат с клана налево-надесно.. та явно има смисъл..

Колкото до бг сървъра и аз наскоро научих за него и ще го пробвам, нищо не пречи. Но за масово преселване, отново!, не може и да се мисли на сегашния етап.

 

Бтв направих джуджака, заради вас :) поне в началото де, сега нещо почна да ме кефи.. та кажете ако искате нещо конкретно като развитие, че съм вече 15 левел и ся ще рова инфо из нета дали Райдър или Артисан. Но май още от сега съм за занаятчията ;)

Link to comment
Share on other sites

ам... за да ми спестиш моето ровене из нета ( :P ) pls кажи нещо смислено и скъпо, което можеш да направиш, за да го ползват от клана или пък за да го продадем (особено важи за оръжията). Примерно доста често се пуска short spear edge, така че кажи какво ти е нужно за да направиш едно късо копие, а ние ще ти съберем материали. Иначе аз имам една рецепта за black pearl earring, но тя иска create item lvl 3 което мисля ти е много засега :)

Link to comment
Share on other sites

Бе вие събирайте материали/рецепти.. пък аз все ще набарам някой от вас онлайн да ми дига нивата :) Че сега съм с един дивашки мейс.. има си дори спешъл скил - "Never rusts" :D и мажа наред.. ъ-ъ.. черните вълци ;)

Link to comment
Share on other sites

Нямам много време сега да чета всичките страници , така че ако може само някой да ми каже каде играете ,щот аз ся мисля да почвам да играя в NooBWars .Ако има някой ,който играе там да пише за да джиткаме заедно :P

Link to comment
Share on other sites

Нямам много време сега да чета всичките страници , така че ако може само някой да ми каже каде играете ,щот аз ся мисля да почвам да играя в NooBWars .Ако има някой ,който играе там да пише за да джиткаме заедно  :P

 

 

 

Малко по нагоре имаше пост за друг сървър. Та пробвах го и се оказа много як името му е Katsu и настройките са му Exp: 6x    SP: 8x    Item Drops: 8x    Adena Drops: 5x и наистина няма лаг :woot  ,е има ама е много малко. Не е като на NW последния път изгубих 20к адена. Пък и в NW след 18:00 часа е много трудно да се играе (лаг).  Тук съм качил ини файла с настройките за сървъра (подменяте /system/l2.ini  с този от архива). С втория файл (npcname_e.txt) ще ви показва левелите на чудовищата.

Регистрация за Katsu

 

 

pm ако си в играта"DesertRaider :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...