Jump to content
BulForum.com

Lineage II


FuckKiller

Recommended Posts

имам нов проблем :D влизам в играта пиша си паролата появявасе някъв прозорец давам ок и се появява прозореца със сърварите и прас трети с надпис че сървара не ме приема давам ок и ме исхвърля от играта :angry1 някви идеи че моите свършиха.

забравих да спомена че свалих клиента които Flameblind ми показа и сега съм с него

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

1) Я пиши точно какво ти казва, какво е самото съобщение? Ако е "Your connection has been disconnected from server bla bla bla... " това днес стана няколко пъти и с мен, макар че предимно по време на игра.

2) Излишно е да питам де, щом ти дава прозореца със сървърите, но нали си се регистрирал в страницата на noobwarz от link-a на ToKKo ?

Link to comment
Share on other sites

1) Я пиши точно какво ти казва, какво е самото съобщение? Ако е "Your connection has been disconnected from server bla bla bla... " това днес стана няколко пъти и с мен, макар че предимно по време на игра.

2) Излишно е да питам де, щом ти дава прозореца със сървърите, но нали си се регистрирал в страницата на noobwarz от link-a на ToKKo ?

Аз се оправих подкарах е вече самоче на енигма сървара,ncik BURNRUS някои ако ме засече вътре да се обажда :punk

Link to comment
Share on other sites

няма много народ няма лаг,куестовете са си наред,за сега сървара ми харесва,нито ме е исхвърлил нищо

Link to comment
Share on other sites

ами и да ти пиша, все още съм на острова и скоро няма да ходя към mainland-a, така че сигурно няма да се видим :) Но ако имам път нагоре - непременно :)

Link to comment
Share on other sites

Sq hora kajete kade igraete v NoobWars ili v tozi Enigma servera. Ili pone koi e po-dobar i kade da se join-vam. :D

Blagodarq predvaritelno :)

Ами noobwars е доста добър, поне според мен (на база 4-5 дена игра) и аз си оставам там засега. Както говорихме и с Fr0zen в играта, добре е ако се съберем повечко хора да си направим един клан и да играем заедно, все пак това е MMO, а тук може да пишем кога да се събираме. Ако има навити за тази идея да пишат по един post и да видим какво може да направим ;) Иначе в сървъра има доста български играчи, отделен форум за тях на страницата на noobwars, но те май са доста напред и сигурно вече си имат клан/аlliance. stefan_t_st ако искаш ела в noobwars и пиши после с какъв герой играеш (ако е human - пиши името и ще играем заедно, аз съм около start point-a на human-ите. Dark Elf e Fr0zen, а ToKKo разбрах че играе с елфка)

 

P.S. към модераторите: pls махнете това "Beta" от заглавието на темата, все пак отдавна не се играе beta-та, а нормална версия на играта (или в случая - много близка до нормалната версия емулация). Иначе подкрепям ToKKo, че не беше много подходящо сливането на двете теми, но пък вие решавате де...

Link to comment
Share on other sites

A pri razarhiviraneto mi dava 4e nqkav terture file e corrupt.

Pusnah igrata i trygna no sled vreme me disconnectna i mi ispisa nqkav error. Dali e ot tozi fail ili se e ne6to bygnalo.

 

Ina4e Flameblind 6tom si v na4aloto na human i az 6te po4na human za da moga da cakm s nqkoi taman 6te ppitam za nqkoi ne6ta kak stavat :D

 

A ina4e smqtam nicka na heroto mi da e Maestoso

 

PS: Sq kat se opitah se connectna mi izpisva tova:

 

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 1316 MHz with 255MB RAM

Video: NVIDIA GeForce2 MX/MX 400 (Microsoft Corporation) (5673)

 

General protection fault!

 

History: NConsoleWnd::Tick <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

 

V po-prednite statii vidqh 4e i na drugi e stavalo podobno ne6to no ne razbrah kak to4no se upravq :(

Link to comment
Share on other sites

crash на client-a ми се е случвал само веднъж и то от претоварване на системата, пак беше нещо подобно... Не знам точно как се оправя, но може да пробваш да намалиш графичните настройки, дано го оправи. Другото което е, че в архива от link-a на ToKKo няма нищо нередно, инсталирал съм от там без никакъв проблем. Не би трябвало да ти даде corrupted files при никакви положения, и да, много вероятно е да crash-ва заради това, ако иска да покаже texture, а в архива ти е corrupted.

 

@ToKKo

не вярвам да ме warn-ат заради една скромна молба... :) :D :unsure: ;)

Link to comment
Share on other sites

Mi opitah pak da se join i vleznoh ako po natataka savsem ne 6te togava 4ak 6te si svalqm na novo igrata, 6toto to mai pri svalqneto se e corrupnalo ne6to.

No za sq varvi i q igraq taka. Az sam human v moment i nick-a mi e Maestoso.

Ako nqkoi iska da igraeme da vliza :)

Link to comment
Share on other sites

Ми... така като гледам картата (има я тук) май най-"централно" се пада Gludio Castle Town, викам там да се съберем освен. За human-ите е по-сложна, понеже тряя да събираме по 18 000 за телепорт, но пък не е кой знае кво, до 2 дена ги имам. Dark Elf и Elf са близко, само внимавайте по пътя :P Така че викам който е навит - 2 дена след този post, 21:00 h среща в Gludio (естествено часът подлежи на промяна). Post да се разберем

Link to comment
Share on other sites

яме светни кое е телепорта че нещо не мие ясна много тая игра :confused

 

Абе то бая неща не са ми ясни :bgrin: скиловете например аз играя биткаджия кое да дигам само мечове и щит или лъкове и стрели или може и двете.

Link to comment
Share on other sites

яме светни кое е телепорта че нещо не мие ясна много тая игра :confused

за да се телепортираш някъде трябва да отидеш при Gatekeeper (има в градовете). От там си избираш къде и ако имаш достатъчно парички - честито, молекулярна хипертранзакция в 1 минута :D Питай ако има друго неясно :)

Link to comment
Share on other sites

Да поясня-по-евтионо ще ви излезне с кораб (някъде около 2700 adena).Просто трябва да отидете до Talking Island Harbour, да си купите билет и да почакате кораба докато тръгне :) А иначе за клан съм съгласен и аз се въртя някъде около Gluido.Ако искате ми пишете в игра-Christine

Link to comment
Share on other sites

Някои знае ли кои куест се испънява когато си 20 левел за да си избереш какъв да продалжиш по нататък :confused

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...