Jump to content
BulForum.com

Lineage II


FuckKiller

Recommended Posts

Аз да попитам...такова...

Каде продават яки итами , знам че в глудиан има , но има ли и някаде другаде???

Там няй големите бяха Д грейд ако не се лъжа...

 

Едит:

За място в клана - мисля идеята беше да сме хора от warez-a, името на клана е WarezRu така или иначе, така че мястото ти е един вид granted засега, макар че предполагам заради ограниченията (10 човека за клан lvl 0, 15 за lvl 1 и т.н.) ще трябва да говорим вече с members на клана и евентуално да се въведе някакъв вид гласуване за нови членове, знам ли... Но засега всеки от warez.ru е добре дошъл  Е, ако някой хубав светъл ден станем 30-40 човека да играем тази игра, ще направим втори клан и на lvl 4 ще ги свържем в Alliance  Но до тогава време много...

Може би ще се определя по левел , така е приемливо...

Искам и аз да се включа...

Какво трябва да дам в замяна???

Макса за клан е 20 човака , така ли да разбирам

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Mi za sq e 10 tai kato ne sme dignali level na clana. Kogato dignem 1level 6te badat 15 4oveka, no za sq gledame da si oble4em geroite ta da mojem sled tova da razvivame clana. Do kolkoto znam za sq ima mqsto v klana za tova govorete s gergi kade da vi invite-ne (mislq 4e toi go napravi clana ta toi moje da invite-ne).

M/u drugoto kade ste vsi4ki ve4e kolko vreme si cakam, a sleda ot nikoi nqma.

 

EDIT: Obqvqvam 4e ve4e sam oficialno prosveten Dark Wizzard. I razbira se imam mnogo vaprosi. Dali da si digna umenie za summon (i ako da koe) i dali da digam i twister i fire magiqta i li samo ednoto (i ako samo ednoto koe). Sq 6te porova iz neta za otgovori na tezi vaprosi, no ako re6ite da si kajete mnenieto dobre e do6lo :D

Link to comment
Share on other sites

Imam problem!!! zashto ne moga d add-vam kum friend lista??? Pishe mi 4e tozi player ne e online ili neshto takova. Kajete kak se addva pls

 

 

/friendinvite само, че е задалжително този който искаш да адваш да е онлине и да приеме твоя инвайт.

 

 

 

 

 

вече сам в guidio :)

Link to comment
Share on other sites

А искам д апитам куестове да се правят ли или да бия за големи левели ?

Защото ми дава малко куестове (засега) в първия град, а има и 1 дето трябва да намеря 6 4овека с по 3 имена 1-ния и ...... става доста сложно. А пък Flameblind ми каза като стана 15-20 лвл да ходя в някъф замук там забравих. Ако някой ми прави РК гардовете защо не го бият ???

Link to comment
Share on other sites

are we hora kvo stana s noobwars-a napravihte clan vkarahte hora i sq kvo?kvo se zaribqvate s oneq serveri are v noobwars.sq nqma pak da po4vam nov geroi.

Link to comment
Share on other sites

are we hora kvo stana s noobwars-a napravihte clan vkarahte hora i sq kvo?kvo se zaribqvate s oneq serveri are v noobwars.sq nqma pak da po4vam nov geroi.

в NW много лагва и следобед направо не може да се играе. Затова решихме да се преместим в другия сървър, където наистина има пренебрежително малко лаг (не се усеща като играеш). Там rates са по-високи отколкото в NW и героите се развиват сравнително бързо, така че и да почнеш с нов герой до 2 дена ще си 22-23 lvl. Не вярвам някой от клана да иска да се връщаме в NW...

Link to comment
Share on other sites

az sum reg-nat v katsu imeto mi e demoncrest kajete si va6te we hora 4e nemoga da vi namerq geroq mi e 9 lvl

Link to comment
Share on other sites

за какво служат сивите квадрати от ляво и от дясно на каската?

Имам още едно запитване защо не се преместихте в моя сървар а отидохте в Katsu?

Link to comment
Share on other sites

за какво служат сивите квадрати от ляво и от дясно на каската?

Имам още едно запитване защо не се преместихте в моя сървар а отидохте в Katsu?

Вляво е за underwear (tatoos), вдясно е за наметало (D grade and above). Rare stuff, наметало дори не съм виждал в C1, чак в C2, но мисля че и в единицата има. За втория ти въпрос - ами... не знам :blink: :) Мисля защото когато ти предложи все още в NW беше поносимо, но след като един ден цял следобед лагваше и изхвърляше, на другия ден Gergi си направи герой на Katsu, след това реших и аз, после и останалите и така... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

като се оправи ще пиша тук, споко. А ако някой пък иска - също да join-не #Katsu в мрежата Quakenet, там има status на сървъра.

И като говорим за форуми, IRC и такива глупости, предвиждаме ли да имаме скоро IRC канал или forum (ще е идеално ако се уредим със subforum като bulfleet)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...